LG CINEMA 3D – telewizor LG LW5500 - wszystko o serii LW 5500

LGmaniak

New member
dzieki,myslałem ze ten adapter jest w komplecie z tv:(
jak juz bede go miał i nie bede dawał rady to sie odezwe.pozdro
 

LGmaniak

New member
jezeli ogladam film np z dysku przenosnego przez usb to czy moge dzwiek puscic na kino domowe? kd: LH-T760) z wyjsciem HDMI
 

LGmaniak

New member
możesz mi wytłumaczyc o co chodzi z tym optycznym? w kinie mam wejscie usb ale nie działa i pokazuje po podłaczeniu "no usb" a wiec zostaje tylko usb z tv
 

LGmaniak

New member
jezeli ogladam film np z dysku przenosnego przez usb to czy moge dzwiek puscic na kino domowe? kino: LH-T760) z wyjsciem HDMI,brak wejscia optycznego w kinie, w jaki inny sposób moge puscic ten dzwiek z tv na kino, sa wejscia na czincze w kinie

podbijam pytanie
 

tdx

New member
Bez reklam
jezeli ogladam film np z dysku przenosnego przez usb to czy moge dzwiek puscic na kino domowe? kino: LH-T760) z wyjsciem HDMI,brak wejscia optycznego w kinie, w jaki inny sposób moge puscic ten dzwiek z tv na kino, sa wejscia na czincze w kinie

podbijam pytanie

Skoro nie masz optyka pozostaje Ci gniazdo słuchawkowe jedynie

@filar -> nie będzie DTS na tym tv bo nie ma kodeków i nic z tym nie zrobisz
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Moduł n cam odczytują wszyscy poroducenci z DVB-S, a ten TV LG nie ma tego modułu, bo nie ma na końcu nazwy "S".
 

LGmaniak

New member
kupiłem ten kabel, po podłączeniu dziala ale nie moge wyciszyc tv, bo wtedy dzwiek z kina tez sie wycisza. Wchodzac w menu tv chciałem wyłączyc głosniki tv ale nie mozna i jest komunikat ze podłaczone jest gniazdo słuchawkowe. Czy jest mozliwosc wyciszenia głosników lub wyłączenia ich?
 

Markko

New member
Mam kilka pytań

1. Czy ten tv ma przeglądarkę www?? Da się przeglądać strony oglądając jednocześnie telewizję? (Minimalizowanie okna jak w PC)

2. czy czyta napisy txt z polską czcionką??

3. Jakie oferuje serwisy multimedialne. Wiem że jest ipla, ale czy z polskich jest coś jeszcze??

4. Czy mozna nagrywać materiał z telewizji na hdd?? (PVR)

5. Czy TV uruchamia się 10 sekund, więcej?? ;)
 

Elendil_PL

New member
wczoraj przyjechał do mnie 47"
1. Czy ten tv ma przeglądarkę www?? Da się przeglądać strony oglądając jednocześnie telewizję? (Minimalizowanie okna jak w PC)
przeglądarka www jest ale nie zdążyłem jeszcze potestować

2. czy czyta napisy txt z polską czcionką??
tak, jak na razie sprawdziłem kilka plików mkv - txt i srt z kompa po componencie i DLNA - oba formaty działają z polskimi znakami na obu połączeniach

3. Jakie oferuje serwisy multimedialne. Wiem że jest ipla, ale czy z polskich jest coś jeszcze??

z polskich działających jest ipla, allegro, gazeta.pl i orange world. Oprócz tego na razie są jeszcze youtube i picasa

4. Czy mozna nagrywać materiał z telewizji na hdd?? (PVR)
nie wiem, wg instrukcji w PL funkcjonalności PVR nie ma, są wymienione inne kraje. Będę miał dysk to sprawdzę.

5. Czy TV uruchamia się 10 sekund, więcej?? ;)
z czuwania max. 2s :)

Uwagi na szybko, które wczoraj rzuciły mi się w oczy przez 3h zabawy. Przesiadka z Phila 32PW9551, byłem nastawiony na zwrot tego LG jak mi obraz nie przypadnie do gustu ale raczej zostanie ;-)

1. Nero Media Serwer z dołączonej do TV płyty za cholerę nie chciał działać, po zainstalowaniu PLEXa o którym mowa w oknie DLNA telewizora, mkv 720p z peceta hulają aż miło. 1080p mi na razie nie wykrył, nie wiem jeszcze dlaczego, możliwe, że przez DTS (TV podobno nie obsługuje, gdzieś czytałem). Będę walczył wieczorem po pracy.
2. Okulary 2 pary + party pack czyli 5 dodatkowych sztuk w komplecie
3. Obraz - out of the box ujdzie, spodziewałem się gorszego. Trochę pokombinowałem i jakiś tam postęp widać. Da się z pewnością lepiej wszystko poustawiać. Musze poguglać za jakimiś fajnymi ustawieniami.
5. Dźwięk - dla komfortu konieczny jakiś soundbar lub kino bo jak to w płaskaczach pierdziawki płaskie, dźwięk takoż.
6. 3D - nShow3D i mkv 720p sbs bajka. W porównaniu z aktywnym u znajomka bezdyskusyjnie wygrywa LG. Odległość od TV ok 2-2,5m, żadnych pasów czy utraty rozdzielczości ani ja, ani żona, nie stwierdziliśmy.

Na razie tyle, dziś zamawiam BD660 to zobaczymy jak będzie z blu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry