LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

Jacek144

New member
Może sie źle wyraziłem - więc jeszcze raz ;) Jak odplam ten serial widzę ikonę o Dolby Vision, potem klikam w ustawienia na pilocie i mam do wyboru "Tryb obrazu" i w nim właśnie mimo ze ustawiłem ręcznie "standardowy" to zmieniło mi samo na "kino domowe"

ps. czy gdzieś można sprawdzić ile TV ma nabite godzin wyświetlanego obrazu?
I tak ma być właśnie. Dlatego tyle zapłaciłeś,byś był zwolniony od myślenia.
Godziny sprawdza się w menu serwisowym ,ale trzeba mieć inny pilot. Daj już sobie spokój z tym TV,bo nie rozumiesz pewnych rzeczy.
 

m1xer

New member
Właśnie po to tyle zapłaciłem za TV żeby móc decydować co i jak oglądać.

Za info o pilocie dzięki.

Co do ostatniego zdania.. to może w ogóle wszyscy powinniśmy sprzedać TV (ja to widzę ze na pewno) i na forum rozmawiać o pogodzie.. nie pasuje Ci że ktoś sie o coś pyta? proste - nie odpowiadaj. Jeszcze raz napisze to co już pisałem wcześniej - ktoś zadał pytanie to.. odpowiedziałem na nie z takiej perspektywy i wiedzy jaką posiadam. Bo rozumiem ze wg Ciebie powinienem koledze Felipe napisać że skoro nie ogarnia TV to powinien zostawić wszystko tak jak jest? Ludzie to jest forum, tu sie zadaje pytania i na nie odpowiada, wymienia sie wiedza i wiedzę pozyskuje... proste
 

Felipe

New member
Pewnie prawidłowo, stwierdzam tylko że skoro ustawiłem sobie tryb HDR na standard a TV zmienił sobie sam na kino to oznacza ze TV czasami samo decyduje i może to jest odpowiedź na pytanie które zadał kolega Felipe.

Mój problem to nie to samo o czym napisałeś. Automatyczne przełączanie trybów pomiędzy HDR a normalnym obrazem jest prawidłowe. Prawdopodobnie winę za mój problem ponosi aplikacja Netflix. Czekam na aktualizację softu.
 

Jacek144

New member
Jak chcesz oglądać materiał HDR w innym trybie niż HDR,to najpierw go włącz i w trakcie oglądania sobie zmieniaj na co chcesz. Kilka razy pytasz o to samo,a odpowiedź uzyskałeś po pierwszym pytaniu. I ta wiedza do Ciebie nie dociera,to czego oczekujesz?


Właśnie po to tyle zapłaciłem za TV żeby móc decydować co i jak oglądać.

Za info o pilocie dzięki.

Co do ostatniego zdania.. to może w ogóle wszyscy powinniśmy sprzedać TV (ja to widzę ze na pewno) i na forum rozmawiać o pogodzie.. nie pasuje Ci że ktoś sie o coś pyta? proste - nie odpowiadaj. Jeszcze raz napisze to co już pisałem wcześniej - ktoś zadał pytanie to.. odpowiedziałem na nie z takiej perspektywy i wiedzy jaką posiadam. Bo rozumiem ze wg Ciebie powinienem koledze Felipe napisać że skoro nie ogarnia TV to powinien zostawić wszystko tak jak jest? Ludzie to jest forum, tu sie zadaje pytania i na nie odpowiada, wymienia sie wiedza i wiedzę pozyskuje... proste
 

m1xer

New member
Oczekuje czytania ze zrozumieniem. Dla podpowiedzi: to nie ja zadałem pytanie odnośnie samoczynnych zmian trybu obrazu - zrobił to kolega Felipe. Ja udzieliłem tylko odpowiedzi. Wiec może zamiast ciskać się do mnie o to samo kolejny raz, zwrócisz następnym razem uwagę na co komu "odpowiadasz" bo to nie moje tylko Twoje wypowiedzi są tu bez sensu i robisz śmietnik w temacie.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Może Ktoś wie jaki dekoder sat wybrać dla 4K ultrabox+, od NC+, aby móc sterować nim za pomoc pilota od tego tv ?
 

mazak02

New member
Przymierzam się do zakupu tego TV ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Przesyłanie obrazu z telefonu do tv obcina strasznie jakość. Mam samsunga s8 i puszczałem w sklepie film 1080p 60 fps na tv i była bardzo słaba jakość natomiast na tv samsunga w tym samym sklepie, moim zdaniem, jakość obrazu była bezstratna. W domu mam samsunga d7000 i też bez strat puszczam. Możecie to u siebie sprawdzić?? Może jest inny sposób przesyłu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele 2017 są dobrze zabezpieczone przed wypalaniem.
Jeśli korzystasz z telewizora jak z telewizora nic CI nie grozi.
Jaki masz oled na myśli ?
 

boruwens

New member
Cześć,

czy można samemu skalibrować ten telewizor żeby obraz był tak dobry jak Kiki opisał w pierwszym poście?
Z góry dzięki za informację!

Pozdrawiam forumowiczów!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO kalibracji kupujesz sprzęt za 10.000$ i możesz kalibrować do woli.
Kalibrację przy zakupie masz gratis.
 

Ript1966

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy ktoś ma doświadczenie lub wie coś na temat słuchawek Bluetooth nausznych które można sparować z tym modelem OLEDów?
 
Status
Zamknięty.
Do góry