Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Mogę zadać to niedyskretne pytanie ile kosztował cały zestawik? Cena oficjalna, nie dla jak małżonek ;-)

Powiem CI kolego, że w przypadku takich zestawów to nie jest pytanie na miejscu bo są to kwoty nie raz wykraczające po za budżet zwykłych pracujących ludzi.... ;-)
Jest tu na forum kilka zestawów za które kupisz nówkę samochód z salonu gdzie same kable w tych zestawach przekraczają 10tyś złotych...;-):D
 
Czekam na ostatni odsłuch. Mają zamówić kolumny, bo nie mieli na stanie.
Wtedy ostateczna decyzja. Są dwie opcji...
Najważniejsze, że komplet 5.1 będzie i prawdziwe efekty w filmach ;-)
P.s. Nic z wyższej półki tylko to na co mnie stać, ale i tak pełna radość :-D
 
Ostatnia edycja:
Będą niebawem ;-) Foty wkleję jak wszystko będzie podłączone :)

O widzisz, nie podłączone ;)
Foxowi nie chce się sprzątnąć gaci z ławy, mi czegoś tam domalować i tak właśnie wygląda to wklejanie fotek ;)

Powiem CI kolego, że w przypadku takich zestawów to nie jest pytanie na miejscu bo są to kwoty nie raz wykraczające po za budżet zwykłych pracujących ludzi.... ;-)
Jest tu na forum kilka zestawów za które kupisz nówkę samochód z salonu gdzie same kable w tych zestawach przekraczają 10tyś złotych...;-):D

Otóż to.
Myślę, że każdy zainteresowany jest sobie sam w stanie sprawdzić ceny posiłkując się sygnaturami.
Nie ma sensu rzucać tu zbiorczymi kwotami, bo i po co?
Chcecie, żeby kobitka przypadkiem wpadła na takie zestawienie? ;)
 
Dali Zensor 5.1 lub Heco Music Style 900 5.1 (te co ma Bipo).
Czekam właśnie na Heco, bo chciałem odsłuchać, ale ciężko z dostępnością.
Mieli mi je zamówić i czekam na kontakt.
 
Oczywiście ;-) Sub E-12F do kompletu :)
Do Heco Music Style 5.0 sub Heco New Phalanx 302A (lepsza opcja niż ten z serii).
 
Ostatnia edycja:
O to moje nowe lokum, już na swoim:), jak umiałem tak zrobiłem, nie do końca i skromnie umeblowane, szafka RTV do wymiany :p. Ktoś może pamięta moje poprzednie zdjęcia w sumie sprzęt się nie zmienił tylko lokum, gra to teraz zdecydowanie lepiej, kolumny mają czym oddychać:). Zdjęcia lipnej jakości, robione słabym tel:):p
DSC_0354.jpg


DSC_0355.jpg


DSC_0356.jpg


DSC_0357.jpg


DSC_0358.jpg
 
Ostatnia edycja:
O to moje nowe lokum, już na swoim:), jak umiałem tak zrobiłem, nie do końca i skromnie umeblowane, szafka RTV do wymiany :p. Ktoś może pamięta moje poprzednie zdjęcia w sumie sprzęt się nie zmienił tylko lokum, gra to teraz zdecydowanie lepiej, kolumny mają czym oddychać:). Zdjęcia lipnej jakości, robione słabym tel:):p

No bracie ;) Teraz to już masz pełen wypas.
Szczerze gratuluje. W porównaniu do poprzedniego pomieszczenia, to niebo a ziemia.
Spory pokój, jest klimacik, no i mój ulubiony kolor ;)
W tej drugiej części jest sporo miejsca, tam aż się prosi o jakąś rurkę.
W końcu, nie samym kinem człowiek żyje ;)
Gratuluje, ale kasiory na remont poszło, nie?
 
O tak rurka konieczna w centralnym punkcie okręgu :)
Fox fajnie pogratulować,tylko czemu tak wysoko tv powiesiłeś ?
 
