Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Co masz na myśli? Konkretnie.

Nic konkretnego. Nie twierdze, że brzmią źle. Ostatnio mi się rzuciły w oczy zdjęcia bebechów z podłogowych chyba 948. Inne niż wkleił Kapusta. Zgrałem je nawet na kompa. Powiedzmy estetyka pozostawiała wiele do życzenia. Co gorsza Polacy przyłożyli do tego rękę. Na szczęście środka nie widać.
 
dawaj te zdjecia

Aria 948 :D


P1010354_1_zpsmvyk0kxh.jpg

P1010356_1_zpsm06u3rm7.jpg

P1010355_1_zpsmbgyezol.jpg


P1010353_1_zpsy6fmpa7k.jpg



P1010358_1_zpsyvyehod0.jpg
 
Ostatnia edycja:
Stawiam na wentylator kolumnowy ;)

A co to jest ten kamien w koło tv ?

Strzał w dziesiątkę !!! Wentylator :) A ten kamień to zwykła okleina na płycie - w miarę tanim kosztem, w miarę fajny efekt :) Szczególnie jak jest podświetlone np. na czerwono...

Panowie, czy waszym zdaniem ampek ma wystarczająco dużo miejsca ? Ktoś mi powiedział że będzie się tam za bardzo grzał, ale mi się wydaje że ma wystarczająco przestrzeni, tym bardziej że z tyłu szafki płyty tez nie ma...
 
Ostatnia edycja:

Nie wiem czy dobrze widzę, bo przeglądam na małym ekranie, ale zaraz, zaraz:
Chłop kupił skrzynki, rozebrał je i poprawił spartolone wytłumienie po fabryce?

Jeżeli tak, ręce opadają. Tutaj rzekome odsłuchy kabelków, dyskusje nt. różnic, czyli jakby nie było kosmetyka, żeby nie wspomnieć o jakiś listwach, a tu gość przeprowadza tak daleko idącą ingerencję (czyt. poprawkę)? W głowie się nie mieści.
Składałem kiedyś kolumny, wiem z doświadczenia, że małe różnice w wytłumieniu to słyszalne różnice w odsłuchu, a tu fabryczne skrzynki i takie atrakcje.
 
Dlatego pytam się, jak to się ma do brzmienia które wymyślił sobie producent, to raz. Dwa, również, jak mają się do tego poprawki, no chyba, że ktoś bazował na wersji której nie składał naćpany pracownik.
 
Dla mnie to fabryczne wygłuszenie to wygląda tak jak byś wziął w garść gąbkę i włożył jak chciał.
na poprawkach wygląda to tak ze gąbka jest ułożona i przylega do ścianek kolumny.

Eleganckie kable są w środku takiej kolumny jak w zestawie z wieża Philipsa :D
I na co tu kupować drogie kable jak w środku siedzi zwykły kabel :D i jeszcze ludziom opowiada się farmazony o kablach
 
Do góry