[Nasze Zestawy AV] moj zestw audio-video w bloku

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest więcej pasa rozbiegowego w tym ekranie, czy to już max?
Ja bym obniżył do wysokości komody.
Tak czy inaczej, czarny Ci tam pasuje. Jak dołożysz klocków i rozstawisz obok siebie, będzie jeszcze fajniej ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Pierwsza strona Twojego wątku powinna być najbardziej aktualna, jak ktoś wchodzi to odrazu widzi jaki pokój i system osoba posiada. A zmiany jak do tego doszedł są od początku do końca są szczegółowo opisane w wątku. Przynajmniej ja tak mam, że pierwsza strona reprezentatywne zdjecia a wszystkie dalsze zmiany w czasie są opisane dalej, jeśli kogoś interesuje jak doszedłem do aktualnego stanu to przeczyta wątek od początku.. :)
Ja co jakiś czas pisze do moderatora i podsyłam co ma zmienić w pierwszym poście.. ;-)
 

artiz_

New member
Bez reklam
Na dzien dzisiejszy mam mozliwosc zakupu DNP 730AE z roczna gwarancja za 1100 zl. Chyba dobra cena
Niestety mankamentem sa lekkie rysy na gornej obudowie. Ponoc sieciowce denona sa słynne z zawieszania sie. Czy ktos z kolegow ma ten model i moze sie wypowiedziec o nim?
 

Rafal7

Banned
Nie wiem skąd masz te wieści, może tak i było, nie pamiętam dokładnie, ale z miesiąc temu czy półtora była aktualizacja oprogramowania i możliwe ze to naprawili.
 

artiz_

New member
Bez reklam
Filmiki na youtubie czy opinie w internecie o tym swiadcza. Jak juz mowiłem jestem za wygodny jak by mi sie takie rzeczy działy to przez okno z predkoscia swiatła by wyleciał.moze rczeczywiscie wina softu a aktualizacja to naprawiła
Wysłałem zapytanie do caparzo z prosbą o obiektywna opinie. Zobaczymy co napisze ;)
 
A już myślałem że coś z Denona przybyło. No to gratuluje nowej zabawki, ciekawe co następne będzie ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

artiz_

New member
Bez reklam
Rowniez mam takie zdanie o tym urzadzeniu. Przede wszystkim b. Duza szczegołowosc i scena ktora niewiem do konca czy jest taka jaka powinna byc. Czy zamierzał producent danego materiału muzycznego zauferowac tak szeroka i głeboką scene? Mogłbym pokazac palcem gdzie słysze fortepian,gitare...
Pytanie czy tak powinno byc ??? Słucha sie tego znakomicie,ale czy taki zamiar miał wykonawca?
 
Do góry