Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

rusek007

New member
55LB671V Fakt EPG działa nadal beznadziejnie na kanałach Sat nie czyta i nie zapamiętuje Info z transponderów nadające pełne EPG. Przy szybkim przełączaniu kanałów, potrafi się zawiesić na pół minuty. Ale nareszcie zlikwidowano problem z resetowaniem pamięci na stronach www, nawet na cda filmy odtwarzają się prawidłowo. Jest mały postęp.
 

xrc100

New member
Nie da się nagrywać na pendrive ?, jak podłącze (32gb) i chce coś nagrać to pisze:
"PODŁĄCZ DYSK TWARDY USB
Aby korzystać z funkcji Time Machine, musisz podłączyć dysk twardy USB"
 

fernand

New member
Też odradzam zakupu tej marki, ponad 600MB oprogramowania i brak możliwości posegregowania kanałów satelitarnych, oraz beznadziejnie długie przełączanie kanałów, prosty tuner SAT 5MB oprogramowania spełnia wszystkie moje oczekiwania, zgadzam się z przedmówcą, LG olewa klientów.
 

amsszczecin

New member
I jak wam się sprawuje ta wersja oficjalna poprawiona 1.4.0 .> 05.00.15?

Jak dla mnie 5.00.15 to najlepszy wypust oprogramowania. Wszystko działa w miarę płynnie. Jest w końcu lista Moje programy, są nowe skróty. W ustawieniach nie trzeba czekać minutami na zmianę zakładki. Widać poprawnie wszystkie urządzenia w sieci i można je obsługiwać bez większego problemu. W końcu działa poprawnie aplikacja na smartfonie. Wykrywa mój TV i działa bardzo fajnie. Ogólnie jest ok. Mam zastrzeżenia co do filmów a konkretnie do wyświetlania napisów. Nie wyświetla mi ich. Nie korzystam z tego więc nie ma dramatu. EPG dalej nie ładuje się poprawnie. Czasem wskakują krzaki na polskich czcionkach. Opisy dalej są podwójne i nie ma pełnej treści.

Reasumują teraz TV działa tak jak powinien jakiś rok temu w oczekiwaniu na poprawę niektórych uchybień w oprogramowaniu.

PS. Oczywiście to moja opinia i dotyczy mojego sprzętu (LG 47LB650V-ZN) :)
 

Tadek-

New member
do kolegi amsszczecin Jak dla mnie 5.00.15 ma Duże wady pamięci i nie doróbki bo ostatnio 2 godziny korzystania smart tv na YouTube i sterowanie telefonem aplikacja samoczynnie się zamyka i ponownie otwiera i jak się korzysta z n na kartę z modułu są problemy z logo n tylko pomaga ponowne wyłączenie telewizora lub wyjęcie modułu
 

amsszczecin

New member
do kolegi amsszczecin Jak dla mnie 5.00.15 ma Duże wady pamięci i nie doróbki bo ostatnio 2 godziny korzystania smart tv na YouTube i sterowanie telefonem aplikacja samoczynnie się zamyka i ponownie otwiera i jak się korzysta z n na kartę z modułu są problemy z logo n tylko pomaga ponowne wyłączenie telewizora lub wyjęcie modułu

Tak jak pisałem są to moje spostrzeżenia. YouTube na TV używam sporadycznie. Jako wadę uważam. że nie ładuje całej listy filmów (przy playlistach i we własnych filmach). Co do oglądania przez 2 godz. to jak się ogląda jeden film lub 2 to nie ma problemów. Być może przy większej ilości się zapycha. I byłoby całkiem możliwe. Do oglądania YT i innych serwisów używam od dawna Raspberry Pi 2 i wszystkim to rozwiązanie polecam.
W temacie n na kartę się nie wypowiem bo mam UPC z kartą w module CL+. Czasami jak jest słaby sygnał to faktycznie się wiesza na kodowanych niektórych kanałach. Pokazuje wtedy, że "kanał zakodowany". Jednak ten problem miałem również w dekoderze UPC. Przypuszczam, że to bardziej wina karty i sygnału niż samego sprzętu.
Moim skromnym zdaniem oprogramowanie jest o niebo lepsze od poprzedników. Jednak wybór należy do użytkownika.
 

Tadek-

New member
do kolegi amsszczecin to nie jest wina karty czy modułu cam tylko wina oprogramowania telewizora w starszej wersji oprogramowania działało znakomicie a w nowszej występują problemy mam dodatkowy dekoder satelitarny w którym działa szybciej niż w telewizorze LG i nie mam problemu ostatnio już nie którzy otrzymują aktualizacje do 5.00.20
 

amsszczecin

New member
do kolegi amsszczecin to nie jest wina karty czy modułu cam tylko wina oprogramowania telewizora w starszej wersji oprogramowania działało znakomicie a w nowszej występują problemy mam dodatkowy dekoder satelitarny w którym działa szybciej niż w telewizorze LG i nie mam problemu ostatnio już nie którzy otrzymują aktualizacje do 5.00.20


Miejmy nadzieje, że tym powolnym ale jednak jakimś tempem zmierzamy do doskonałości ;-)
 

tomek1106

New member
Mam takie pytanko. Czy działa wam HBO go w najnowszej aktualizacji webOS. U mnie w nieskończonośći się buforuje i nie odtwarza filmów. A u was jest jak. Tym bardziej że jest teraz tydzień darmowy HBO go
 

tomek1106

New member
To już wiesz czemu nie działa? Bo za darmo.


Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Na komputerze to działa, na androidzie także tylko na tym webos nie działa, chcę tylko się dowiedzieć czy ktoś mógłby sprawdzić czy buforują się komuś filmiki z hbo go, dodam , że trailery działają, ale jakikolwiek film, nawet darmowy nie chcę się buforować
 
Do góry