Lista - kto zrezygnował z C+

jax

New member
Ja zrezygnowałem w grudniu 2005, gwoździem do trumny byla podwyzka cen abo, chociaz byłem z nimi od początku wizjitv i mialem fajnego philipsa. Jakość coraz gorsza bleee
Narazie mam aster, na n czekam.
 

sawosz

New member
zadzwonilem z pytaniem czy moge przedluzyc umowe na czas okreslony np. 3 miesiace -odpowiedz w sumie znalem ale chcialem sie upewnic (nie ma takiej mozliwosci bo po co)
wiec dzis wyslalem list polecony
 

sawosz

New member
Warszawa 25 września 2006





Canal + Cyfrowy
00-971 Warszawa
skr. Poczt. 8
Wypowiedzenie



W związku z brakiem możliwości przedłużenia umowy na czas określony, oraz zaistniałą sytuacją na rynku, rezygnuje z usług Cyfry+.


Imie Nazwisko

zamieszkaly

nr abonenta: XXX

I numer karty oczywiście
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
ja osobiście zawitałem do dystrybutora u którego podpisywałem umowę
i na miejscu napisałem że rozwiązuję umowę zgodnie z regulaminem
Miła Pani sprawdziła i wysłała do C+.Z dniem 30 września jestem :wolny:,choc z dniem 12 pażdziernika zapewne znowu z własnej woli zajęty;)
ps.kartę mam zdac do końca pażdziernika
 
Ostatnia edycja:

mario595

New member
rezygnacja

I ja dołączyłem. mam C+ do końca października. Wraz ze mną wypowiedział kolega. Namówiłem do przystąpienia ITI mojego ojca. :mrgreen:
 

joe_27

New member
też rezygnuję z canal+ a właściwie to ....

Rezygnuję z całego pakietu kablówki UPC (stąd ciągnąłem c+ ) i czekam z nierpliowścią na " N " . pozdrawiam.
 

szpigiel9

New member
Oby było lepiej

Ja wolny będe 31.10.06 po 7 latach ogladania i tez mam takie samo zdanie o c+, że z nikim sie nie liczyli będąc monopolista na rynku. Mój abonament wynosił 98 zł. Przyznać im trzeba w woli sprawiedliwości, że dzieki c+ przez ten okres mieliśmy dużo wiecej dobrych programów w domu niż z siatkówki czy PC. A teraz sami zapłacą za swoja pewność i podejście do ludzi. Jeżeli chodzi o wypowiedzenie umowy to prosze pamiętać o własnorecznym podpisie na koncu swoich danych bo jest obowiazkowy.
 

jermac

New member
ci co rezygnuja

Ja rozstaję się z C+ 12 Pażdziernika /wypowiedziałem umowę odpowiednio wcześniej/-płaciłem 76 zł i czekam na "N" z niecierrpliwością
 

wb-ferma

New member
Ja narazie zostawiam cyfre ale zjeżdzam do pakietu startowego. Na n brakuje mi mini-mini dla dziecka - nic innego nie chce oglądać i tv4 z kubicą. Do tego fta za które na n trzeba płacić. dekoder mam swój to odchodzi dzierżawa.
 

dany

New member
Zrezygnowałem 30 lipca po 2 latach, wiec konczy mi sie 30 pazdziernika, napewno mi będzie brakowało NBA i Premiership, ale nie za 76zł, i nie wtej jakości, generalnie, jesli dałoby się kupić sam C+ to bym został .... ale sie nie da.
We wrześniu Pan z infolini sie mnie pytał czemu rezygnuję, to grzecznie mu odpowiedziałem, że skusiłem się na lepszą jakość i komfort oglądania, to jeszcze próbowł walczyć, że przecież nie wiadomo co to będzie i czy wogóle się uda ...
 
Ostatnia edycja:

lukiasz

New member
a ja od 2 lat nie moglem sie zdecydowac na C+ i czekalem, i w koncu sie doczekalem hehehe musila mi wystarczyc stara natena satelitarna analogowa i DVD hehehe teraz bedzie inaczej mysle ze w koncu znalazlem to na co czekalem ............ :krol:
 

_siwy_

New member
Dziś wypowiedziałem umowę... Jeszcze trzy miesiące i papa C+. Nie zamierzam czekać do końca tylko biorę 'N' od razu jak się pojawi :)
 

autorus

New member
Ja będę wolny od 1.11.2006r. :D Nie wiecie gdzie ten ich chłam zanieść? Tam gdzie kupowałem? Pytam sie bo jak rezygnowałem z polsatu to kazali odesłać a poźniej dostałem kałcję zwrotną pomiejszona o jakąś sporą kwotę, że niby czegoś nie oddałem. Ale dałem sobie spokój.:neutral:
 

arsenal

Moderator
VIP
autorus napisał:
Ja będę wolny od 1.11.2006r. :D Nie wiecie gdzie ten ich chłam zanieść? Tam gdzie kupowałem? Pytam sie bo jak rezygnowałem z polsatu to kazali odesłać a poźniej dostałem kałcję zwrotną pomiejszona o jakąś sporą kwotę, że niby czegoś nie oddałem. Ale dałem sobie spokój.:neutral:
Do dowolnego dystrybutora Cyfry+. Nie zapomnij o kablu Euro bo ci za niego policzą.
 
Do góry