Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Nie można tak Armanig.
Wiesz, ja to już od dawna zastanawiam się jak wszystkie firmy naciągają ludzi, myślisz ze każde urządzenie jest tyle warte ?
Ja uważam że nie, na przykład taki pma 1520ae nie powinien kosztować 5500 tylko 2000 ale to marzenie, każdy chce jak najwięcej do siebie przyciągnąć i tyle.
 
Ja sobie żartuję. Oczywiście, że często jesteśmy naciągani.
Poczytaj sobie kiedyś o regulowaniu ceny produktu zanim pojawi się na rynku - w skrócie, jak jest coś za tanio, to zasobniejszy klient tego nie kupi. Ten, musi mieć poczucie, że kupuje coś z wyższej półki, mimo, że sam towar nie jest tyle wart.
Psychologia biznesu.
AudioVoodu też jest dobrym przykładem.
 
Bo sprzęt to już każdy z nas jakiś tam ma a taki wentylator nie.. ;-)
A w te upały nawet się nie chce niczego słuchać ani oglądać... tylko nad wodą by się posiedziało...
Nie grzeje Ci się to onkyo w tej szafce bo tam strasznie ma ciasno?
 
Czyli masz, no jakoś mnie to nie dziwi ;) Prezentuje się bardzo fajnie.
...ale co w tym dziwnego - czy właściwe niedziwnego? :D
Ty mi lepiej powiedz jak dostosować W10 po aktualizacji (w odpowiednim wątku) ;)
Tak, nabyłem jakiś m-c temu, jedynie w celu wymiany zwykłego łopatkowego na coś bardziej cieszącego oko, choć klimatyzacji nie zastąpi. Nie wyróżnia się niczym od innych kolumnowych, poza wykończeniem z blachy szczotkowanej..., nie wart swojej ceny (w portalach cenowych), ale to chyba nie w tym wątku :D
 
Nie, nic dziwnego. Znam Cię już na tyle dobrze, że nie dziwi mnie chęć posiadania przez Ciebie ładnych gadżetów, ale nie przejmuj się, też mam dizajnerski wiatrak :D
 
Bo sprzęt to już każdy z nas jakiś tam ma a taki wentylator nie.. ;-)
A w te upały nawet się nie chce niczego słuchać ani oglądać... tylko nad wodą by się posiedziało...
Nie grzeje Ci się to onkyo w tej szafce bo tam strasznie ma ciasno?

Na razie się nie grzeje - mam go dopiero dwa dni... wydaje mi się że miejsca ma wystarczająco, mam nadzieję że się nie mylę :)
 
Koledzy powiedzcie prosze.czy da rade podłaczyc komputer htpc (obraz) przez hdmi a przez SPDIF dzwiek do amplitunera?
Amplituner to denon 2200w. Niewiem czy ma opcje "rozdziału"

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
Musi dać radę. Ale przecież po HDMI idzie też dobry sygnał audio. No chyba, że puszcza się z dobrej karty dźwiękowej...
Poza tym chyba pomyliłeś działy... Tu się prezentuje sprzęt, a nie rozwiązuje problemy [emoji6]

Wysłane poprzez Tapatalk
 
Zgodnie z obietnicą daną w moim wątku, również wrzucam zdjęcie. W porównaniu z Waszymi wypasionymi zestawami, u mnie dość skromnie, tj: Onkyo txrz 800, MA Bronze 6.
Trochę lepiej z sprzętem do grania: Ps3, PS4, Wii U, Ps Vita, 3Ds. :)
W planach rozbudowa kina i może większy tv, lub projektor.
 

Attachments

  • IMG_5645.jpg
    IMG_5645.jpg
    247,4 KB · Wyś: 75
Miał na początku znajdować się w witrynie, :D ale tam za gorąco. A tak to nie dostałem pozwolenia na inne miejsce.
Żona skomentowała to tak: "Ciesz się, że w ogóle pozwoliłam Ci na jego kupno".
Hehe kapusta7 skąd ja to znam.
Onkyo zacne i reszta sprzętu też.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry