LG CINEMA 3D – telewizor LG LW5500 - wszystko o serii LW 5500

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG CINEMA 3D – TELEWIZOR LG LW5500
lg-Televisions-LW5500-large.png


Telewizor LED LG CINEMA 3D LW5500 to połączenie innowacyjnej technologii
lg-tv-LW6500-feature-img-detail_The_Next_Generation.jpg




CINEMA 3D, inteligentnych funkcji Smart TV oraz stylowego wzornictwa.
TV LW5500 dostępny jest w rozmiarach 55, 47, 42 i 32 cale.
Dostępna przekątne: 32’’, 42’’, 47’’, 55’’
Najważniejsze funkcje: LED Plus, Motion Clarity Index 600Hz, Infinia Light,
CINEMA 3D, Smart TV, Smart Share, Wireless Ready, Wi-Fi Ready, obsługa pilota
Magic Motion, 2xUSB 2.0, 4xHDMI 1.4 ver.
Rozdzielczość: 1920x1080
Kontrast: 8 000 000:1
Czas reakcji matrycy: 2.4 ms
Motion Clarity Index: 600 Hz
System udoskonalenia płynności obrazu TruMotion: 100 Hz
Typ okularów 3D: Polaryzacyjne CINEMA 3D, 2 pary w zestawie
Konwersja obrazu 2D do 3D (wejścia RF, HDMI, USB, DLNA, Component,
Composite, RGB)
Kąt widzenia: 178/178 st.
Moc RMS 10W + 10W
System Surround Infinite 3D Surround
LG Electronics Polska

Dekoder MPEG-4 AVC(H.264)
Obsługa DLNA
Wejścia/Wyjścia: RF - antenowe (T/C, satelitarne); HDMI x4; AV – wejście x2;
Component+Audio; Scart Full; Cyfrowe wyjście audio; RGB D-sub (15pin); PC audio;
LAN; Wyjście słuchawkowe.
Sugerowana cena detaliczna brutto:
32LW5500 – 4449 zł
42LW5500 – 5449 zł
47LW5500 – 6889 zł
55LW5500 – 9799 zł

Lge.pl
 
Ostatnia edycja:

LGmaniak

New member
ktos z forumowiczów posiada ten tv? moze ktos cos napisac jakie odczucia, poniewaz zamówiłem ten tv i juz za pare dni bede testował:) ,plus 7par okularów za free (dobra opcja)
 

M-a-r-i-u-s

New member
Mam ten telewizor od 3 dni u siebie w pokoju. model 47W5500 - kupiłem go w sklepie ZADOWOLENIE . ... Według mnie jest to udany model który fajnie prezentuje się na ścianie. Bój brat był zaskoczony jakością obrazu 3D ...
Ma bardzo duże możliwości multimedialne - nie miałem jak na razie żadnego problemu z filami , łyka wszystko a bałem się trochę o mkv w fullhd , ale jak widać bezpodstawnie. Konwertowanie obrazu z 2D do 3D daje fajną głębie szczególnie na programach przyrodniczych.

Przydałby się tylko jeszcze te drugi pilot :D .... bawiłem się nim w sklepie i bardzo fajnie się nim obsługuje TV.
 

LGmaniak

New member
na taka odp liczyłem :) ,dziekówka

a tego pilota magicznego, nie ma razem z tv?

dzis tez miałem przyjemnosc zobaczyc efekt 3d w media expert na 47" powiem krótko "miazga"
 
Ostatnia edycja:

M-a-r-i-u-s

New member
No własnie niema, a szkoda. Przydałby się szczególnie jak się wchodzi na multimedia :D Na potrzeby 3D obejrzałem sobie Sezon na Misia 3D i jakość super. Za to film Oszukać przeznaczenie 4 - wyglądał nie do końca jak powinien ale co się dziwić skoro został prze konwertowany z 2D do 3D ... Jedynie do czego mogę się przyczepić to skalowanie obrazu SD .. kanały HD wyglądają bardzo ładnie ale te SD - daje ocenę dobry ....
 

atomer

New member
No własnie niema, a szkoda. Przydałby się szczególnie jak się wchodzi na multimedia :D Na potrzeby 3D obejrzałem sobie Sezon na Misia 3D i jakość super. Za to film Oszukać przeznaczenie 4 - wyglądał nie do końca jak powinien ale co się dziwić skoro został prze konwertowany z 2D do 3D ... Jedynie do czego mogę się przyczepić to skalowanie obrazu SD .. kanały HD wyglądają bardzo ładnie ale te SD - daje ocenę dobry ....

Witam!
Też się zastanawiam nad tym modelem i jestem ciekaw tego skalowania w SD. Jaką masz platformę telewizyjną jeśli można wiedzieć? Ja mam n-kę. Napisz może coś więcej o jakości obrazu i dźwięku.
 

luluxami

New member
Wydaje mi się że dzięki okularom polaryzacyjnym, komfort oglądania filmów jest dużo lepszy, między innymi dlatego że są lekkie i tanie.
 

M-a-r-i-u-s

New member
Co do tego obrazu SD ... to zależy jaki kanał i programu puszczanego na danym kanale ..... Wcześniej miałem 32 calowego Samsunga i może na to nie zwracałem uwagi. Co do platformy to mam "N" ....... Przydała by się jeszcze jakaś kalibracja tego TV ..... a ha ... jeszcze jedno, mam wrażenie że oraz trochę rwie przy jakieś akcji ... TruMotion mam ustawione na maksa ... nie zauważyłem tego na filmach puszczanych z dysku twardego.

Może ktoś się wypowie na ten temat ..

Ja gdzieś czytałem że to podobno problem ustawień anteny , ale co ma piernik do wiatraka ??

Liczę na jakąś pomoc.
 

LGmaniak

New member
czy na tym tv gra ktos na play station 3 na konwersji z 2d na 3d czy to jest możliwe czy może musi byc gra w 3d? jezeli to jest możliwe to jak to wygląda?
 

M-a-r-i-u-s

New member
konwersja z 2d na 3d wygląda całkiem nieźle - wszystko zależy od gierki. bardzo fajnie wyglądał GOD OF WAR 3 .... Sprawdzałem to dzisiaj ...
 

LGmaniak

New member
konwersja z 2d na 3d wygląda całkiem nieźle - wszystko zależy od gierki. bardzo fajnie wyglądał GOD OF WAR 3 .... Sprawdzałem to dzisiaj ...

to elegancko,czyli smiało można kupowac zwykłe gierki na ps3 i robic konwersje z 2d na 3d, to mi sie podoba:smile:

a jak obraz na ps3 wygląda bez konwersji? bo czytając to forum zauwazyłem ze kilku użytkowników miało zastrzeżenia co do tv seri LG cinema 3d
 

redlum

New member
Bez reklam
LW570S ma sporego imput laga - zaś w USA jest wersja LW6500 z TruMotion 200Hz i podobno już go nie ma - więc chyba trzeba poczekać na wyższe modele LG
 

LGmaniak

New member
to elegancko,czyli smiało można kupowac zwykłe gierki na ps3 i robic konwersje z 2d na 3d, to mi sie podoba:smile:

a jak obraz na ps3 wygląda bez konwersji? bo czytając to forum zauwazyłem ze kilku użytkowników miało zastrzeżenia co do tv seri LG cinema 3d

Mariusz możesz mi odp ?

może ktoś polecić jakąs strone na której są oceny i opinię tego tv?
 
Ostatnia edycja:
Do góry