Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

kokos147

New member
teraz chyba samsung h6400/f6800. gdybym mial 100% pewnosci ze lg bedzie ok to bym bral, ale widzialem w sklepie taki sam model i tez zostawaly slady obrazu wiec wole nie ryzykowac
 

kokos147

New member
42". sprobuj wlaczyc smart share na jakies dwie minuty a pozniej przejsc na youtube albo na cos z ciemnym tlem. u mnie tak bylo najlepiej widac.
 
Jak będę w sklepie to sprawdzę. A jak to znikało ? Po czasie czy po wyłączonym TV ?

Patrze na tego samsunga, ale te słabe info o programie przy przełączaniu kanału a do tego ten pilot kiepski w porównaniu do Magick-a lg. Menu LG to generacja do przodu. Mam nadzieje że powidoki w twoim wypadku to była jakaś wypadkowa podczas transportu.
 

kokos147

New member
wlasnie dlatego zaluje lg, chociaz z tego co widze to h6400 cos podobnego do magica wprowadzilo.

powidoki znikaly po kilku minutach dzialania. wylaczenie nic nie dawalo, w sumie po wlaczeniu na ekranie z logo bylo je tez bardzo dobrze widac.
 
No tak, ale pilot w samsungu działa jako Pad czyli cały czas trzeba operować palcem. Przeglądanie internetu czy programów to udręka. W LG działa jak myszka więc jest kolosalna różnica.
 
hmm to powiedzcie czy samsung ma możliwość przeglądania stron i jednocześnie oglądania w pipie TV z dźwiękiem. Wtedy i ja będę się zastanawiał nad samsungiem, bo LG seria LB tego nie potrafi.
 

tdx

New member
Bez reklam
tak ma taką możliwość od serii ES

Web-Browser-with-PIP.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kurcze fajna funkcja a jak patrze że samsung UE55F7000 ma 2 tunery dvb-t i jest w podobnej cenie do LG 55lb670. To się zastanawiam. Muszę porównać oba w sklepie.
 

kmulak

New member
Ja jestem rozczarowany LB671V-ZB

Po pierwsze nie obsługuje flash, ale to jeszcze mogę znieść. Najbardziej mnie wkurzyła kwestia nagrywania na pendrive. Przetestowałem tą opcję jeszcze w sklepie Saturna. Wszystko działało miodzio. Jednak w momencie uruchomienia LG Store telewizor się zupgrade'ował i od tego momentu kicha - już nic nie nagrasz na pendrive. Dla mnie to kaszana.
 

seba41

New member
ale co tu porównywać ? 55f7000 to innej klasy tv, prawie 1200zł droższy od LG 55lb670. Jak już porównywać samsunga to do LG 55LB730V z natywną 200hz matrycą.
 
A dlaczego nie mogę porównywać ? Dla mnie wyznacznikiem jest kasa. Jeśli są w podobnej cenie to porównuje oba do siebie co ma znaczenie seria.

I nie 1200zł tylko 500zł

W tym samym sklepie

LG 55lb670 - 5000zł
Sam UE55F7000 - 5500zł
LG 55lb730 - 6000 zł

tak cenowo jest dla mnie bliżej 55lb670 do 55f7000 niż lg 55lb730 do 55f7000
 

grzes_k

New member
A dlaczego nie mogę porównywać ? Dla mnie wyznacznikiem jest kasa. Jeśli są w podobnej cenie to porównuje oba do siebie co ma znaczenie seria.

I nie 1200zł tylko 500zł

W tym samym sklepie

LG 55lb670 - 5000zł
Sam UE55F7000 - 5500zł
LG 55lb730 - 6000 zł

tak cenowo jest dla mnie bliżej 55lb670 do 55f7000 niż lg 55lb730 do 55f7000

Niby tak ale sądząc z tych informacji (jeśli chodzi Ci o Euro) oferta Samsunga dotyczy powystawowych ostatnich sztuk. Sam niedawno szukałem "okazyjnego" Philipsa, po zobaczeniu na żywo zrezygnowałem. Nie wykluczam, że być może lepiej kupić ten model, starszy powystawowy z gwarancją ale trudno porównywać te ceny.

PS
Do LG dostaniesz jeszcze smartfona, XBoxa lub soundbar;)
 
Ostatnia edycja:

seba41

New member
nie wiem skąd bierzesz ceny ale np w electro.pl ten LG55LB670V jest za 4349 więc prawie 1200 zł różnicy
 
nie wiem skąd bierzesz ceny ale np w electro.pl ten LG55LB670V jest za 4349 więc prawie 1200 zł różnicy

na ten sklep nie patrze, bo nie ma odbioru osobistego okolicach Warszawy. Po drugie nie kupie u nich na raty 0%. Mają raty, ale jak wezmę (koszty kredytu) to wyjdzie taka sama cena jak w EURO.
 
Do góry