Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Moze dlatego ze te kncowki sa dla tych ktorych stac na rozbudowane kino, a kogo stac na rozbudowane kino stac i na pokoj kinowy w ktorym ma byc ciemnosc w czasie seansu.Czarny tak sie nie rzuca w oczy.

Masz se wyobrażnie, podoba mi się.
Szkoda, tylko, że się jeszcze nie dorobiłem sali kinowej ;)
Ja przez te końcówki musiałem wymienić cały pozostały sprzęt na czarny, z bólem, bo jakoś srebrne chyba bardziej mi podchodzą ;)
Nie zapominajmy jeszcze o takich zabawkach:
 

Attachments

  • 310.jpg
    310.jpg
    30,2 KB · Wyś: 103
Ja zawsze preferowałem czarny sprzęt, mam na myśli klocki.
Na pewno czarne mniej widać, srebrny sprzęt bardziej rzuca się w oczy, ale dla mnie czarne jest bardziej eleganckie.
Srebrny kojarzy się z metalem i "lepszym" wykonaniem ale z drugiej strony może być ciemne szczotkowane aluminium .
Wyborem może być np Harman, który łączy kolory lub szampański jak wkleił armanig.
Ja swojego wzmacniacza w kolorze czarnym szukałem 3 razy dłużej i jak na złość srebrnych było kilka w dobrej cenie.
 
Masz se wyobrażnie, podoba mi się.
Szkoda, tylko, że się jeszcze nie dorobiłem sali kinowej ;)
Ja przez te końcówki musiałem wymienić cały pozostały sprzęt na czarny, z bólem, bo jakoś srebrne chyba bardziej mi podchodzą ;)
Nie zapominajmy jeszcze o takich zabawkach:

:( Kolor straconej nadziej , porzuconej miłości, anachoretów i zagubionych poetów. :D Obrzydliwy szampan rodem z piekła. Opamiętaj cię się. :D
 
Przy destylatorze :D
Chyba, że tak :D
Krzysztof powiedz mi pod co masz podpiete fronty? i co napedzasz tymi monoblokami, juz tydzien czasu zbieram sie o zapytanie o to.
Sprzet bajeczka, szkoda tylko ze nie srebrny :p
Pisałem już wcześniej (post #5897), Fronty pod wzmak stereo PM-KI Pearl Lite. Reszta (docelowo 11 kolumn) w końcówkach. To nie monobloki, ale 5-cio kanałowe końcówki, choć kusi mnie by spróbować takiego połączenia w stereo, czyli jedna kolumna - jedna końcówka :)
Moze dlatego ze te kncowki sa dla tych ktorych stac na rozbudowane kino, a kogo stac na rozbudowane kino stac i na pokoj kinowy w ktorym ma byc ciemnosc w czasie seansu.Czarny tak sie nie rzuca w oczy.
Ale teoria :) Nie ukrywam, że podobne miałem przemyślenia, czyli brak ewentualnych odbić w nocy, bo faktycznie podczas wieczornych seansów nie lubię diodek, podświetleń, itp. W dzień podoba mi się też srebrny czy bardziej - nie wiem. Ale po prostu dobrze się wstrzeliłem z kolorem. Armanig spudłował ;)
Nie zapominajmy jeszcze o takich zabawkach:
Oświeć, co to za cuda? Tu sa chyba prawdziwe monobloki MA9S? Prawdziwe analogowe wskaźniki, nietylko imitacje...
Już znalazłem. Cena tych czterech elementów to ponad 100 tys. zł :) 50 kg sam monoblok, bagatela 300W przy 4 omach i 600W przy 8 omach na kanał :) Wszystko od odtwarzacza na XLRach. Jak ktoś chce jest i bi-amp, ale wtedy 4 monobloki :)
Tu nie ma kompromisów :)
Jakby ktoś chciał kupić, tutaj test:
http://audio.com.pl/testy/stereo/odtwarzacze-cd-cd-sacd/1445-sa-7s1-sc-7s2-ma-9s2
Jak widać, niektórzy mają w pokojach :)
http://www.avsforum.com/forum/173-2-channel-audio/1217536-let-s-see-pics-your-stereo-setup-16.html
 
Ostatnia edycja:
Sony Alfę mam szampańską - żonka wybierała wersję kolorystyczną. Taka podobała jej się najbardziej. Nie oponowałem, bo przecież to nie jest coś co stoi na półce codziennie. Nie ukrywam, że jak na lustrzankę wyglądało to na początku dość dziwnie i wzbudzało zainteresowanie wśród gapiów, ale już się przyzwyczaiłem i nie dostrzegam tej inności. Nie mam nic do szampańskiego, choć wolałbym mieć w kieliszku :)
 
W tym konkretnym przypadku, to kolumna na kolumnie. Zdaje się, że to model RP 140SA od Klipscha.
Czyli zestaw do Atmosa, tyle, że nie sufitowy, a nadstawkowy, że się tak wyrażę. Dźwięk odbijany jest od sufitu. To jest jedna z opcji na Atmosa, druga, to głośniki w suficie. Naturalnie głośniki w suficie dają lepsze wrażenia.
 
:) Piękny zestaw. Mi zawsze to interesowało: dla czego im dwa suba?? To jest taki bzik , czy to naprawdę cóż wnosi, nie licząc głosności i podwójnego "dudnienia"? Oświeci cię?
 
Czasem wnosi, czasem nie ;)
Na tej fotce reklamowej, to przerost formy nad treścią, już sam tv wygląda śmiesznie na tle tych skrzynek, ale w bardziej konkretnym pomieszczeniu jak najbardziej. Po za samym ciśnieniem, niskie powinny się ładniej rozchodzić.
 
Zauważcie, że prawie na wszystkich fotach reklamowych głośniki są źle ustawione, gołe, betonowe ściany, podłoga. Wizualnie to ładnie wygląda, ale z dobrym brzmieniem nie ma nic wspólnego, raczej to antyreklama.
 

Attachments

  • beznazwy.jpg
    beznazwy.jpg
    63,6 KB · Wyś: 487
  • beznazwy2 (Small).jpg
    beznazwy2 (Small).jpg
    42,6 KB · Wyś: 484
  • beznazwy3.jpg
    beznazwy3.jpg
    30,4 KB · Wyś: 507
  • beznazwy4.jpg
    beznazwy4.jpg
    25,7 KB · Wyś: 489
Taki zestaw by mi całkowicie styknął;)
Powoli do celu ;-) Wymień fronty, później centrala i powoli będzie cały zestawik :)
Ten central robi wrażenie ;-) Dwa suby w takim ustawieniu to chyba lekka przesada ;-)
Już bym wolał jednego dać z tyłu. Ogólnie zestaw prezentuje się bardzo fajnie choć ja wyleczyłem się z Klipsch ;-)
Na małym kawałku podłogi trochę tego wpakowali na tym foto :p
 
Do góry