[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
@Bipo gratuluję nowej kolekcji. Od dawna widać, że lubisz takie wydania swoich ulubionych filmów /seriali.
PS. Miałeś rację. " Ostatni Pojedynek" super film. Najlepsza trójka z Dune i Bondem. [emoji846]
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Cieszę się Stelvio, że film Ci się podobał..:)

Lolo Czarnobyl obowiązkowo sobie obejrzyj, 5 odcinków serialu na jeden wieczór. Dla mnie rewelacja :)
 

DrWredman

Active member
@bipo, ładna skrzynka do kolekcji. Gratuluję.
Też swego czasu polowałem na GOT w BR, ale teraz również przydałoby się w 4K, choć płace za HBO to nie mogę patrzeć na tę marną jakość obrazu.
 

DrWredman

Active member
Odkąd jest projektor 4K to nawet nie szukam niczego w FHD. ;)
A widzę, że pojawił się Terminator 2 w 4K PL. Czy ktoś go widział?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
T2 w 4k HDR wygląda niesamowicie, obraz ostry jak brzytwa, piękne kolory i zero szumów. Typowe demo filmów w 4k jak dla mnie.
Teraz GoT również dołączy do demo u mnie bo obraz mnie po prostu rozwalił....ten serial w 4k naprawdę wymiata...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdz sobie Bipo "A writer's odyssey", na Amazonie masz bodajże płytę.
Mam wrażenie, że wszystko tam jest podbite, ale kolory wyglądają obłędnie.
Scena walki, to istne demo. Obowiązkowa pozycja.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale tu masz konserwę z sześcioma płytami (tam jest tylko jedna) w tym BD z wersją reżyserską ;)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Gra o tron 4k na 130" w Dolby atmos
Panowie od początku grudnia zaczęła się moja ponowna przygoda z GoT tym razem w najlepszej wersji bo w 4k i dolby atmos na dużym ekranie. Wczoraj skończyłem ostatni odcinek. 1.5 miesiąca zajęło mi aby na spokojnie obejrzeć i podelektować się dźwiękiem i obrazem.
Obraz:
Moim zdaniem tutaj jest obraz referencyjny 10/10. Jest mega czysty, bez ziarna i szumu. Sceny w nocy są przede wszystkim bardzo dobrze widoczne. Wcześniej oglądałem na TV i tu był pewny niedosyt. Szeroka paleta barw robi swoje. Na zbliżeniach szczegółowość robi niesamowite wrażenie. Ostrość obrazu jest poprostu oszałamiająca.
Dźwięk bajka, dialogi mega wyraźne, efekty przestrzenne w atmosie robią piorunujace wrażenie, szczególnie w scenach w walk z udziałem smoków. Subwoofery mają co robić gdy trzeba, basy schodzą nisko i głęboko.
Sama fabuła mnie tak wciągnęła, że po obejrzeniu prawie 100h Gry jestem tak podjarany, że z miejsca mogę jutro zacząć od początku...:) Są sezony odcinki , bardzo dobre ,średnie i niekiedy nudnawe ale całość określam jako rewelacyjny serial. Jeśli to mój kolejny serial w kolekcji który zasługuje na honorowe miejsce i mogę go dla mnie określić jako obowiązkowy zakup. Nie żałuję ani złotówki, jeśli ponownie miałbym go kupić i to w tym wydaniu zrobił bym to ponownie. Poniżej kilka zdjęć :






 
Ostatnia edycja:
Do góry