Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

Pierwszy raz słyszę o takich powidokach na LCD. Bawiłem się przed dłuższy czas 55LB670/1 i 42LB650 i nic takiego nie zaobserwowałem.

Dla mnie to wada jednostkowa i raczej nie do przyjęcia tylko do zwrotu lub wymiany.

Możesz powiedzieć w jakim sklepie sprzedają takie partie LB ?
 
Dzięki za odpowiedź. Raczej i tak będę kupował osobiście niż przez internet ze względu na osobisty przewóz.

Może ta usterka matrycy to wina złego przewożenia. Kolega pracuje w serwisie TV i to co przychodzi do serwisu po transporcie to zgroza.
Ważna UWAGA takich TV obecnie cienkich nie można nawet na chwile i w kartonie położyć na płasko. Wtedy mogą się dziać cuda wianki z matrycą.

A to co się dzieje z kurierami to masakra paczki latają po samochodzie aż strach pomyśleć o tak dużym TV jak 50-60 cali. Dlatego polecam tylko odbiór osobisty.
 

Andet

New member
... A to co się dzieje z kurierami to masakra paczki latają po samochodzie aż strach pomyśleć o tak dużym TV jak 50-60 cali. Dlatego polecam tylko odbiór osobisty.
... o ile ci co dowożą do sklepu robią to właściwie (i wszyscy przed nimi też).

A może warto kupowane pudło otworzyć w sklepie i włączyć TV, obejrzeć jak gra? Robicie tak? Sklepy na to pozwalają?
 
Ostatnia edycja:
Im więcej źródeł partactwa wyeliminujesz tym lepiej.

A jak idą grupowo do sklepu czy magazynu to zawsze większe prawdopodobieństwo że leżą w grupie poukładane. I są wypakowywane na raz.

A wiesz jak to jest u kurierów paczki jak kartofle poukładane i przerzucane w zależności do kogo pierwszego przyjedzie. Ostatnio przyjechał do mnie kurierem (mebel) przy wypakowywaniu przewróciła się lodówka na pace. A co tam to klienta lodówka nic się nei stanie. Ot kurierzy.
 

grzes_k

New member
Można również kupić przez internet i odebrać osobiście. Ja kupowałem w sklepie nie dla idiotów, mogłem go sprawdzić na miejscu jak również zwrócić do 14 dni bez podania przyczyny.
 

Andet

New member
Można również kupić przez internet i odebrać osobiście. Ja kupowałem w sklepie nie dla idiotów, mogłem go sprawdzić na miejscu jak również zwrócić do 14 dni bez podania przyczyny.

I ta opcja mi się podoba.
Ale nawet jak odbierałeś ze sklepu osobiście to możesz to zwrócić do 14dni bez przyczyny?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
I ta opcja mi się podoba.
Ale nawet jak odbierałeś ze sklepu osobiście to możesz to zwrócić do 14dni bez przyczyny?

W MediaMarkt i Saturn masz 14dni na oddanie sprzętu nawet jak kupujesz na miejscu.
Ale z tego co widze, to te serie LG tak mają, i lepiej się chyba czymś innym zainteresować. Zwłaszcza że serwisy nie respektują tego jako wadę.
 

kokos147

New member
teraz zaluje wlasnie najbardziej ze nie bralem przez internet. moze i to faktycznie wada powstala przy transporcie (zreszta facet z serwisu powiedzial mi przez telefon ze "moze sie w transporcie wytrzepal" bo on nie widzi usterki;D) tylko ze infolinia lg i w serwisie mowia ze to nooormalne...
przy zakupie przez internet pewnie mialbym juz spowrotem pieniadze i nowy tv
 

grzes_k

New member
I ta opcja mi się podoba.
Ale nawet jak odbierałeś ze sklepu osobiście to możesz to zwrócić do 14dni bez przyczyny?

Prawo odstąpienia od umowy dotyczy sposobu zawarcia umowy a nie sposób odebrania towaru. Na paragonie i dokumencie odbioru jest informacja o zakupie poprzez internet. Być może są sklepy które przy osobistym odbiorze unikają potwierdzenia tego faktu dlatego pewnie lepiej to udokumentować (np. opcja "kup teraz", potwierdzenie mailowe zawarcia umowy).
W MM jakiś czas temu zwracałem również towar przy zakupie w sklepie ale warto się upewnić przed zakupem (słyszałem o różnych przypadkach), natomiast przy zakupie przez internet zwrot i jego warunki są zagwarantowane w regulaminie.
 

firekage

New member
Bez reklam
Przeglądanie tak działającego forum...to jakiś żart. Próbuję***odpalić ostatni post z tego tematu, o nowej serii LG, napisany przez usera Grześ***lekko po godzinie 20 - przenosi mnie do działu o mocy RMS. Dobre. Faktycznie, przeczytać udało się...tylko nie to co chciałem.
 
......tylko ze infolinia lg i w serwisie mowia ze to nooormalne...

TO jakaś paranoja jak to normalne powidoki i nie znikające pasy w LCD ? To trzeba nagłośnić i tyle. Niech każdy z nas wysyła do LG pytanie co się dzieje z telewizorami LG.

MOże niech toś nagra te zjawisko kamerką i wrzuci na Youtube a od razu się rozniesie ten smród.
 
Ostatnia edycja:

Adamson_PL_

New member
TO jakaś paranoja jak to normalne powidoki i nie znikające pasy w LCD ? To trzeba nagłośnić i tyle. Niech każdy z nas wysyła do LG pytanie co się dzieje z telewizorami LG.

MOże niech toś nagra te zjawisko kamerką i wrzuci na Youtube a od razu się rozniesie ten smród.


Napiszcie do Szymona Adamusa (ObywatelHD), petycję nagłośnił na tyle że pojawiła się reakcja LG (i konkurencji ;-) ).
 

kokos147

New member
ja jak narazie napisałem do lg maila z pytaniem czy coś takiego jest u nich normalne i zaznaczyłem ze odpowiedz pojawi się na forum. póki co tylko dzwonili ale czekam na pisemną odpowiedz
 

Andet

New member
ja jak narazie napisałem do lg maila z pytaniem czy coś takiego jest u nich normalne i zaznaczyłem ze odpowiedz pojawi się na forum. póki co tylko dzwonili ale czekam na pisemną odpowiedz

Bardzo dobry pomysł. :)
Teraz dwa razy się zastanowią co odpisać, czy swoją głupią odpowiedzią nie wbiją sobie nóż w plecy.
 

kokos147

New member
wlasnie odebralem telefon z reklamacji lg - dostane zwrot pieniedzy za lb671v ze wzgledu na powidoki. pytalem czy to tylko przypadek czy wszystkie tv tej serii tak maja ale pan nie byl w stanie mi odpowiedziec. mowi ze nikt inny sie nie skarzyl wiec podejrzewa ze to jednostkowa wada...
 
Do góry