Lista - kto zrezygnował z C+

stereoman

New member
no to wam ostudzę głowy:p
na 820 000 abonentów C+ ubędzie raptem 41/tyle tutaj wpisów/
chyba się nie przejmie C+ takim ubytkiem;)
więcej luzu,to tylko telewizja,nawet n
pzdr
 

zibi_wl

New member
Witam

właśnie wczoraj po 5 latach męki z C+ wypowiedziałem im umowę o abonament. Najpierw zadzwoniełem do nich z zapytaniem, kiedy C+ wprowadzi HD TV. Żaden gamoń konsultant nie umiał mi odpowiedzieć na to pytanie. 2 miesiące temu zakupiłem TV LCD HD Ready i natychmiast zapisałem się na tuner telewizji N z twardym dyskiem, tunery te będą dostępne od listopada b.r. A tak nawiasem mówiąc, ciesze się, że pozbyłem się tej platformy. pozdrawiam zapaleńców HD TV
 

paw166

New member
ja im wypowiem jak bede znał szczególy vod,czyli 12 października i od stycznie bede abonamentem n :)
narazie to jest 40 osob ale w niecałe 24h to trzeba przeliczyc na abonentów cyfrzy ktorzy w tym czasie byli na forum i nie zamierzaja zrezygnowac i sadze ze gora to bedzie stosunek 1do1.I jak cyfra sie obudzi za rok z połową abonentów i to samo z pc +plus użytkownicy kablowek i tych co mieli dekodery fta albo dekodery premierehd czy innych zagranicznych stacji hd i całkiem inni ludzie.Zobacz sobie jak wielkie jest zainteresowanie a to sa dopiero ludzie ktorzy interesują sie hd,sat gdzies okolo 8tysiecy bo to sa wymienne osoby.A jak kampania na polske ruszy pełną para a to sie stanie niestety po 12 października bedzie dużo wiecej chetnych !!
 

zibi_wl

New member
Płaciłem ostatnio 65 złotych, wcześniej więcej bo miałem HBO na przemian z canal+. Filmy się powtarzały, nie było co oglądać
 

iqpablo

New member
stereoman napisał:
no to wam ostudzę głowy:p
na 820 000 abonentów C+ ubędzie raptem 41/tyle tutaj wpisów/
chyba się nie przejmie C+ takim ubytkiem;)
więcej luzu,to tylko telewizja,nawet n
pzdr

w 24 h od ogloszenia postu jest 40 osob. pomnoz to sobie teraz przez dni pozostale np. do konca roku. dodaj te osoby ktore rezygnuja a nie siedza na tym forum (a jest ich na pewno o wieeeele wiecej niz tutaj na forum). Dodaj kampanie "n" ktora dopiero sie zaczela i na pewno rozkreci. I gwarantuje ci ze z calej polski uzbiera sie co najmniej 40 000 jak nie wiecej. pomnoz teraz to razy srednio powiedzmy dla rownego rachunku 100 zl to ci wyjdzie ile?????? 4 000 000 zl miesiecznie. i moim zdaniem jest to kwota minimalna, jaka straci c+ miesiecznie.
 

Rey

New member
Nareszcie wraca konkurencja!

Byłem jednym z pierwszych klientów Wizji TV - jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży w 1998 (numer klienta ok. 3500). Potem w 2002 kupiła mnie C+ - razem z całą Wizją TV :) Wyboru już nie było, więc zostałem.

Ostatnio płaciłem 112zł.

Za dwa miesiące pożegnam C+ i powitam spóźniony XXI wiek...
 

majed

New member
wczoraj wysłałem poleconym wypowiedzenie umowy C+
byłem z nimi od samego początku
ostatnio płaciłem 66zł
więcej nie pamiętam, za wszystko serdecznie żałuję i obiecuje poprawę...
 

zbikac

New member
C+

Po 10 latach z C+,pozbycia się szmatławego Mediasata,licznych krytycznych opiniach mailowanych do BOK wreszcie doczekałem się.Jako 1 krok zredukowałem najdroższy pakiet na najtańszy,a teraz czekam na start ntv i póję dalej.:D
 

_siwy_

New member
Też bym chętnei zmienił pakiet na startowy, ale w przypadku wynajmowania dekodera pakiet ten jest niedostępny. Możecie mi powiedzieć czemu??:confused:
 

chocio

New member
_siwy_ napisał:
Też bym chętnei zmienił pakiet na startowy, ale w przypadku wynajmowania dekodera pakiet ten jest niedostępny. Możecie mi powiedzieć czemu??:confused:

Bo nazwa pakietu sugeruje, że jest to twój pierwszy kontakt z platformą? ;) Tak na zachętę :mrgreen:
 

chocio

New member
iqpablo napisał:
w 24 h od ogloszenia postu jest 40 osob. pomnoz to sobie teraz przez dni pozostale np. do konca roku. dodaj te osoby ktore rezygnuja a nie siedza na tym forum (a jest ich na pewno o wieeeele wiecej niz tutaj na forum). Dodaj kampanie "n" ktora dopiero sie zaczela i na pewno rozkreci. I gwarantuje ci ze z calej polski uzbiera sie co najmniej 40 000 jak nie wiecej. pomnoz teraz to razy srednio powiedzmy dla rownego rachunku 100 zl to ci wyjdzie ile?????? 4 000 000 zl miesiecznie. i moim zdaniem jest to kwota minimalna, jaka straci c+ miesiecznie.

A później odejmij odpowiednią kwotę jaką zyska C+ po wprowadzeniu zapowiadanych zmian (może na początku 2007?) i wyjdzie Ci ile? Uwzględnij też nowych klientów, którzy zapiszą się wówczas do C+ ze względu na lepszą ofertę sportową, może filmową (to się dopiero okaże za jakiś czas). A później (za rok, może dwa?) C+ podkupi n i na tym cała zabawa się skończy.

BTW, żeby nie było że popieram Cyfrę, dziś wysyłam rezygnację (grzeje się w kopercie na biurku, obok mnie), wczoraj zmniejszyłem abonament na minimalny (ale nadal z Canal+, nie mogłem się powstrzymać 8) ) i wkrótce zobaczę, co dalej!?!
 

_siwy_

New member
Jednak mogę, tylko muszę wpłacić abo bo mam zadłużenie i za zmiane na najtańszy zabulić 59 zł. W sumie zaoszczędze CAŁE 28 zł..:p
 
Ostatnia edycja:

s2k2

New member
_siwy_ napisał:
Jednak mogę, tylko muszę wpłacić abo bo mam zadłużenie i za zmiane na najtańszy zabulić 59 zł. W sumie zaoszczędze CAŁE 28 zł..:p
Ja płace 86 zł. Kupie super pakiet 3x16 zł. Pozostanie dla mnie 38 zł.
X 12 to da prawie 460 zł rocznie. Po roku jestem w w tym samym miejscu, ponieważ aktywacja będzie kosztować 450 zł.
Od prawie 8 lat byłem zmuszany do ..... , teraz będę wolny.
 

paw166

New member
sadze ze pozniej aktywacji już nie bedzie,bedziesz mogl skonczyc umowe podpisac ja na nowych warunkach lub pozaostac na starych na czas nieokreslony :)Tak jak w neostradzie.
 

Rey

New member
Day after...

Wysłałem rezygnację. Teoretycznie rozwód z końcem roku. No chyba, że będą tak uparci jak tepsa. Ktoś może na czas nie odebrac poleconego i uznają, że to jeszcze miesiąc później.

Wczoraj rozmawiałem z BOK. Na dźwięk słowa "wypowiedzenie" przełączyli mnie do specjalnego "fachowca od zbuntowanych". Kusił. Że też bedzie fajnie, że HD - ale nie znał konkretów. Na pytanie o HDD - będzie... mozliwość dołączenia. Przecież chodzi o wolność wyboru :)

Posłuchałem i zakleiłem kopertę...
 

gabat

New member
Szanowni forumowicze odwagi!!! Narzekacie żeby narzekać czy działać! Dostaliście nowy produkt i czytam o jakichś półśrodkach - obiżenie abonamentu itd. A przedtem to na forum nie używało się innego określenia jak SYFRA. A SYFRA każe wam jeszcze korzystać ze swoich wspaniałych usług przez 3 miechy od złożenia wypowiedzenia - więc do dzieła wypowiadajcie!!!
Dzisiaj wysłałem listem poleconym wypowiedzenie ale najpierw zadałem pytanie na stronie C+ jakie są warunki wypowiedzenia i takie tam... Chciałem sprawdzić jak w tej "n" nowej sytuacji C+ walczy o klienta. Nawet trochę naprowadziłem panienkę z infolinii. Zawalczyła - zaproponowała mi "Złoty plus" i 10% zniżki za stałe polecenie zapłaty. Brawo panowie prezesi z C+ - pobudka bo pociąg zwany rynek odjeżdża.
 
Ostatnia edycja:

gabat

New member
ufo.pl napisał:
Mógłby ktoś zarzucić wzorem jak te pismo rezygnacyjne ma wyglądać?
Nie za bardzo wiem jak się to tego zabrać..;)

[FONT=Arial, sans-serif]Dotyczy: Wypowiedzenia umowy o abonament.[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Z dniem 30 września 2006 roku na podstawie Artykułu 6. §2. „Regulamin umowy o abonament” wypowiadam „Umowa o abonament” zawartą w dniu ......................... roku.[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Jednocześnie w związku z pkt. 6. „Deklaracja Wekslowa do weksla in blanco” zwracam się z prośbą o przesłanie kopii protokołu z komisyjnego zniszczenia weksla in blanco na kwotę 2500,00 zł wystawionego w dniu zawarcia wypowiadanej niniejszym pismem umowy.[/FONT]
 
Do góry