Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

tomek1106

New member
do tomek1106 HBO GO działa tylko coś u ciebie jest nie tak ja na LG42LB650 oto fotki Zdjęcie - 10.11.2015 | Fotosik.pl
Zdjęcie - 10.11.2015 | Fotosik.pl

Aplikacja sama w sobie działa, tylko w nieskończoność buforuje filmy. A mam neta 20 Mb/s. Nie tylko mi to nie działa, seria 2013 też ma ten objaw.

A jaką masz wersję oprogramowania na swoim TV?

Edit: Aplikacja zaczęła normalnie działać i buforuje filmy.. Zrobiłem powrót ustawień fabrycznych TV
 
Ostatnia edycja:

Przemek22tex

New member
Panowie poszukuje programu na pc do edycji listy kanałów. Na moim tv wyszukałem programy sat ale żeby znaleźć polski to trzeba się naszukać pomiędzy turkami.
 

Przemek22tex

New member
Mam ten program od dziś rana , ale podczas uruchamiania wyskakuje jakiś dziwny błąd. Mimo to wygrałem listę z pendraka ale na liście nie mam większości programów polskich np TVN. W tv wyszukiwałem korzystając z opcji dostawcy nc- . Znajduje ponad 1000 programów a Tvn żadnych. Sygnał anteny mam 100/100. Bez modułu cam powinno i tak wszystko wyszukać?

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
 

Tadek-

New member
do Przemek22tex wyszukaj programy na tv nc+ później zapisz na pendrive uruchom program ChanSort 2015 podłącz pendrive do komputera skopiuj na dysk twardy skasuj na pendrive pliki aby był czysty i sformatuj go po ułożeniu listy wgraj na pendrive i podepnij do telewizora aktualna wersja jest ChanSort_2015-10-15 jak nadal będzie błąd zrób rzuty i dołącz plik wyszukiwanymi programami będę dziś po godzinie 22:30 na forum
 

Przemek22tex

New member
Dokładnie robię tak jak piszesz. Otwieram listę w programie wyskakuje mi około 1400 programów. W okienku nad nazwa kanału wpisuje nazwę np tvn i takiego nie znaleziono ale pisze np polsat i pokazują się wszystkie z tą nazwą . Chciałbym utworzyć własną listę zgodnie z pakietem jak mam w ofercie bez żadnych arabów i innych programów.

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
 

Przemek22tex

New member
Mam model LG42LB731 różni się tylko chyba nogą. Listę wyśle dziś po 19. Jak byś mógł swoją wysłać to by było super.

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
 

Przemek22tex

New member
witam.Przed wysłaniem listy postanowiłem ponownie przeskanować aby była jak najświeższa .Tu o dziwo nagle wszystkie kanały z nc są na swoim miejscu.Błąd pewnie po mojej stronie bo przy pierwszym skanowaniu zaznaczyłem opcję "szukaj sieci" do czego to wogóle jest?
 

Kiesiu86

New member
Siema mam lg lb671v i dokupilem okulary ag-f310 i za chiny nie dziala mi 3d pytanie brzmi moze byc cos z tv czy sa rozne modele pasywnych okularow i moga byc nie kompatybilne?
 

tomek1106

New member
Sprawdź: Compatible UHD Models 84LM9600, LA97, LA96 series
Compatible LED LCD Models LM96, LM72, LM67, LM62, LA86, LA74, LA69, LA62, GA79, GA64, LM96, LM86, LM76, LM67, LM62, LM58, G2 series
 

Kiesiu86

New member
Spr ale nie moge zadnych okularow znalesc kompatybilnych wie ktos jakie byly w zestawie do tego modelu ? Bo mnie nie dostarczyli okularow jak i pilota magic z tym ze pilota przynajmniej doslali. Cos mi sie wydaje ze tv jest zepsutyl bo niby obraz rozmywa ale w okularach dalej jest rozmyty. Ewentualnie podrobione okulary.
 
Ostatnia edycja:
Do góry