Lista - kto zrezygnował z C+

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
tumbo moim zdaniem sam muśisz podjąc decyzję czy chcesz oglądac to co Ciebie ciekawi w ;miarę; dobrej jakości za przyzwoitą :lol: cenę, czy dużą ilośc kanałów w ;marnej; (moim zdaniem) jakości.Nka będzi rozwijała swą ofertę również o inne usługi ,a co będzie u konkurencji :confused: Osobiście wybrałem Nkę i jestem zadowolony.
 
Ostatnia edycja:

Lech

New member
Bez reklam
tumbo napisał:
Umowa do końca lutego i żegnaj Cyfro.Zastanawiam się nad N lub CP,co radzicie.:blagam:
Miałem podobny dylemat jak Ty. Jestem na wypowiedzeniu Cyfry+, ale powodem wypowiedzenia w moim przypadku jest polityka marketingowa tej platformy, a nie jakość oferty. Masz internet więc przejżyj oferty trzech operatorów. I zrób to na dwa sposoby. Z jednej stony z uwzglęnieniem ceny a z drugiej patrząc na ofertę programową. Możesz też zajżeć na forum 'Nki' i zobacz co tam ludzie piszą. Najtańszą i dość szeroką ofertę ma CP za wszystko zapłacisz 50 PLN. 'N' ma cienką ofertę i żeby mieć całość wybulisz 100PLN. Najwięcej jest w C+, ale tutaj za całość płacisz 145 PLN, a za trochę biedniej 90 PLN. Oferta zależy też od liczby abonentów, bo ktoś musi łożyć na to pieniądze. I tak CP ma ich ponad 1mln, C+ około 1mln + we Francji około 3mln. 'Nka to liczba powyżej 50 tysięcy i jeszcze długo będzie pod kreską, więc na jakieś cuda bym nie liczył. Ja osobiście po zastanowieniu zostaję w C+, z zastrzeżeniem corocznego wypowiadania umowy. Ponieważ w C+ "nowy" na spore promocje i tak na dziś możesz uzyskać 25% za podpisanie nowej umowy plus 10% za formę płatności. W ten sposób za prestiżowy płacisz 95PLN, a po roku znowu wypowidasz umowę i tak w koło. Chyba że C+ zmądrzeje i zacznie cenić starych abonentów. Miłej zabawy:D
 
Ostatnia edycja:

rumcais1

New member
Kurde ale sie wkurzyłem. Skończyłem z cyfrą z koncem roku 2006.Tuner przeszedł na moją własność. Ale nie oddałem karty i okazuje się, że teraz musze zapłacić 300 zł za nieterminowy zwrot sprzetu. Wg. info linii cyfry karta to też sprzet. Oczywiście nadal mam obowiązek oddania karty. Czy tez mieliście podobne przypadki. Jest na to jakaś rada?
 

Lech

New member
Bez reklam
rumcais1 napisał:
Kurde ale sie wkurzyłem. Skończyłem z cyfrą z koncem roku 2006.Tuner przeszedł na moją własność. Ale nie oddałem karty i okazuje się, że teraz musze zapłacić 300 zł za nieterminowy zwrot sprzetu. Wg. info linii cyfry karta to też sprzet. Oczywiście nadal mam obowiązek oddania karty. Czy tez mieliście podobne przypadki. Jest na to jakaś rada?

Oddaj kartę lub zgłoś, że ci ją pies zjadł. A tak serio to w umowie pisze jak byk - karta jest własnością cyfry. Idź do dilera cyfry i zapytaj co zrobić z tą kartą, oni czasami mają bobre pomysły.
 

66butch

New member
rumcais1 napisał:
Kurde ale sie wkurzyłem. Skończyłem z cyfrą z koncem roku 2006.Tuner przeszedł na moją własność. Ale nie oddałem karty i okazuje się, że teraz musze zapłacić 300 zł za nieterminowy zwrot sprzetu. Wg. info linii cyfry karta to też sprzet. Oczywiście nadal mam obowiązek oddania karty. Czy tez mieliście podobne przypadki. Jest na to jakaś rada?

Witaj,
rady na to nie ma żadnej - takie są zapisy umowy :(
Ale... w poniedziałek zwróciłem właśnie dekoder z kartą , kablem , pilotem do C+ a we wtorek dostałem od nich pismo w którym podaję cennik "za nie oddany sprzęt" - stoi tam jak wół że karta wyceniona jest na 100 pln a nie 300!
pozdrawiam
 

MARAS

New member
Czy to prawda że po wymianie dekodera na hd umowa jest automatycznie przedłużana na 2 lata bo z umowy przekazania dekodera hd tak wynika:?:
 
Do góry