[Nasze Zestawy AV] moj zestw audio-video w bloku

lolo2

Well-known member
Bez reklam
O pliku audio, bo podłączanie telefonu pod wzmacniacz kablem jack i mówienie ze to taka sama jakość, to nawet tego nie skomentuje.


Aha, czyli podłączenie kablem SPIDF do HTPC ma lepszą jakość niż STEROWANIE za pomocą telefonu spotify i otworzenie go na tv lub ampli? Lub odtworzeniu audio na TV z dysku? Lub załączeniu Youtube na telefonie i przesłania go Miracastem?

No chyba że chcesz "twoim" Jackiem podłączyć HTPC z ... czym tam chcesz


I nikt tu nie pisał o podłączaniu Telefonu za pomocą Jacka tylko, sterowanie aplikacjami za pomocą telefonu.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
I mi właśnie o to chodzi co jest na końcu, bo jak klasyczny wzmacniacz stereo bez daca to leżymy bo telefon trzeba podpinać analogowo a to się nadaje do .....
Co do przesyłu cyfrowego to ok zgadzam się, ale ciekawe jakiej jakości jest w tv konwerter.
 

artiz_

New member
Bez reklam
I tym sposobem zostałeś bohaterem w swoim domu ;)
Gratulacje, miło patrzeć jak sprzęt się rozrasta :)

Pisałeś coś o blu rayu, nie myślałeś aby do HTPC jakiś lepszy napęd wrzucić, a do kompletu do wieży osobny CD z wyższej serii?
Tak Henry wyjełes mi to z ust. mam htpc do odtwarzania filmów z napedem. Wiec po co mi wsumie kolejne dublowanie. Bede polował na kompakt z SACD.
 
Nie kombinujcie bo nie ma sensu. Chciał to ma urządzenie. Ja mam smartfona i na tv wszystko wyświetlać można za pomocą smart view, Tv optykiem pod amp lub bluetootch muza. Raz użyłem Dlna sprawdzić czy działa i działa. W dzisiejszych czasach czy to Tv czy odtwarzacz bl jest smart i wszytko tam jest.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

artiz_

New member
Bez reklam
Moze jutro dam rade to zrobie zdjecie całosci sciany. Bali co do 1713ud to rzeczywiscie sprzet znikł... Ale to niestety nie ja.;/ ktos kupił . ja zastanowie sie nad jakims kompaktem. Bez funkcji bluray.
 

Henry

Active member
Bez reklam

artiz_

New member
Bez reklam
A czy ktos moze sie wypowiedziec o sieciowcu DNP 730AE. Kurcze fajnie by było zgrac swoje płyty CD do flac i odtwarzacz je z poziomu klocka bez zamiany płyt. A moja kolekcja audio siega ok 200 szt. Płyt.
 
A czy ktos moze sie wypowiedziec o sieciowcu DNP 730AE. Kurcze fajnie by było zgrac swoje płyty CD do flac i odtwarzacz je z poziomu klocka bez zamiany płyt. A moja kolekcja audio siega ok 200 szt. Płyt.
Ale kombinujesz ;)
Jak bym miał tyle płyt to tylko dcd bym kupował.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry