LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie są modele z Polski, bez gwarancji Polskiej.
Bez Cashback, bez xboxa gratis
Bez kalibracji
A jak się firma zwinie i masz wymianę na drodze handlowej to 10.000 zł masz "gratis" . W Polsce już była taka firma i kilka tysięcy ludzi zostało z uszkodzonymi telewizorami w domu. A firmy nie ma, więc pisz sobie człowieku na Berdyczów.

Ale i tak z polskiej dystrybucji wychodzi
800 zł taniej odliczając dodatki no i ryzyko nie warte świeczki.
 

sierota

New member
Kupiłem w MM za 7499 c7, jestem mega zadowolony. TV do sypialni sprawuje się wyśmienicie. Niestety u Kikiego czekałem ponad tydzień i się nie doczekałem, pech.
 

Felipe

New member
Kupiłem w MM za 7499 c7, jestem mega zadowolony. TV do sypialni sprawuje się wyśmienicie. Niestety u Kikiego czekałem ponad tydzień i się nie doczekałem, pech.
Gratulacje. U mnie za to na odwrót - C7 w pokoju dziennym a wysłużony Philips PFS7509 do sypialni bo dopiero teraz ambilight sprawdza się najlepiej :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czas leczy rany.
Cenę miałeś specjalną, ale opóźnili dostawę o jeden dzień.
Ważne , że zadowolony.
Rusza za chwilę specjalna oferta olimpijska Pionczang na Oledy.
 

krisder

New member
Bez reklam
To nie są modele z Polski, bez gwarancji Polskiej.
Bez Cashback, bez xboxa gratis
Bez kalibracji
A jak się firma zwinie i masz wymianę na drodze handlowej to 10.000 zł masz "gratis" . W Polsce już była taka firma i kilka tysięcy ludzi zostało z uszkodzonymi telewizorami w domu. A firmy nie ma, więc pisz sobie człowieku na Berdyczów.

Ale i tak z polskiej dystrybucji wychodzi
800 zł taniej odliczając dodatki no i ryzyko nie warte świeczki.

Otrzymałem ofertę od kikiego na LG OLED C7V:
Neflix na 3 miesiące.
Cashback od LG 200pln
Kalibracja gratis.
Gdy otrzymałem zamówiony telewizor promocja na Neflixa się zakończyła a cashback od LG kończył się na drugi dzień i gdybym musiał w ten dzień iść do pracy to z obiecanych "gratisów" wykorzystał bym 0!!! Na szczęście mam nadzieję na zwrot od LG 200pln ale tę promocję można było otrzymać w wielu sklepach.
I to by był jedyny gratis gdyż ta osławiona "darmowa kalibracja" w moim przypadku także okazała się tylko pułapką marketingową bo jak się okazało "pracownik przeprowadzający kalibrację widocznie zapomniał zapisać ustawienia"!!! W efekcie wszystkie tryby obrazu mają takie same ustawienia.
Wszystkim zainteresowanym zakupem nowego tv radzę sprawdzać termin obowiązujących promocji na stronach dystrybutorów i nie wierzyć ślepo w obiecanki sprzedawców bo można się bardzo rozczarować!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
1. Nie mamy wpływu na promocje Netflix, czy Cashback LG Polska.
2. Kupiłeś z polskiej dystrybucji a nie niemieckiej , gdzie obowiązują zupełnie inne przepisy.
3. Dostałeś najlepszą cenę w Polsce. Załapałeś się też na cashback przez co cena jest wyraźnie niższa od cen z importu prywatnego.
4. Kalibracja została przeprowadzona i certyfikat z kalibracji dostałeś z telewizorem. Czy została zapisana nie wiem, sprawdzę.
Ale wpisując ją jeszcze raz nic się nie zmieni. Za ten kłopot przepraszam.

Terminy obowiązujących promocji są podane na stronie LG Polska.
Jedyne na co się nie załapałeś to dwa miesiące Netflixa gratis nie z naszej winy. Ale skoro jesteś rozżalony podaj proszę nr konta i zwrócimy Ci dwumiesięczną kwotę opłat za Netflixa.
 
Ostatnia edycja:

dazdilly

Member
Niestety Kiki, dostałem wiadomośćod Marcina Kubiszaka, że nie mogą dodać Waszego sklepu w trakcie trwania promocji. Także jeśli się to zmieni, to czekam na info :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze raz, jaką promocję masz na myśli ?
Cashback - jak był dostali wszyscy, Netflixa jak był dostali wszyscy,
Xboxy póki są dostają wszyscy - więc jaką promocję masz na myśli ?
Innych promocji nie ma.

Promocja olimpijska - dostaną wszyscy którzy zdążą zamówić w terminie.

Co masz na myśli - bo nie łapię ?
 

dazdilly

Member
Loterie, bo o niej pisali kilka postów wyżej :) Do reszty nie mam zastrzeżeń.


Jeszcze raz, jaką promocję masz na myśli ?
Cashback - jak był dostali wszyscy, Netflixa jak był dostali wszyscy,
Xboxy póki są dostają wszyscy - więc jaką promocję masz na myśli ?
Innych promocji nie ma.

Promocja olimpijska - dostaną wszyscy którzy zdążą zamówić w terminie.

Co masz na myśli - bo nie łapię ?
 

misiekz

New member
Kiki zapraszam na stronę LG tam znajdziesz szczegóły

20 LAT LG - Weź udział w loterii i wygrywaj nagrody!

20 LAT LG - Weź udział w loterii i wygrywaj nagrody!
nie ma LOCO


Jeszcze raz, jaką promocję masz na myśli ?
Cashback - jak był dostali wszyscy, Netflixa jak był dostali wszyscy,
Xboxy póki są dostają wszyscy - więc jaką promocję masz na myśli ?
Innych promocji nie ma.

Promocja olimpijska - dostaną wszyscy którzy zdążą zamówić w terminie.

Co masz na myśli - bo nie łapię ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry