[Nasze Zestawy AV] moj zestw audio-video w bloku

venomas200

New member
Bez reklam
Rowniez mam takie zdanie o tym urzadzeniu. Przede wszystkim b. Duza szczegołowosc i scena ktora niewiem do konca czy jest taka jaka powinna byc. Czy zamierzał producent danego materiału muzycznego zauferowac tak szeroka i głeboką scene? Mogłbym pokazac palcem gdzie słysze fortepian,gitare...
Pytanie czy tak powinno byc ??? Słucha sie tego znakomicie,ale czy taki zamiar miał wykonawca?
Słuchałem urządzeń z jeszcze większą sceną więc tu tak do końca nie jest jak piszesz. Im większa scena tym lepiej.
Ale faktycznie w tej cenie stereofonia i głębia nie do pobicia
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czekam na relacje, tez jestem zainteresowany ale uzywka 720 do wzmaka.

Jak sie sprawuje odcxyt po dlna, nas, bluetooth, tidal?
 
Tak się zastanawiam jaka jest różnica avr a dnp? W avr masz internetowe radio i po dlna też możesz pliki obsługiwać, mp.3 itp.
Moim zdaniem dnp730ae to świetny dodatek jak ktoś ma stereo wzmacniacz i chiałby od czasu do czasu radyjka posłuchać....nigdy nie interesowałem się Denon dnp730ae tak że jestem ciekaw Twojej opinii o sprzęcie, jak się sprawuje i generalnie dla kogo to ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No wlasnie dlatego mnie interesuje dnp. W salonie mam tylko wzmacniacz I albo podlaczam kablem do telefonu, albo po dlna do Szajsunga - optyk - filo - wzmak ale aplikacja Bubble jest wkurzajaca.

A dnp ukrocilby mi droge. Podlaczylbym przez bluetooth albo Airplay I gitara. Za 700zl chyba uzywki byly jak nie pamietam.

Albo w przyszlym roku kupie nowego nada z dac. Bo jakby nie patrzec wzmaka sprzedam za 1000zl, dnp to tez 700 - 1000zl wiec doplace jeszcze troche I moze starczy na nada.

:)
 

artiz_

New member
Bez reklam
Panowie narazie się wsłuchujemy w róznice pomiedzy tymi dwoma sprzętami. Za wczesnie na relacje jeszcze.
Zdjecia i filmy w tym temacie są robione za pomocą canona 6D i 60D i 3 obiektywami i innymi ustrojstwami ;)

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

artiz_

New member
Bez reklam
tidala nie obsługuje tylko spotify, po co ci stary klamot używany ?
Kolego, nie wprowadzajmy w bład Tidala obsługuje przez aplikacje bubbleUPnP,na wyswietlaczu pokazuje nawet nazwe utworu oraz jakosc FLAC. Spotiffy jeszcze nie sprawdzałem bo jakosc tam jest marna.
Tak na szybko dysk 1tb po DLNA podłaczonego do routera rozpoznaje szybko i udostepnia z tamtąd muze. Niestety nie obsługuje DSD z .iso
Co do jakosci dzwieku jeszcze sie wstrzymam z oceną

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

artiz_

New member
Bez reklam
A wiec co do samego DNA730ae jesli chodzi o obsługę i szybkosc. Pomimo ze z łatwoscią obsługuje dysk 1tb podłaczony do rautera asus 1200g+ przez wifi to same przeskakiwanie po utworach to droga przez męke. Pomiedzy jednym a drugim utworem czas na załadowanie kolejnego utworu to ok 5sek.
Same radio internetowe, słaba jakosc dzwieku(pewnie dlatego ze wiekszosc stacji to WMW 96kb/s lub 128kb/s .
Tidal działa tylko przez aplikacje buubluUpNp no i niestety tu tez wszystko działa jakos wolno.Natomiast dla prób zakupiłem konto premium spofity i tu niespodzianka bo wszystko ładuje sie bardzo szybko a i jakosc dzwieku w spofity bardzo fajna.Pomiedzy flac 44.1khz z tidala a mp3 320kb/s nie usłyszałem roznicy.
Ale mysle ze na lepszym sprzecie roznica by była wyrażna.
Jesli chodzi o sama jakosc dzwieku 730 to generalnie nie jest źle. Ale miałem wrazenie ze wokale przekleiły sie jakby do głosnikow, nie słychac tu tak szerokiej sceny jak z SMSL ,bass na rownym poziomie.

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

RAF1977

Banned
Wziolem Spotify premium na próbę i działa dobrze i szybko ale do CD to mu daleko jeśli tidal lepszy nie jest, to ja dziekuje, zostaje przy CD.
 

artiz_

New member
Bez reklam
Cd napewno lepszy. Zobacz sobie w necie co 730 ma w srodku to wybuchniesz smiechem ;)

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

artiz_

New member
Bez reklam
Polecasz 730ae, czy coś innego lepiej jak by ktoś szukał radia z bajerami?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Jak ktos szuka radia to niech kupi tuner FM bo jakosc internetowego radia to porazka.
730 mimo to polecam bo tanie i odtwarza flaci ktore brzmią znakomicie. Z checia bym go porownał z strumieniowcem 50A ktory w srodku wygląda całkiem powaznie
Polecasz 730ae, czy coś innego lepiej jak by ktoś szukał radia z bajerami?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

ikar1975

Active member
Bez reklam
Jak ktos szuka radia to niech kupi tuner FM bo jakosc internetowego radia to porazka.
730 mimo to polecam bo tanie i odtwarza flaci ktore brzmią znakomicie. Z checia bym go porownał z strumieniowcem 50A ktory w srodku wygląda całkiem powaznie



Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

Chyba N50 , co do porównania to prawdopodobnie polknie tego denona ;-) Pzdr
 
Do góry