Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

tyniecdg

New member
Witam wszystkich, mam dość nietypowe pytanie do was, nie wiem co oznacza jeden element z grafiki ekranowej, który przy nie których programach jest, a przy nie których nie, wszystkie inne elementy grafiki rozumiem lecz tego nie, szukałem w instrukcji i nie było tam nic na temat grafiki ekranowej. Chodzi mi dokładnie o kwadracik który jest między "czas wolny" a formatem ekranu 16:9, na załączonym zdjęciu: fotosik.pl/zdjecie/f769c48a420a0a4f
Przepraszam za link w takiej postaci, lecz nie mogę dodawać jeszcze linków.
 

Przemek22tex

New member
Jak u was z dźwiękiem? Ja mam 42lb731 mam w nim 2 głośniki stereo i 1 bass. Mam wrazenie że ten bass nie gra. Jeśli włączę muzykę przykładową zapisaną w tv to gra pieknie a jak z palucha albo z jakiegoś programu to basu nie ma.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

bernipl

New member
Dzwiek

Odnosnie dzwieku jeszcze, a wlasciwie podlaczenia glosnikow.


Mam glosniki komputerowe 5+1 I da sie podlaczyc je normalnie do TV, tylko kiedy dadaje je poprzez "konfigurator" w TV musze wybrac marke glosnikow.
Mojej marki oczywiscie nie ma, tym samym nie moge nimi sterowac pilotem (glosniosc) - ikonka poziomu glosniosci jest zablokowana.


Czy jest na to jakis patent?
 

Przemek22tex

New member
Mam tak jak napisałeś mimo to mam weazenie że nie gra bo jak zmieniam w korektorze 100hz czy max czy min to jest bez zmian.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

bernipl

New member
Odnosnie dzwieku jeszcze, a wlasciwie podlaczenia glosnikow.


Mam glosniki komputerowe 5+1 I da sie podlaczyc je normalnie do TV, tylko kiedy dadaje je poprzez "konfigurator" w TV musze wybrac marke glosnikow.
Mojej marki oczywiscie nie ma, tym samym nie moge nimi sterowac pilotem (glosniosc) - ikonka poziomu glosniosci jest zablokowana.


Czy jest na to jakis patent?


Czy ktos wie jak rozwiazac ten problem? Czy raczej z takimi glosnikami juz nic wiecej nie zrobie?
Z gory dzieki.
 

Ins3rt

New member
Mam takie pytanie, posiada ktoś z Was LG 32LB5700? Telewizor z 2014r, a aktualizacji nie dostał na stronie LG też nie ma. I jeszcze jedno pytanie czy będę mógł zainstalować firmware z modelu LB630-LB870 i czy coś się stanie?
 
Ostatnia edycja:

Przemek22tex

New member
Musisz spróbować jeśli podłączysz pamięć z oprogramowaniem to tv powinien wywalić kominikat o tym że oprogramowanie jest niekompatybilne.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

Ins3rt

New member
Pobrałem dwie wersję i żadnej nie wykrywa, wrzuciłem do folderu LG_DTV. Telewizor chodzi bardzo wolno przywrócenie do ustawień fabrycznych nic nie dało, downgrade i powrót do najnowszej nie wiele pomogło, więc pytanie do Was co mogę zrobić Value pack wyszedł dawno, a wersja 04.04.07 jest z dnia 23.07.2015 (jest na dole najnowsza 04.04.10 bez daty).
 
Ostatnia edycja:
Do góry