LG CINEMA 3D – telewizor LG LW5500 - wszystko o serii LW 5500

michal3d

New member
Dzisiaj rano telewizor poinformował o nowym oprogramowaniu wiec zainstalowałem.
Po instalacji ze zmian jakie zauważyłem to brak działania pilota Magic.
Czy firma LG naradę nic nie umie zrobić w tak głośno reklamowanych telewizorach Smart.
Trzeba odłączyć a następnie ponownie podłączyć odbiornik pilota Magic,powinien się na nowo zainstalować ,też kiedyś tak miałem i pomogło.
 

kokos73

New member
Trzeba odłączyć a następnie ponownie podłączyć odbiornik pilota Magic,powinien się na nowo zainstalować ,też kiedyś tak miałem i pomogło.

próbowałem i nic.
Napisałem do LG i poradzili bym przywrócił telewizor do ustawień fabrycznych. Po tej operacji pilot zaczął działać. Potem tylko od nowa ustawienia obrazu i na razie wszystko działa.

Niech mi tylko ktoś powie co ta aktualizacja wniosła bo ja niczego nie zauważyłem, no chyba że nowy numer softu w menu.
 

asiulka2415

New member
Korzystał już ktoś ze Skype'a na tym telewizorze? Jakie są Wasze wrażenia? Przymierzam się do zakupu kamerki an-vc300, cena trochę spadła. Warto?
 

siucha

New member
próbowałem i nic.
Napisałem do LG i poradzili bym przywrócił telewizor do ustawień fabrycznych. Po tej operacji pilot zaczął działać. Potem tylko od nowa ustawienia obrazu i na razie wszystko działa.

Niech mi tylko ktoś powie co ta aktualizacja wniosła bo ja niczego nie zauważyłem, no chyba że nowy numer softu w menu.

Doszly Polskie aplikacje ;)
 

Egon666

New member
Czy ktos probowal uruchomic na tym modelu Filmbox Live z kodu promocyjnego ?
W Home nie ma wogole Filmbox, a na stronie Filmbox pisza "W promocji biorą udział wszystkie wyposażone w platformę Smart TV telewizory LG z linii 2011 i 2012".
 

kokos73

New member
Korzystał już ktoś ze Skype'a na tym telewizorze? Jakie są Wasze wrażenia? Przymierzam się do zakupu kamerki an-vc300, cena trochę spadła. Warto?

Jakość wideo tragiczna, jak z kamerki kupionej na Allegro za 20zł. Bardzo cicho słychać rozmówcę praktyczne trzeba głośność na max ustawiać by pogadać.
Zdarza się czasem że obraz przycina i trzeba wyłączyć skype i ponownie załączyć by wrodziło do płynnego obrazu.
No i trzeba pamiętać o wylogowaniu po rozmowie bo znajomi potrafią dzwonić w środku filmu o północy albo w trakcie figlowania :razz:
 

misiekjuniorex

New member
Jakość wideo tragiczna, jak z kamerki kupionej na Allegro za 20zł. Bardzo cicho słychać rozmówcę praktyczne trzeba głośność na max ustawiać by pogadać.
Zdarza się czasem że obraz przycina i trzeba wyłączyć skype i ponownie załączyć by wrodziło do płynnego obrazu.
No i trzeba pamiętać o wylogowaniu po rozmowie bo znajomi potrafią dzwonić w środku filmu o północy albo w trakcie figlowania :razz:

Ze o czym Ty mowisz :???: to chyba neta masz badziewnego ... lol
Ja z kamerki LG obraz ładny .. nic nie przycina głos tez normalnie słychac ....
Nic mi sie takiego nie robiło nidy co tobie .. :hihi:

Zreszta masz tutaj Filmik : http://www.youtube.com/watch?v=ScseeMARFmQ

i mozesz sobie zobaczyc jak to wyglada

Zależne od połaczenia neta + kamerki jakiej uzywasz ,,
 

asiulka2415

New member
Dziękuję Wam za odpowiedź :)
Internet mam z Orange do 10Mb/s. Choć patrząc w stan neta mam napisane "Szybkość - 120Mb/s". Ciekawe, bo jakby miało się wieszać, jak mówi kokos73 to chyba nie warto jej kupować :confused:
 

misiekjuniorex

New member
Dziękuję Wam za odpowiedź :)
Internet mam z Orange do 10Mb/s. Choć patrząc w stan neta mam napisane "Szybkość - 120Mb/s". Ciekawe, bo jakby miało się wieszać, jak mówi kokos73 to chyba nie warto jej kupować :confused:

On mowil o kamerce z allegro za 20pln . i nie wiadomo jakim internecie .. a nie o LG- an-vc300 wiec jest roznica ...
Ja uzywam neta 12mb + ta kamerke an-vc300 i chodzi to wspaniale nie mam zastrzeżeń jak najbardziej polecam
 

kokos73

New member
On mowil o kamerce z allegro za 20pln . i nie wiadomo jakim internecie .. a nie o LG- an-vc300 wiec jest roznica ...
Ja uzywam neta 12mb + ta kamerke an-vc300 i chodzi to wspaniale nie mam zastrzeżeń jak najbardziej polecam

Wiem o czym mówię gdyż mam porównanie z kamerą przy moim komputerze (Logitech HD C510) i z nią kamera LG wypada bardzo słabo.
Filmik prezentujący możliwości kamery to film reklamowy prezentujący jej możliwości w warunkach dalece odbiegających od domowych. Tak czy inaczej funkcja Skype w TV jest bardzo fajną funkcją ale kamera powinna być dodawana gratis lub kosztować max. 50 zł bo tyle jest warta.
 

kokos73

New member
On mowil o kamerce z allegro za 20pln . i nie wiadomo jakim internecie .. a nie o LG- an-vc300 wiec jest roznica ...
Ja uzywam neta 12mb + ta kamerke an-vc300 i chodzi to wspaniale nie mam zastrzeżeń jak najbardziej polecam

Wiem o czym mówię gdyż mam porównanie z kamerą przy moim komputerze (Logitech HD C510) i z nią kamera LG wypada bardzo słabo.
Filmik prezentujący możliwości kamery to film reklamowy prezentujący jej możliwości w warunkach dalece odbiegających od domowych. Tak czy inaczej funkcja Skype w TV jest bardzo fajną funkcją ale kamera powinna być dodawana gratis lub kosztować max. 50 zł bo tyle jest warta.


PS.
Jeśli ktoś jest zainteresowany ichce sprawdzić jakość obrazu z kamery lG to proszę o kontakt na priv. wymienimy się danymi do połączenia Skype.
 

kokos73

New member
On mowil o kamerce z allegro za 20pln . i nie wiadomo jakim internecie .. a nie o LG- an-vc300 wiec jest roznica ...
Ja uzywam neta 12mb + ta kamerke an-vc300 i chodzi to wspaniale nie mam zastrzeżeń jak najbardziej polecam

Wiem o czym mówię gdyż mam porównanie z kamerą przy moim komputerze (Logitech HD C510) i z nią kamera LG wypada bardzo słabo.
Filmik prezentujący możliwości kamery to film reklamowy prezentujący jej możliwości w warunkach dalece odbiegających od domowych. Tak czy inaczej funkcja Skype w TV jest bardzo fajną funkcją ale kamera powinna być dodawana gratis lub kosztować max. 50 zł bo tyle jest warta.


PS.
Jeśli ktoś jest zainteresowany i chce sprawdzić jakość obrazu z kamery LG to proszę o kontakt na priv. wymienimy się danymi do połączenia Skype.
 

michal3d

New member
Pytanie mam odnośnie aplikacji HBO GO.Czy też tak macie że nie ma wszystkich filmów porównując ze stroną w necie i czy niektóre filmy nie mają polskiej wersji językowej a w necie mają.
 

asiulka2415

New member
Kurcze, dwie całkiem różne opinie. Przyznam, że jestem w kropce i się zastanawiam teraz czy nie lepiej jeszcze poczekać z tą kamerą. Jak z 300 zł spadła do 200 zł to za jakiś czas może być jeszcze tańsza... Hm... Nie mniej jednak, dziękuję za odpowiedź.
Może jeszcze ktoś zechce wyrazić swoją opinię na temat kamerki LG i Skype'a?
 
Do góry