LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

M2018

New member
Witam .

Ceny spadają... wczoraj zakupiłem w Niem Saturnie Oled 65 " B7 za 2222 eur tj. +/- 9400 zł , nowy nie podstawowy z pełną GW.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W Polsce podobnie:
LG 65C7 za 12.000 zł
Kalibracja gratis - 499 zł
Netflix gratis - 100 zł
Dostawa gratis - 69 zł
Xbox gratis - 1200 zł
Zwrot kasy 300 zł

Czyli cena podobna !!!
 

misiekz

New member
Mam pytanie apropos tego zwrotu kasy przez LG, na stronie jest lista zaledwie kilku sklepów, które są uprawnione do prowadzenia tej akcji promocyjnej. Kiki piszesz o zwrocie przez LG, czy Twoj sklep jest uprawniony?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Konsola jest gratis i dostajesz od LG Polska jak się zalogujesz.
Tak, jesteśmy w systemie zwrotu kasy od LG Polska.
Tak, dostajesz paragon lub fakturę Vat - do wyboru.
Dostawa jest gratis
Netflix też gratis.
Dostawa jest jeden dzień od zamówienia.
 

misiekz

New member
tzn że konsolę dostaje od LG a nie kupuję u Ciebie?

jak rozumieć info na stronie LG:

"Zakup zestawu w promocyjnej cenie może nastąpić wyłącznie przy zakupie wybranego telewizora i konsoli w jednej transakcji."

i kilka największych sklepów.
 

m1xer

New member
tzn że konsolę dostaje od LG a nie kupuję u Ciebie?

jak rozumieć info na stronie LG:

"Zakup zestawu w promocyjnej cenie może nastąpić wyłącznie przy zakupie wybranego telewizora i konsoli w jednej transakcji."

i kilka największych sklepów.

Dokładnie o to samo chciałem zapytać ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Konsola jest do modeli 65" i otrzymujesz ją logując na adres LG Polska i oni CI wysyłają. Tylko promocja jest w terminie jak na stronie LG.
My jesteśmy w systemie również.
 

baster

New member
Konsola jest do modeli 65" i otrzymujesz ją logując na adres LG Polska i oni CI wysyłają. Tylko promocja jest w terminie jak na stronie LG.
My jesteśmy w systemie również.

Przecież w regulaminie tej promocji jest wyraźnie napisane, że konsola musi być w jednej transakcji zakupowej z telewizorem. Nic LG nie przysyła. Kupujesz TV tak jak ja to zrobiłem w jednym z marketów i dostajesz konsolę gratis (XBOX ONE S) lub za pół ceny (XBOX ONE X). Kwota wtedy jest odejmowana od ceny telewizora. Proszę pokaż jakieś potwierdzenie tego, co napisałeś (że LG wysyła konsole do użytkowników).
 

m1xer

New member
Konsola jest do modeli 65" i otrzymujesz ją logując na adres LG Polska i oni CI wysyłają. Tylko promocja jest w terminie jak na stronie LG.
My jesteśmy w systemie również.

Czyli ze wystarczy tylko zarejestrować produkt? Kobita na czacie upiera sie ze konsola dodawana jest tylko do "koszyka" przy składaniu zamówienia i nie ma innej opcji by ją uzyskać...
 

baster

New member
Konsola jest do 65" - sorry

W jaki sposób u Ciebie obowiązuje promocja z konsolą? Bo LG nic nie przysyła a przynajmniej tak wynika z regulaminu promocji, którą wskazujesz. Więc albo jest to u Ciebie inaczej rozwiązane i mógłbyś to opisać albo niechcący wprowadzasz w błąd i owa promocja u Ciebie nie obowiązuje.
 

m1xer

New member

kiki - ale link który podałeś nie odpowiada na nasze pytanie, wręcz przeciwnie... potwierdza tylko to o czym my piszemy, że xbox`a można dostać tylko i wyłącznie kupując TV przez któryś z wymienionych tam sklepów.

Skoro TV zakupiony u Ciebie też ma taką "opcje" czemu nie napiszesz wprost jak to uzyskać, było by wszystko biało na czarnym, a tymczasem kolejny raz jak ktoś ma wątpliwości co do "gratisów" jakie masz w ofercie to dostaje tylko i wyłącznie wymijające, zdawkowe odpowiedzi.. trochę to takie nie fair względem potencjalnego nabywcy..

Ps. netflixa można wbić na 3 miesiące niezależnie od tego gdzie kupi się TV.. z tego co widziałem jak wybierzesz w TV przy pierwszym uruchomieniu PL to ta promocja wbija sie z automatu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie chcesz nie kupuj.
Udowodnij że nie jesteś wielbłądem ...
Jestem ponad 30 lat na rynku.
Być może masz w swojej karierze że piszesz coś co nie jest w zgodzie z rzeczywistością.

Kto chce kupuje, kto nie chce nie kupuje.

Każdy kto kupuje z powyższej oferty ma zagwarantowane:

- Najlepszą cenę z polskiej dystrybucji z LG POLSKA.
Przez to ma zagwarantowane wszystko co jest jest podane na stronie LG POLSKA:
- Netflix 3 miesiące gratis
- Cashback od LG
- W modelach 65" - xbox gratis, który zostanie dostarczony przez LG Polska
po zalogowaniu się
Dodatkowo:
- Profesjonalna kalibracja gratis
- Dostawa gratis.

Trzeba umieć się posługiwać Netflixem.
Logujesz się wg zasad LG a nie Netflixa i masz 3 miesiące gratis a nie jeden miesiąc .

Zdawkowe pytania są Twoje .

Jak niewierny Tomasz , wystarczy zadzwonić do właściwej osoby z LG Polska
By dowiedzieć się czy mamy pełną umowę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry