Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Malutki update :)
Po długich poszukiwaniach i żmudnych dyskusjach wreszcie są nowe zabawki.
:blagam: Dziękuję wszystkim -nie będę wymieniać z nick'ów - za wszelkie sugestie.
Ostatecznie stanęło na nowym SR7008+PM7004 -w idealnym stanie- dzięki kolego za wzmak..... :)

Ponowne gratulacje. Klub Marantza rośnie w siłę. Bardzo fajnie, to już konkretny zestawik :)

Cieszy mnie ten widok i przekonuje, że po zmianie właściciela wzmak będzie służył kolejne lata.
Aż się łza w oku zakręciła...:D

No, no. Co ja mam powiedzieć :D

No to i ja wrzucę w końcu coś swojego. Szału nie ma ale do grania w

Ładnie i schludnie, central w przyszłości by Ci tam jeszcze pasował.
 
Ostatnia edycja:
Kolumny są ok 25 cm od ściany ale jeszcze z nimi "chodzę" A co do klocków...hm gdzieś tam mi się marzy dobre KD ale tu musi dojść do urobienia czynnika WAF:smile:
 
@AWGUST72, super to wygląda. Lubię taki minimalizm.
a tak przy okazji, to masz fajny kawał ściany do wykorzystania na ekran ;)
 
Koledzy, wiem że niektórzy zmieniają sobie nóżki przy swoich klockach, jeżeli któryś z kolegów będzie chciał to nóżki i znaczek Pioneera oddam za darmo.
8e437ff99d043.jpg

8e437ff99d043.jpg.html
8e437ff99d043.jpg.html
 
Ostatnia edycja:
Ile metrów ma Twój salon? Bo tak jak Kolega pisze jest miejsce na ekran :) o ile jest pozwolenie :)

Salon ma prawie 19 m.kw. Jednak o projektorze mogę zapomnieć. Przy moim układzie mieszkania a w szczególności ułożeniu salon-przedpokój sprzęt zawieszony pod sufitem( nie ma możliwości jego schowania) bardzo niekorzystnie wyglądałby. Tego to chyba nawet ja bym nie zaakceptował a co dopiero żona:D Ale fakt na tej ścianie to byłoby coś...
 
Mamy "strażników marzeń" i co poradzić :) takie życie.. ale pociesz się tym, że nie jesteś osamotniony w tej kwestii :) Półka fajnie wygląda - ekstra się wkomponowała i koniecznie centralny jeszcze potrzebny ...
 
Ostatnia edycja:
No to i ja wrzucę w końcu coś swojego. Szału nie ma ale do grania w stereo i oglądania tv -na razie musi starczyć.


Podoba mi się ten twój minimalizm...;-) W tej rtv-ce aż się prosi większa ilość klocków, wszystko przed tobą...;-)
Ps.: gratuluje odpowiedniego filmu na TV...;-)
 
Za jakiś okres czasu będzie pólka po brzegi wypełniona :)

na 100 % pokażę ten post mojej żonie jako niewątpliwe (i oby jak najszybsze) proroctwo:lol:


Podoba mi się ten twój minimalizm...;-) W tej rtv-ce aż się prosi większa ilość klocków, wszystko przed tobą...;-)
Ps.: gratuluje odpowiedniego filmu na TV...;-)

no to dla mnie klasyka, zresztą pierwsze BR jakie kupiłem. W tym samym klimacie czekam na " Wiedźmina" ale chyba się nie doczekam w sprzedaży BR .
 
No to i ja wrzucę w końcu coś swojego. Szału nie ma ale do grania w stereo i oglądania tv -na razie musi starczyć.
Bardzo elegancko, prostota - to lubię. Melodika to tez przyjemnie grające kolumny.
Półka robiona z płyt GK na stałe czy jakoś inaczej, np. na zamówienie? Możesz coś więcej na ten temat?
EDIT: OK, już doczytałem :)
No, no. Co ja mam powiedzieć :D
Też martwić się nie musisz :)
 
Ostatnia edycja:
mój sprzęcior

hej koledzy, pora na mój zestaw !



2 x KEF R700
1 X KEF R400b -BASS
1 X ARCAM A 38
1 X ARCAM BDP300
PROJEKTOR - EPSON TW 9200W
EKRAN - ramowy, aluminiowy ADEO PLANO MAT WHITE wymiary (+- 3 cm ) 160 cm na 270 cm
i tu pytanie, ile to może być cali ?

KOMODA - na zamówienie, tylno światłoszczelna, 100 kolorów podświetlenia + siła światła
dodatkowo na plecach jest wcięcie - plus winda do telewizora na max 80 cali - na razie nie zamontowane TV ( ze względu na tą dziurę komoda musi być światłoszczelna od pleców - mnóstwo czasu mnie to kosztowało i wysiłku umysłowego przy projekcie - komodę wykonała dopiero 5 firma - inne się poddały, nie uwierzycie że sama komoda kosztowała tylko 3 k a ma ponad 4 metry długości !! ) dobrze z ta firma trafiłem ;-)

wrażenia - zdjęcie tego nie oddaje

koszt całości - około 40 K

ZDJĘCIA - fatalnej jakości,nijak się mają do rzeczywistości - wybaczcie, nie jestem fotografem i robiłem aparatem sprzed 15 lat chyba ;-)
fotki wykonane pod kątem z odległości ponad 5 metrów

głośniki podłączone dwoma kablami bewiring chyba się to nazywa ( specjalistyczna firma sprzęt mi podłączała więc nie wiem jak się to pisze )
wymiary pokoju około 5 na 4 metry ( siedzę ponad 4 m od od ekranu )
dodatkowy plus - jak odwiedzają mnie świnki, same łapią mnie za rozporek co mnie strasznie dziwi
;-) myślałem że jest tak tylko z autami ;-)
dobrze że obecnie jestem bez baby na stałe - za jaja by mnie powiesiła za taki wydatek ;-)

jak się spodoba, to może coś wrzucę jeszcze





eyXhhvgTj




hj37eq6tj
 
Ostatnia edycja:
Do góry