No bracie ;) Teraz to już masz pełen wypas.
Szczerze gratuluje. W porównaniu do poprzedniego pomieszczenia, to niebo a ziemia.
Spory pokój, jest klimacik, no i mój ulubiony kolor ;)
W tej drugiej części jest sporo miejsca, tam aż się prosi o jakąś rurkę.
W końcu, nie samym kinem człowiek żyje ;)
Gratuluje, ale kasiory na remont poszło, nie?
trochę poszło, ale na szczęście nawet nie połowa z tego co powinno, robocizna darmo, część materiału też, więc na szczęście wyszły śmieszne pieniądze, bo remont był kapitalny, nawet burzenie i stawianie ścianek :), remont trwał 4 miesiące, więc szło to jak krew z nosa, no ale coś za coś:)

O tak rurka konieczna w centralnym punkcie okręgu :)
Fox fajnie pogratulować,tylko czemu tak wysoko tv powiesiłeś ?

poprzednio miałem TV o 20cm wyżej, siedzę tylko troszkę niżej niż poprzednio, to jest taka moja wysokość, wieszałem na różnych wysokościach i potrafiłem po dwóch tygodniach zmieniać wysokość i wiercić nowe dziury, i tak kilka razy. Mieszkając z rodzicami pozwoliłem sobie na takie testy, więc na nowym wiedziałem już jak ma być. W sypialni dałem wysoko z wiadomych względów:)
 
Pozostaje życzyć Kolego owocnego odsłuchu :)
Dzięki. Oby jak najszybciej, bo już bym chciał zamawiać :)

O to moje nowe lokum, już na swoim:) (...) jak umiałem tak zrobiłem
Z tymi regipsami to miałeś trochę zabawy ;-)
Efekt bardzo fajny. Powoli dopracujesz to co masz w planach i będzie lux :)
Ważne, że już na swoim tak jak wspomniałeś.
P.s. tylne faktycznie wysoko. Testowałeś i efekt był najlepszy czy tak Cię wzięło? ;-)
Aha... odp. mam wyżej ;-) Grunt, że Tobie pasuje.
Gratulacje!!! :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzięki. Oby jak najszybciej, bo już bym chciał zamawiać :)


Z tymi regipsami to miałeś trochę zabawy ;-)
Efekt bardzo fajny. Powoli dopracujesz to co masz w planach i będzie lux :)
Ważne, że już na swoim tak jak wspomniałeś.
P.s. tylne faktycznie wysoko. Testowałeś i efekt był najlepszy czy tak Cię wzięło? ;-)
Aha... odp. mam wyżej ;-) Grunt, że Tobie pasuje.
Gratulacje!!! :-D

Myślałem o standy, ale nie dało by rady, sprawdzałem na różnych wysokościach i stwierdziłem ze dam je wyżej, wielkiej różnicy nie słyszałem, a tak moim zdaniem lepiej to wygląda i są na bezpiecznej wysokości:). Z kołem walczyłem 4 dni, a fale zrobiłem w jeden dzień. Tyle nerwów mi popsuło te koło że szkoda gadać heh
 
Ale efekt jest i cieszy podwójnie, bo zrobione samemu (czyli wszystkie pochwały dla Ciebie) a i kasy trochę w kieszeni na jakiś nowy film na blu czy płytkę audio ;-)
 
Ale efekt jest i cieszy podwójnie, bo zrobione samemu (czyli wszystkie pochwały dla Ciebie) a i kasy trochę w kieszeni na jakiś nowy film na blu czy płytkę audio ;-)

nie prędko heh:). Jest jeszcze tyle rzeczy gdzie trzeba upchnąć kasę ze nawet mi się myśleć nie chce. Czekam za kurierem, sprawiłem sobie głośnik do łazienki:D:cool:, gdzie mogę to swoje zaskórniaki wpycham w swoje dziwne pomysły heh
 
nie prędko heh:). Jest jeszcze tyle rzeczy gdzie trzeba upchnąć kasę ze nawet mi się myśleć nie chce. Czekam za kurierem, sprawiłem sobie głośnik do łazienki:D:cool:, gdzie mogę to swoje zaskórniaki wpycham w swoje dziwne pomysły heh
Jak masz kable poprowadzone do głośników na tył? W jakimś peszlu czy korytku? :)

Wysłane z Note 3
 
Skąd ja to znam... :wink:


No tak... luksus kosztuje :wink: :smile:

czy ja wiem czy luksus, głośnik wiele mnie nie uczynił :). Przewód głośnikowy miałem w piwnicy
, łazienka blisko więc przy okazji podciągnąłem go i wykorzystam chociaż trochę drugą strefę:)
Jak masz kable poprowadzone do głośników na tył? W jakimś peszlu czy korytku? :)

Wysłane z Note 3
normalnie wmurowałem w ścianę, to jest płyta więc w korytku bym musiał się namęczyć z kuciem i cięciem i tak wymieniałem cała instalacje to ten żelbeton dał mi ostro popalić. Zrobienie rowków do sporego korytka pod TV zajęło mi kupę czasu nie wspomnę o hałasie i zadymie heh:). Przewód nie był jakiś super drogi więc nie było mi go żal:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry