Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Tutaj chociaż kabelki podłączyli... ;-), ale Panowie wklejajmy swoje, nawet najmniejsze zmiany w prowadzone lub zmienione ale u siebie.....;-)
Takich zestawów to się już człowiek naoglądał w internecie i na wystawach, bardziej jestem ciekaw waszych rozwiązań i zestawów...;-)
 
Ten central robi wrażenie ;-) Dwa suby w takim ustawieniu to chyba lekka przesada ;-)
Już bym wolał jednego dać z tyłu. Ogólnie zestaw prezentuje się bardzo fajnie choć ja wyleczyłem się z Klipsch ;-)
Na małym kawałku podłogi trochę tego wpakowali na tym foto :p
Ktoś już niedawno prezentował podobnego centrala (może nawet tego samego, nie pamiętam) ale fronty były zbyt blisko w stosunku do niego.
 
To jest dopiero "zabawka" :) dla dorosłych dzieci .... Elektonika też świetna bo to zapewne jest Moon jak ktoś ma możliwość to proponuje posłuchać - świetne zabawki.. w sklepach top hi mają...
 
Ostatnia edycja:
Zauważcie, że prawie na wszystkich fotach reklamowych głośniki są źle ustawione, gołe, betonowe ściany, podłoga. Wizualnie to ładnie wygląda, ale z dobrym brzmieniem nie ma nic wspólnego, raczej to antyreklama.

Tu nie jest nic źle, to ma ładnie wyglądać i zachęcić wizualnie, wszystko jest ma surowo i o to chodzi.
 
Tu nie jest nic źle, to ma ładnie wyglądać i zachęcić wizualnie, wszystko jest ma surowo i o to chodzi.
Gdyby to była reklama firmy robiącej wykończenia wnętrz, firmy projektowej to rozumiem, ale audio? To tak gdyby reklamować szpilki dla kobiet na tle pięknie, świeżo zaoranego pola lub szlaku na Babią Górę :)
Oczywiście wiem, o czym piszesz, ale śmieszy mnie takie działanie firm. Z drugiej strony w takiej reklamie jedynym zmysłem, na który może to podziałać jest wzrok, wiec robią co mogą...:
"ojej, jakie piękne wnętrze, ojej jakie piękne kolumny, ojej jak one muszą pięknie grać" - i już niemal słychać jak grają :D
 
Ostatnia edycja:
Tu jest dopiero masakra akustyczna
 

Attachments

  • Focal-Grande-Utopia_10-497x600.jpg
    Focal-Grande-Utopia_10-497x600.jpg
    62,4 KB · Wyś: 486
  • focal 1.jpg
    focal 1.jpg
    6,2 KB · Wyś: 468
  • focal.jpg
    focal.jpg
    17,2 KB · Wyś: 470
Utopia są piękne. Futurystyczny design, ale trafia w mój gust :p :-D
Jeszcze myślałem, że na fotce trochę przesadzili z proporcją w stosunku do tej długonogiej pani a tu Focal Grande Utopia wysokości: 2012cm! Waga 260kg! :-D
 
Byłem na Audioshow w Hotelu Sobieskim w tamtym roku i miałem okazję je na żywo zobaczyć oraaz ich posłuchać....;-) Dźwięk ładny ale ja tam aż takim audiofilem nie jestem aby sobie kolumienki za 300tyś do domu kupować...;-)
 
Pewnie gdybyś dysponował odpowiednio zbędną kwotą, to inaczej byś pisał :D
To tak jak z każdym innym sprzętem czy samochodami, jak jeżdżę Fordem i nie stać mnie na Bentelya, to uważam, że tak drogi samochód jest mi nie potrzebny, ale gdyby było mnie na niego stać, to czemu nie ;)
 
Oj oj tam, jak bym miał już zbędne parę groszy to bym sobie kupił:
Model: Transmission Audio Ultimate Firma: Transmission Audio Cena: 2 000 000$
Najdroższe kolumny na świecie. Kompletny zestaw dwunastu paneli zawierających głośniki wysoko, nisko i średniotonowe. Każdy panel mierzy 2,2 metry wysokości. Całość waży 6000 kg..;-)


image hosting more than 5mb
 
Ostatnia edycja:
Grubaśnie! Już je widzę w jakimś z naszych domów ;-)
Kochanie kupiłem kolumny... a gdzie narożnik i meble z salonu?
No... już się nie zmieściły :-D
Tak na poważnie to wcale mi się ta "ściana" nie podoba.
Epicon czy Utopia o niebo ładniejsze :p
 
Do góry