LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Skąd się wzięło, że Oled LG nie ma dobrej płynności ?
Ma matrycę 100 Hz i obraz płynny !
 

grzesiek77

New member
Jak dla mnie najlepszy obraz jakli kiedy kolwiek miałem okazję widzieć. Przejrzystość, płynność i głębia koloru. Nie byłem nigdy zwolennikiem inwestowania w drogie telewizory i w dodatku jakieś nowości, które po pewnym czasie i tak okazywały się badziewiem, ale LG z oled jak dla mnie prawdziwa rewelacja, ja jestem zadowolony ze wszystkie co kryje w sobie ten telewizor :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak zwykle Ci którzy mają są bardzo zadowoleni a Ci którzy nie mają mają najwięcej zastrzeżeń.
 

Kopek

New member
Model C7 mam możliwość kupienia w bardzo okazyjnej cenie z uwagi ze jestem pracownikiem pewnej sieci rtv. Dużo czytam o tym modelu na różnych portalach i forach najbardziej zastanawia mnie problem powidoków.

Jest zapalonym graczem w tygodniu gram jakies 3-4 godz w weekend ok 10 godz. Jak to ma się do nieruchomych elementów interfejsu w grach czy nie nie zostanie wypalone na stałe na telewizorze?? Obecnie posiadam dwuletnią plazmę LG i powidoki są spore widać np ramke od napisów na czarnym czy białym tle bo oglądam też dużo filmów czy seriali.

Proszę o jakieś opinie innych użytkowników tego modelu a najlepiej graczy :)
 

Kopek

New member
Czytałem konkurencyjne forum i tam opinie raczej nie zachęcają sporo ponoć wypaleń i tego się właśnie boje to nie jest tani sprzęt
 
D

Deleted member 121090

Guest
Czytałem konkurencyjne forum i tam opinie raczej nie zachęcają sporo ponoć wypaleń i tego się właśnie boje to nie jest tani sprzęt

To co jeszcze chcesz usłyszeć?
Czytałeś relację osób które miały z tym problemy. Teraz decyzja należy tylko do Ciebie.
Czy chcesz wziąć na siebie ryzyko tego, że i u Ciebie mogą się pojawić wypalenia,tak jak u tych osób których relacje czytałeś? Może jednak dla Ciebie ta jakość obrazu jest warta tego ryzyka?
Nikt oprócz Ciebie nie odpowie na te pytania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest szósta generacja oledów.
testowaliśmy je pod względem wypaleń trzy po 8 godzin dziennie non stop to samo. Nie wypaliło się.
Mowa o modelach szóstej generacji czyli 2017.
I uwaga - jeśli korzystasz z Oleda jak z telewizora nic Ci nie grozi.
Jeśli korzystasz jak z monitora - powidoki mogą wówczas powstać.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Nie sądzę.
Plazmy były na rynku dosyć długo, a problemu wypaleń nie udało się wyeliminować od początku do końca ich produkcji.
Wypalenia to przypadłość matryc gdzie każdy pixel jest własnym źródłem światła.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Plazmy jak ktoś dostał przygotowaną właściwie - tonie mia żadnych problemów.
Sprawdzę czy system działa na oledach - bo nie sprawdzałem.
 

barburian

New member
Bez reklam
Każdy TV ma jakieś wady i nikomu się nie dogodzi .
Jeśli OLED Ci nie pasuje to poszukaj na rynku
65DX900 Panasonica
65ZD9 SONY
65PUS8102 Philips
65KS9500 Samsung
Tu nie będziesz miał wypaleń a obraz podobny do OLED-a przy oglądaniu na wprost, oczywiście pod kątami OLED wygrywa .
Oczywiście w tych LED TV też występują wypalenia w postaci martwych pikseli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry