Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

Tadek-

New member
Zgadza się kolego nowa wersja oprogramowania działa gorzej telewizor muli strasznie po aktualizacji do 5.00.40 moduł n na kartę się zawiesza a w starszej wersji działało dobrze teraz po włączaniu telewizora aby przełączyć kanał trzeba czekać około 40 sekund i potem raptem około 10 sekund na przełączanie kanału satelitarnego
 

Tadek-

New member
Moduł cam działa tylko wina jest oprogramowania telewizora obecna wersja to 5.00.40 muli i się zawiesza plansza n dopóki się nie przełączy kanału na 15 dni 4 zawieszenia planszy
 

Przemek22tex

New member
Ale masz moduł dedykowany a one ze spliterem chyba nie działają. A które działają dobrze? Pytanie do posiadaczy modułów.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

sirmordzia

New member
Witajcie
Pytanie z innej beczki, ktoś próbował "kombinować" z plikami muzycznymi zawartymi w sofcie? Mam 50lb670v i tam są tylko 3 utwory. Nie mówię, że złe i przy pokazie slajdów robią fajną robotę ale tv nie ma żadnego złącza serwisowego i nie mam pojęcia jak np wstawić swoją playlistę.
Dzięki
 

Przemek22tex

New member
Od kilku dni posiadam drugi tv z seri 6 na systemie 2.0 ale nie działają na nim filmy z internetu wyskakuje komunikat brak wtyczki flash. Pamietam miałem ten sam problem z moim starszym tv ale nie wim jak ale same zaczęły działać.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

Przemek22tex

New member
Czy w tych naszych tv da się ustawić jakiś szybki skrut do strony internetowej? Oczywiscie pomijając zakladki.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

kowaltom99

New member
Nowy soft beta na rosyjskim forum

Witam

u Rosjan pojawiła się nowa beta 05.00.55
hxxp://webos-forums***/topic3862.html
Zainstalowałem wczoraj - trzeba przetestować.

Niestety mam za mało postów aby dodać link - trzeba ręcznie zmienić xx na tt :)
 

adam72

New member
Witam nowych Kolegów.
podepnę się pod temat...
Mam LG 42LB5700 i oglądając filmy z sieci po kilkunastu,kilku dziesieciu minutach ,wywala mnie do strony głównej i wyskakuje komunikat:
'' ! niewystarczająca ilość pamięci aby otworzyć stronę,przejdz do kolejnej strony,aby kontynuować przeglądanie. odśwież ''
pisałem meila do LG i twierdzą że tak jest,tj. normalne , gdyż posiada ograniczoną pamięć podręczną.
np. na cxa.pl wybierając film są w prawym dolnym rogu 3 rodzaje jakości, 360p,480p,720p wybierając tą ostatnią jakość jest ok.
czy też macie takie problemy?

W menu wchodząc w pamięć, pokazuje ilość zajętej pamięci 2.6GB łacznie jest 4GB.
Chciałem apki zainstalowane na stałe przez LG, typu ipla, orange i inne wywalić, ale okazuje się że nie można. :(
 
Ostatnia edycja:

darekj1

New member
U mnie po zmianie na ostatni soft z lg zaczął się problem z nie wystarczającą ilością pamięci i ogólnie strasznie muli telewizor.Badziew totalny trzeba by ten ruski beta zapuścić
 

amsszczecin

New member
5.00.50

Witam

u Rosjan pojawiła się nowa beta 05.00.55
hxxp://webos-forums***/topic3862.html
Zainstalowałem wczoraj - trzeba przetestować.

Niestety mam za mało postów aby dodać link - trzeba ręcznie zmienić xx na tt :)


Od wczoraj mam 5.00.50. Jak na moje potrzeby wszystko działa. Nie wiesza się. Proponuję żeby jeszcze ktoś sprawdził na innym sprzęcie. U mnie 47LB650V z kartą CL+ w UPC. W aplikacjach można znaleźć NETFLIX.
 

Ins3rt

New member
Dla polski pobrać tą pierwszą wersję (dla naszych krajów - для наших стран -> 05.00.55 от 12.2015 (на системе ashley)), tak?
 

Ins3rt

New member
Przed chwilą pobrałem tą aktualizację wrzuciłem do folderu LG_DTV, podłączyłem do Tv i nic nie wykrywa aktualizacji. Wersja 04.04.12
 
Do góry