[Nasze Zestawy AV] moj zestw audio-video w bloku

Bali jestem leniwy i za wygodny chyba. Jak nogi wystawie na fotelu to wstac sie nie chce aby zmienic płytę.
No to nic innego jak kupić cd z magazynem
http://allegro.pl/show_item.php?item=6567246989
A tu na 400cd
http://allegro.pl/show_item.php?item=6567246280
Ciekawe czy takie coś można rozbudować o dodatkowe kolumny???
http://allegro.pl/show_item.php?item=6565587615
Mieć swój pokój i wiadomo stół do bilarda, lotki i stół do pokera i flipery ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

artiz_

New member
Bez reklam
Ha ha szafa grajaca. Stary juz bym nie miał po co przyjsc do domu!!!. bardziej by mi pasował jakis cd z wewnetrznym podpieciem dysku. Dysk ląduje w srodku a nie jest na zewnatrz urzadzenia
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Artiz a nie myslales aby kupic router z wejsciem usb i dlna, tam podpinasz dysk i w nosie. Router mozna zawsze gdzies schowac i dysk nie jest widoczny. Ja mam tak u siebie zrobione.

I czy z ampli, tv, pc, smartfon tylko zlapie wifi i odrazu mam dostep do dysku wpietego do routera.
 

artiz_

New member
Bez reklam
Artiz a nie myslales aby kupic router z wejsciem usb i dlna, tam podpinasz dysk i w nosie. Router mozna zawsze gdzies schowac i dysk nie jest widoczny. Ja mam tak u siebie zrobione.

I czy z ampli, tv, pc, smartfon tylko zlapie wifi i odrazu mam dostep do dysku wpietego do routera.
Lolo2 mam router z usb. Ale nie wyobrazam sobie sterowania dyskiem z tv. Mam juz htpc. Z mojego punktu widzenia najlepsze dla mnie bedzie sieciowiec bo pilotem obsłuze foldery z muzyka. I nie bede musiał przekładac krązkow
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie rozumiem.

Przeciez sieciowiec ma DLNA wiec nawet nie zobaczysz roznicy czy podepniesz dysk do sieciowca czy do routera. Jaka bedzie roznica? I to.i to pilotem obslugujesz.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Z telefonu menadzer plikow - apka, tak jakbys mial druga karte sd.

A do wzmaka musisz podlaczyc cos co ma dlna. Sieciowiec, cd z dlna, tv, ampli.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Chwila, upozadkujmy sobie co bylo.

Artiz pisal ze chcialby sieciowca ale zeby byla mozliwosc wmontowania dysku do srodka puszki. Ja podalem przyklad ze sieciowiec posiada dlna wiec dysk moze podpiac do routera a sieciowiec go bedzie widzial normalnie jakby byl podlaczony do usb (po dlna).

Cos zle?

A ze przy okazji beda takie bonusy w routerze jak klient Torrent, to swoja droga :)
 
A ja mam takie coś. Usb 3.0 16Gb. Jak chcę na kompie, tv, radiu w aucie to bez problemu działa muzyka, a jak na telefonie chcę muzykę to po bluetootch do amp av.
Małe metalowe widać że zajechane ale działa bez zarzutów.
W markecie za 25zł kupiłem.
f56a64b7e6d55fac136c82d31068a352.jpg

d81a3d48abfac5e1b24c666079fc0533.jpg


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

piechu

Member
Bez reklam
Chwila, upozadkujmy sobie co bylo.

Artiz pisal ze chcialby sieciowca ale zeby byla mozliwosc wmontowania dysku do srodka puszki. Ja podalem przyklad ze sieciowiec posiada dlna wiec dysk moze podpiac do routera a sieciowiec go bedzie widzial normalnie jakby byl podlaczony do usb (po dlna).

Cos zle?

A ze przy okazji beda takie bonusy w routerze jak klient Torrent, to swoja droga :)

No, teraz to dostało renców i nogów ;)

Ale ja mam inne rozwiązanie - jeśli Artiz nie chce dysku podpiętego ani pod sieciowca, ani pod router a NAS nie wchodzi w grę (mam to ostatnie i nie wyobrażam sobie multimedialnego domostwa bez niego - chociaż rozwiązanie router + dysk to podobne rozwiązanie dla mniej wymagających).
Powinien sobie zakupić/złożyć mini PC tak aby w obudowie zmieścić dysk - najlepiej coś chłodzonego pasywnie. Zainstalować na tym dystrybucję linuxa pt. Daphile - do tego jakiś fajny DAC i całość podpiąć pod wzmak. Ma sterowanie z komórajki, ma schowany dysk, ma możliwość streamowania ze spotify, tidal itp - no i dobiera DAC do swoich preferencji :) Ja właśnie jestem na etapie poszukiwań DACa do swojego Daphile ;)
 
Ostatnia edycja:

artiz_

New member
Bez reklam
Słuchajcie nie chce korzystac z dlna poprzez tv z tego powodu ze bede musiał uruchamiac tv aby wyswietlic pliki.w avr 3200w mam dlna ale gdy jest podłaczony pod niego wzmacniacz to robi on za koncowke mocy i niemam mozliwosci zatrzadzania niskimi/wysokimi czestotliwosciami. Takze myslałem nad sieciowcem i podłaczonym pod router dyskiem. Z sieciowca bede widział foldery z muzyka. Sam to z łatwoscia obsłuze pilotem i zonie tez sie spodoba. W audio rownie waznym jest dla mnie komfort.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ci chodzi o to aby nie wlaczac specjalnie TV aby widziec foldery.... no to nie wiem czy tak sie da, nie wiem cobtam wyswietlacz w sieciowce pokazuje.

Na olx masz sieciowca 720ae
https://www.olx.pl/i2/oferta/denon-...ok-gw-realfoto-CID99-IDi6TaT.html#:a5c5ab1a90

A tu masz instrukcje, niby NASa obsluguje i lyka FLACI, wiec nie powinno byc problemow z dyskiem w routerze.

Dane techniczne:
Cyfrowa transmisja audio z iPhona lub iPoda (poprzez port USB)
Radio Internetowe oraz strumieniowy przesył audio przez Ethernet oraz Wi-Fi
Pliki muzyczne zapisane na podłączonym do sieci PC lub NAS.
Strumieniowe odtwarzanie muzyki AirPlay dla PC/MAC oraz iUrządzeń
Napster (w zależności od kraju)
Wsparcie formatu FLAC 96-kHz/24-bit
 
Do góry