LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

KamilaKornet

New member
Oledy sa dla fanów dobrego obrazu w filmach ,wiec namiętny gracz na konsolach powiinien stawiać na inna technologie ,skoro wiele osób pisze o wypaleniach one będą nawet w kolejnych generacjach,,(mniej lub bardziej uciążliwe ) jednym przeszkadzało to w plazmch innym nie ,,niech każdy sam oszacuje czy warto z tym zyć czy nie..moim zdaniem nie.(dla graczy)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Podobne mam zdanie.... wypalenia w mniejszym lub w większym stopniu były będą....nawet to slyszalem od pewnych osób które są zwiazane w pewien sposób z pewnymi producentami... dla mnie oled to tv wylacznie do oglądania filmów BR. Ale każdy robi jak chce...
 

Grabary

New member
Co Wy tutaj za śmietnik robicie na temat innych modeli?
Pytanie do znawców c7v
Mam problem z płynnością obrazu niby mam trumotion na gładki a dalej mi lekko szarpie obrazem przy materiałach demo z yt.
Oglądając mecz piłka albo wygląda nienaturalnie przy szybszych akcjach albo się rozmazuje. O co może tu chodzić ? Co do obrazu jest naprawdę dobrze jeśli chodzi o dźwięk jestem nadal pod wrażeniem jakości dźwięku z tych małych głośniczków no i mocy bo dają radę nawet z basem.
 

Paw3los

New member
mi lekko szarpie obrazem przy materiałach demo z yt.
Odinstaluj aktualizację YouTube. Najnowsza wersja ma problem z płynnością na każdym TV.

Oglądając mecz piłka albo wygląda nienaturalnie przy szybszych akcjach albo się rozmazuje. O co może tu chodzić ?
Piłka nożna ma specjalny tryb SPORT. Tak, jak pisał kiki, dużo zależy od jakości sygnału. Unikaj ustawień "MEGA płynny", bo powodują właśnie artefakty i rozmazywanie obrazu.[/QUOTE]
 

Grabary

New member
Witam,

Obraz leci z kablówki Vectra siła sygnału na poziomie 85% co do kabla to KABEL HDMI 2.0 CX-HL605 UHD 4K 3D 5m kalibrację mam . Co do trybu sport to strasznie jaskrawe kolory są. mega płynny tzn jaki? Wg połowy ustawień nie łapie jakieś redukcje szumów prawdziwe kino to tylko do filmów czy do kablówki także? Neta mam tez z vectry 150 bezpośrednio do tv podłączony kabel też taki lepszy niż standard
 
Status
Zamknięty.
Do góry