Czas na krzywe odtwarzacze Blu-ray - Samsung BD-J5900

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czas na krzywe odtwarzacze Blu-ray - Samsung BD-J5900 .

Krzywe telewizory, krzywy soundbar a teraz czas na krzywe... odtwarzacze Blu-ray.
Samsung BD J 5900 jest już w przedsprzedaży na Amazon za 99 €.
Zaprojektowany aby dopasować zakrzywiony świat Samsunga.

Posiada - 3D, odtwarza pliki DVD, CD, VCD, MPEG-2, MPEG-4, DivX, DivX HD, Xvid, AVCHD, MKV, WMV, ASF, FLV, MOV, VOB, AAC, MP3, WMA, FLAC, APE, Ogg, WAV, JPEG i PNG- FAT32 i NTFS z portu USB, posiada Wi-Fi oraz port Ethernet, wyjście HDMI 1.4.

Ma zgodność ze standardem DLNA, funkcje AllShare Ekran Mirroring.
Oczekuje się, że oficjalnie wyjdzie w marcu w cenie docelowej 119 €.
10361786.jpg

fullhd.
 

lestek

New member
ale brzydkie, a ze wstępnej specyfikacji to chyba samsung robi krok do tyłu , mam nadzieje że będzie lepiej
 
D

Deleted member 121090

Guest
Ludzie dają się naciągnąć na zakrzywione TV to i może taki ,, hit'' łykną?
Pewnie wypuszczenie takiego cudaka było poprzedzone jakimiś badaniami rynku.
Przeraża mnie ta tendencja. Nie ważne parametry techniczne, nieważna trwałość, innowacyjność, warunki gwarancji, serwis. Ważne że krzywy i info że ,,zaprojektowany aby dopasować zakrzywiony świat Samsunga''. Może mi ktoś wytłumaczyć co oznacza ten bełkot?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jest w szerokim rozumieniu przez duże M marketing Samsunga.... osobiście do krzywych tv nic nie mam, ale już zakrzywiony bluray to chyba ktoś za mało się kawy napił przy projektowaniu, ewentualnie za dużo wypił innego trunku...
 
D

Deleted member 121090

Guest
Ale niech oni sobie projektują co chcą i produkują co chcą.
Tylko może by ktoś z nich nie robił z nas klientów kretynów. Niech mi ktoś spróbuje wytłumaczyć po polsku to hasło:
,,Zaprojektowany aby dopasować zakrzywiony świat Samsunga.''
Przecież to składniowo jest jakiś gniot bez sensu.
Naruszono tu podstawowe zasady budowy zdania w języku polskim. Zrozumienie treści jest całkowicie niemożliwe. Do czego chcą dopasować ten ich świat? Przecież w tym tekście, żeby miał jakikolwiek sens, powinno być napisane, że ten odtwarzacz został zakrzywiony, aby był dopasowany do zakrzywionego świata Samsunga. A w tym ich sloganie nie ma śladu logiki.
 

JanVid

New member
buuuuuuuuu ha ha to jest dobre :)
... a ja natomiast proponuję już w "trybie pilnym" w sowich lokalach/mieszkaniach projektować i wykonać zaokrąglone ściany no bo jak na płaskiej ścianie powiesić "krzywy TV" a pod nim postawić "krzywy odtwarzacz" .... a tak reasumując nie lepiej byłoby zostać przy płaskich przecież oprócz "cwanie wyrafinowanego marketingu" to jest jedno i to samo :)
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
Ale niech oni sobie projektują co chcą i produkują co chcą.
Tylko może by ktoś z nich nie robił z nas klientów kretynów. Niech mi ktoś spróbuje wytłumaczyć po polsku to hasło:
,,Zaprojektowany aby dopasować zakrzywiony świat Samsunga.''
Przecież to składniowo jest jakiś gniot bez sensu.
Naruszono tu podstawowe zasady budowy zdania w języku polskim. Zrozumienie treści jest całkowicie niemożliwe. Do czego chcą dopasować ten ich świat? Przecież w tym tekście, żeby miał jakikolwiek sens, powinno być napisane, że ten odtwarzacz został zakrzywiony, aby był dopasowany do zakrzywionego świata Samsunga. A w tym ich sloganie nie ma śladu logiki.
stawiam dolary przeciwko orzechom ,że to nie jest slogan Samsunga a tylko nieudolne tłumaczenie Kiki'ego wprost z jakiegoś translatora (wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę). Nie pierwszy raz widzę taką "perełkę" w Jego tekście. Często tego po prostu nie da się czytać.
 
Ostatnia edycja:

merx

New member
Ludzie dają się naciągnąć na zakrzywione TV to i może taki ,, hit'' łykną?
Pewnie wypuszczenie takiego cudaka było poprzedzone jakimiś badaniami rynku.
Przeraża mnie ta tendencja. Nie ważne parametry techniczne, nieważna trwałość, innowacyjność, warunki gwarancji, serwis. Ważne że krzywy i info że ,,zaprojektowany aby dopasować zakrzywiony świat Samsunga''. Może mi ktoś wytłumaczyć co oznacza ten bełkot?

To oznacza że zaczęli dostosowywać produkty do skośnego azjatyckiego oka. ;) Teraz dla nich będzie prosto, a dla nas krzywo.
 

collider

New member
Bez reklam
To juz przestaje byc zabawne chociaz na telewizory zaczynam patrzec troszke laskawszym okiem.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida gorzej jak za rok się odwróci trend - będziesz musiał prostować odtwarzacz :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
...lepiej...
wygiąć w drugą stronę :D
Producenci telewizorów też wymyślą, że wtedy pierwszy plan będzie lepiej widoczny i też upchną hasło, że będziesz bardziej w centrum akcji :D
NA koniec i tak Chińczycy wymyślą modele, które będą się wyginać w dowolną stronę :D
 
Do góry