LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nigdy nie pisałem, że w tej loterii bierzemy udział, to raczej dotyczy firm, które sprzedają AGD i RTV.
U nas na Agd nie ma miejsca.
Promocją są w zakresie który opisuję w podpowiedziach.
 

dazdilly

Member
Dlatego napisałem jak sprawa wygląda, bo ktoś pytał. Zapytałem tego Marcina jak to jest z tą loterią i odpisał, że załatwi, ale coś nie pykło i się nie da w trakcie już tego zmienić :)
 

bithmore

New member
Panowie,

Opłaca się brać 65C7V za 10999zł + bon podarunkowy 500zł i xbox one x za połowę ceny? czy jeszcze po świętach taniej może być ;) ?

Dodatkowe pytanie jak jest z wiarygodnością w takich sklepach jak MM, saturn, euro itd? jak mowia ze nowka sztuka to tak jest? czy kreca? jak poznac ze tv jest faktycznie nowy.
 

bithmore

New member
no właśnie zapewniają, że nie z wystawy, ściagają z centralnego magazynu gdzie mają 2 sztuki, ale dla pewności tutaj pytam jak to sprawdzić ewentualnie żeby nie wtopić. Tak xbox one za 1zł lub xbox one x za połowę ceny.
 

bithmore

New member
No wlasnie, ale co sprawdzic aby miec pewnosc, ze nie byl otwierany? ze jest w takim stanie co kupili od dystrybutora? po samym pudelku dam rade to sprawdzic? da sie na pewno tak otworzyc, ze nie widac ze bylo otwierane. Jest w jakims menu info ile tv przepracowal czy trzeba specjalne zlacze i sprzet miec?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy był otwierany ?
Na oryginalnym kartonie są trzy opaski , na wyjmowanym tylko dwie.
Łatwo będzie sprawdzić wizualnie.
 

bithmore

New member
Mowisz o takich opaskach bialych plastikowych, ktore trzymaja karton? a co za problem zalozyc 3 z powrotem? chyba ze nie da sie tak zeby ni bylo widac po uszkodzeniu kartonu.
 

bithmore

New member
Chyba dzisiaj udało mi się kupić okazyjnie LG 65C7V. Cena TV to 10999zł, do tego dostałem 500zł na karcie podarunkowej (będzie użyta przy zakupie nowego amplitunera), do tego xbox one x za połowę ceny czyli 1100zł (nie chciałem xbox one s za 1zł) i jeszcze 1200zł na bony do Piotra i Pawła. Licząc jakbym kupował xboxa one x w normalnej cenie 2199 i te wszystkie dodatki/rabaty obniżył koszt TV to sam TV wyniósłby mnie 10999-1200-500-1100 = 8199zł :)
 

Felipe

New member
Mógłby ktos z posiadaczy 55C7 sprawdzić u siebie ten filmik ?
https://www.youtube.com/watch?v=3So8OFdqcdA
Na egzemplarzach,które ogladalem straszne artefakty w ruchu były.
U mnie dopiero przy bardzo szybkim ruchu "rozjechał się" ten kwadrat lub koło...
08a326c419b6beadc4aeebb262a40b47.jpg
e3ce54ee73f3fdeee59a0202a278ab65.jpg
 

juras32

Member
Chyba dzisiaj udało mi się kupić okazyjnie LG 65C7V. Cena TV to 10999zł, do tego dostałem 500zł na karcie podarunkowej (będzie użyta przy zakupie nowego amplitunera), do tego xbox one x za połowę ceny czyli 1100zł (nie chciałem xbox one s za 1zł) i jeszcze 1200zł na bony do Piotra i Pawła. Licząc jakbym kupował xboxa one x w normalnej cenie 2199 i te wszystkie dodatki/rabaty obniżył koszt TV to sam TV wyniósłby mnie 10999-1200-500-1100 = 8199zł :)



Też mcono zastanawiam się nad tym modelem. A czasu pozostało nie dużo do końca promocji.
Od lat oglądam na plazmie LG 3D 50cali i te 65c7v chyba trochę przymałe. Do tego jakoś trudno mi jest przejść z plazmy na inne matryce.Nawet kosztem ostrości.
W media stoi sony LED 4k75cali poniżej 11tyszł w tej samej promocji co Lgc7.
Do tv podłączone ultrabox nc+ multiroom i xbox 360 na razie.
Odległość około 3,5m. Średnio jakieś 4 godziny dziennie tv hula. Najwiecej na Nc+
I ta odległość ma tutaj duże znaczenie przy LgC7 65 cali. Przy takiej przekatnej to dobrze by było siedzieć z 2m od tv a to raczej nie możliwe. Gdyby Oled LG 75cali był duzo tańszy to sprawa byłaby załatwiona. Byłyby i cale i OLED:))
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No to łatwo nie jest.
Ale wybrałbym podobnie jak większość która miała takie same potrzeby

TCLa 75C70 za 9499 zł z cały kompletem usług i za 4-5 lat ( bo na tyle wystarczy ) Oleda 77" który powinien być w cenie obecnego 65C7.
Ci którzy właśnie tak wybrała są mega zaskoczeni in plus jakością 75C70 ( czyli model z serii która została wybrana jako najlepsza LCD w Europie seria w klasie cena do jakości.
Możesz poprosić o prezentacje w domu.
Jak Ci się nie spodoba możesz zawsze oddać.
 

nomnom

New member
Chyba dzisiaj udało mi się kupić okazyjnie LG 65C7V. Cena TV to 10999zł, do tego dostałem 500zł na karcie podarunkowej (będzie użyta przy zakupie nowego amplitunera), do tego xbox one x za połowę ceny czyli 1100zł (nie chciałem xbox one s za 1zł) i jeszcze 1200zł na bony do Piotra i Pawła. Licząc jakbym kupował xboxa one x w normalnej cenie 2199 i te wszystkie dodatki/rabaty obniżył koszt TV to sam TV wyniósłby mnie 10999-1200-500-1100 = 8199zł :)

Gdzie taka cena? :shock: Świetny deal.
 

nomnom

New member
Te bony do p&p to tylko w saturnie dają? Nie pomyliły ci się czasem b7v z c7v? Bo 65c7v jest za 12k, chyba, że mieli jakiś błąd i akurat udało ci się z niego skorzystać, za 10999 jest 65b7v i to z ekspozycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry