LG CINEMA 3D – telewizor LG LW5500 - wszystko o serii LW 5500

michal3d

New member
Witam:) mam LG47LW980s i niestety te smugi przy przesuwaniu się kamery(na boki i góra-dół) tez mam co mnie niezmiernie wqr... :x.Wzywałem serwisantów ale stwierdzili ze nic takiego nie widzą i tak naprawdę poza mną tego efektu nikt inny nie zauwazył :/ Na razię męczę sie z tym bo poza ta wadą tv jest kozak .Co jest tego przyczyną to nie mam pojęcia bo już we wszystkie ustawienia wchodziłem i żadne zmiany nie dają zadowalającego efektu :x

Wyłącz te funkcje o których koledzy wyżej piszą,to po pierwsze "primo"
po drugie "primo" przestań zwracać uwagę na to smużenie.
Kiedy ja zacząłem czytać o tym jak to w niektórych telewizorach to smużenie jest a w innych nie ma,to chciałem telewizor przez okno wyrzucić.Po kilku dniach przestałem na to zwracać uwagę i smużenie "zniknęło". A tak na poważnie to duże znaczenie ma też jakość materiału który oglądasz, czy jest to HD,czy full HD,czy też SD.Ja mam model 42LW5500 i niektóre kanały w jakości SD lepiej wyglądają od HD.;)
 

michal3d

New member
Ma ktoś może nakładki na okulary korekcyjne LG AG-F220 , i chce się ich pozbyć lub zamienić na AG-F315 - to są te zwykłe z zestawu dodawane do tv.
 

asiulka2415

New member
Dziś miałam komunikat "Warunki świadczenia usług zostały zmienione aby jakość usług była lepsza....". Wiecie coś więcej na ten temat?

Jeszcze chciałam zapytać o Iplę. Wy też macie je dwie? I czy też Was wywala po jakimś czasie oglądania programów na Ipli?
 
Ostatnia edycja:

asiulka2415

New member
Nie no, aż tak mi nie zależy na tej Ipli, żeby kupować dodatkowy sprzęt ;p po prostu myślałam, że da radę coś z tym zrobić w samym telewizorze, w końcu moi rodzice płacili za te wszystkie jego opcje (że tak to ujmę ;p). Ale dobrze wiedzieć, że istnieje takie urządzenie :)
 

nakamura

New member
Witam! Mam pytanie, do modelu wyszla nowa aktualizacja (bodajze 5.11). Co ona zmienia i przedewszystkim czy noe zablokuje mi z powrotem DVR-a?
Pozdrawiam :)
 

fortunately

New member
Witajcie, czy telewizor nadal opłaca się kupić za cenę ok 2100?
Tak czatuje i czatuje na niego, że już ostatnie egzemplarze w sklepach pozostawały, czy może już coś lepszego będzie tak w cenie 2,5k?
 

pikon

New member
Witam panowie czy w naszym tv poprzez menu serwisow da się ustawić tak żeby można było używać do skypa obojętnie jakiej kamerki?
 

pikon

New member
Panowie powtarzam pytanie gdyż nie uzyskałem odp. Czy po modyfikacji menu serwisowego mozna odblokować funkcje żeby podłaczyć kamerke nie dedykowaną do lg?
 

domala

New member
Kino do takiego telewizora

Witam
Piszę z męża konta na tym forum i bardzo proszę o wyrozumiałość jak coś pokręcę albo piszę nie w tym miejscu :)
Z instrukcji wyczytałam, że mamy taki TV jak w tym temacie. Panowie fachowcy (panie też mogą być) - otóż mąż zawsze marzył o kinie domowym, ale fundusze itd, itp. Udało mi się zaoszczędzić parę groszy i chciałabym mu zrobić niespodziankę :) Proszę doradźcie czy takie kino LG HT306TQ będzie współgrało z tym telewizorem. Głównie chodzi o oglądanie C+ oraz filmy z podpiętego do TV pendriva ? Wiem, że zapewne jest to nie najwyższej klasy sprzęt, chociażby ze względu na cenę, ale nic innego nie wyduszę. Głównie chodzi o sam dźwięk, Czy da się to kino podłączyć pod ten TV?
Z góry wszystkim dziękuję za podpowiedzi i wyrozumiałość, pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)
 

misiekjuniorex

New member
Witam
Piszę z męża konta na tym forum i bardzo proszę o wyrozumiałość jak coś pokręcę albo piszę nie w tym miejscu :)
Z instrukcji wyczytałam, że mamy taki TV jak w tym temacie. Panowie fachowcy (panie też mogą być) - otóż mąż zawsze marzył o kinie domowym, ale fundusze itd, itp. Udało mi się zaoszczędzić parę groszy i chciałabym mu zrobić niespodziankę :) Proszę doradźcie czy takie kino LG HT306TQ będzie współgrało z tym telewizorem. Głównie chodzi o oglądanie C+ oraz filmy z podpiętego do TV pendriva ? Wiem, że zapewne jest to nie najwyższej klasy sprzęt, chociażby ze względu na cenę, ale nic innego nie wyduszę. Głównie chodzi o sam dźwięk, Czy da się to kino podłączyć pod ten TV?
Z góry wszystkim dziękuję za podpowiedzi i wyrozumiałość, pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)

Tak Tak :) oczywiscie :) Kino po za tym jest bardzo fajne przyjemny dzwiek itd za niewielkie pieniadze :) ogolnie moge polecic mialem takie lecz zmienilem na yamahe amplituner itd bo lepsza opcja :)
powinno to fajnie grac ... Jedynym - jest to ze nie ma Wejscia Hdmi ogolnie z dzwiekiem jest tylko Wejście dźwięku – Portable In no ale coż lepszy rydz niż nic ,,,
Zreszta mozesz smialo dopytac pana w sklepie

a co do tego kina co wybrałas - poszukaj sobie juz jak cos taka oferte z Duzymi glosnikami bo ten model co masz jest w 2ch wersjach sa dodawane takie male i takie jak tutaj : LG HT306TQ - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 

michal3d

New member
Chciałem sobie puścić dźwięk z TV na KD mam możliwość tylko kablem RCA/JACK ,w KD nie mam wejścia optycznego.Problem jest taki że muszę dać w kinie głośność na max a w tv tak na 60 aby dźwięk był w miarę głośny.Ktoś próbował takie podłączenie i czy taki problem też się pojawił.

PS.
Dzisiaj mój LG wykrył nową wersję opr. 06.01.08 jakoś żadnych zmian nie widzę,a Wy?
 

kokos73

New member
Dzisiaj rano telewizor poinformował o nowym oprogramowaniu wiec zainstalowałem.
Po instalacji ze zmian jakie zauważyłem to brak działania pilota Magic.
Czy firma LG naradę nic nie umie zrobić w tak głośno reklamowanych telewizorach Smart.
 
Do góry