[Nasze Zestawy AV] moj zestw audio-video w bloku

Henry

Active member
Bez reklam
Polecasz 730ae, czy coś innego lepiej jak by ktoś szukał radia z bajerami?

Zobacz sobie w necie co 730 ma w srodku to wybuchniesz smiechem ;
I wszystko na ten temat ;)

730 mimo to polecam bo tanie i odtwarza flaci ktore brzmią znakomicie. Z checia bym go porownał z strumieniowcem 50A ktory w srodku wygląda całkiem powaznie

Chyba N50 , co do porównania to prawdopodobnie polknie tego denona
Nowe player Onkyo/Pioneer kosztujące poniżej 2 kzł wciągają nosem tanie strumieniowce Denona/Marantza.
Nie dość, że grają znacznie lepiej, to jeszcze obsługa jest na znacznie wyższym poziomie.
MY, używający apek od D/M możemy jedynie pomarzyć o płynności działania oprogramowania Onkyo/Pioneer....niestety ;)
 

artiz_

New member
Bez reklam
Najbardziej jestem ciekaw tego 30A ma obsługe tidala.
Swoja.drogą to dziwie sie czemu Denon nie zrobi porządnego strumieniowca z "normalnym zasilaniem " a nie impulsowym.

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Porównywałem ostatnio N30AE z Onkyo 6130, niby bliźniacze konstrukcje, a do domu na dalsze testy zabrałem Onkyo, choć jechałem po Pionka lub Marantza.
Ostatecznie jednak stanęło na DACu za kilka stówek i HiMedia ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Bo to nie jest najlepszy player z tej stajni
Posłuchaj flagowego 851N to zmienisz zdanie ;)
A u mnie sam DAC Cambridge'a, w tym budżecie (500+ ;) ) wydaje mi się, że to jedna z lepszych propozycji.
 

artiz_

New member
Bez reklam
Bo to nie jest najlepszy player z tej stajni
Posłuchaj flagowego 851N to zmienisz zdanie ;)
A u mnie sam DAC Cambridge'a, w tym budżecie (500+ ;) ) wydaje mi się, że to jedna z lepszych propozycji.
Miałem juz wzmacniacz Cambridge i sprzedałem po miesiacu, jakos nie dogadał sie z moimi kolumnami. Dla mnie CA to temat zamkniety do ktorego juz nigdy nie powroce. Najwazniejsze ze tobie granie sie podoba.
Bo sie podoba?

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Gdyby nie pasowało, to nie oddałbym NS6130 ,
ale tak jak napisałem, u mnie to jedynie DAC polepszający brzmienie plików, TV (odkąd nie mam juz ampli) i radia internetowego, do których wielkiej wagi nie przywiązuję.
Mają grać przyzwoicie i w tym duecie tak jest.
Ja słucham muzyki w 95% z płyt ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja to nie wiem jak wy takie fotki robicie...


Ps. Gratulacje.

Wy juz z Kapusta, Balim i Bipo to druzyna jak Power Rangers :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nawet podobne ustawienia sprzętu mają :- ) ale Dire Straits widzę to znaczy Kolega wie co dobre :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Bipa gonisz? ;)
Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że białe kolumny i czarna elektronika źle wygląda? ;)
Szuflada się jeszcze otwiera? Spory to chyba już ciężar? ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ładne fotki, jak byś dał radę wywalić te szafki po bokach i zrobił trochę miejsca dla kolumn aby mogły swobodnie oddychać było by super... ;-) ale zapewne żona by Ci ten pomysł zaraz skutecznie z głowy wybiła.. ;-)
 

GleNinja

New member
świetnie to wygląda - i foty ładnie to oddają
nie tylko lustrzanka zrobi takie fotki, jak się ktoś zna to i lepszym kompaktem zrobi podobnie
tyle że fakt, lustrzanką szybciej :)

jedyna moja uwaga - albo bym wywalił albo przesunął lampion z lewej krawędzi tv
mnie by to osobiście drażniło :)
 

artiz_

New member
Bez reklam
@Bipo wywale szafki a żona mnie wywali... Co tu dużo pisać.
@krzysztofradio szuflady akurat nie ma pod sprzętem,ale masz rację robi się już spory ciężar.
@GleNinja lampion został tam położony głownie dla doświetlenia cieni;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
@Bipo wywale szafki a żona mnie wywali... Co tu dużo pisać.
@krzysztofradio szuflady akurat nie ma pod sprzętem,ale masz rację robi się już spory ciężar.
@GleNinja lampion został tam położony głownie dla doświetlenia cieni;)
Hehe skąd ja to znam..:D
Napisz lepiej jakie zmiany na plus czy minus bo doszedł nowy cd zamiast starego dziadka.. ps. Z aktualizuj sygnature bo nie dopisales... ;-)
 

artiz_

New member
Bez reklam
Hehe skąd ja to znam..:D
Napisz lepiej jakie zmiany na plus czy minus bo doszedł nowy cd zamiast starego dziadka.. ps. Z aktualizuj sygnature bo nie dopisales... ;-)
DCD1510AE strasznie wolny w porownaniu do DCD1450AR (dlugo wczutuje płyte,przewijanie utworow nie jest płynne tylko kaskadowe) jeśli chodzi o jakosc dzwieku to w 1510ae słyszę wiecej szczegolow niz w 1450AR.
 
Do góry