LG BD 660 warto kupić czy nie

erzlot

New member
Na stronie LG jest do pobrania nowy soft i driver do BD660.
Wgrałem, ale nie widzę żadnych różnic. Ktoś wie o co biega??
 

daro123

New member
Witam. Ważna jest dla mnie kwestia odtwarzania plików m2ts / avchd. Czy ktoś z Was sprawdzał te pliki? Jak wygląda sprawa podłączenia do internetu - proszę o objaśnienie jakiego dodatkowego sprzętu to wymaga , i jak uzyskuje się dostęp do materiałów np. z komputera - zagadnienie DLNA jest dla mnie całkiem nowe i nie wiem na jakiej zasadzie to działa.
I jeszcze jedno - jak w przypadku tego odtwarzacza wygląda sprawa serwisów filmowych w internecie? jakie są dostępne?
Będę wdzięczny za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

kot_ik

New member
Hmm.......szukam i szukam w necie ale nie moge sie dopatrzeć czy jest jakaś różnica między LG BD660 a BD660N - co oznacza te "N" na końcu - czy wie ktoś byłabym dozgonnie wdzięczny.....
Dziękuję serdecznie - Leszek.
 

ciunki

New member
Problem z internetem

Mam ten odtwarzacz już prawie rok i rzeczywiście odtwarza praktycznie wszystko ale mam problem bo od jakiegoś czasu nie widzi sieci. Zmieniałem kabel ale to nic nie dało. Może ktoś też tak miał. Pozdrawiam
 

dune2

New member
Bez reklam
Czy bd660 ma usb 2.0 czy jest to 3.0 ?
Szukalem i nigdzie nie moge znalesc tej informacji.
Analogicznie jakie usb ma bd670 ?
 

fxd

New member
To ja troche z innej beczki ...

BD660 + 47lm640s podlaczone ze soba... kablem HDMI lecz mam pytanie .. chce teraz kino domowe kupic jakies glosniki 5+1 badz tam 6+1 ... ale z tego co ogladam to kino domowe ODTWARZACZ + zestaw glosnikow.

Czy moge jakos spiac to inaczej ... dokupic same glosniki i podpiac pod BD660 .. ???

Jak to najlepiej spasowac. ??
SOrry ale ulomny troche jestem jesli chodzi o takie sprawy ;-)

Thx za info ;)

Czytam czytam to najlepszym wyborem bedzie amplituner jakis .. i do tego glosniki .. czyli od 1200 w gore .. ....??
 
Ostatnia edycja:

dasza

New member
Amplituner+głośniki
kupić niestety osobno z tego co widzę w Euro sa amplitunery ok. 700zł + głośniki najtańszy zestaw jakieś 1200zł. Cenowo średnio to wychodzi, ale zalezy co się oczekuje od głośników.
 

arek85

New member
mam bd 660 po podłaczeniu przez hdmi obraz wskakuje i za chwile znika powtarza sie to w kłko czego moze to byc przyczyna?podłaczyem pod ine tv zmieniłen kable hdmi w koncu podłaczyłem przez zwykłe i działa normalnie wiec o co chodzi dlaczego na hdmi nie działa?
 

erzlot

New member
nowy soft

Na stronie LG jest nowy soft do BD660 z datą 7-12. Władowałem ale nie wiem co w nim nowego. Może wreszcie napisy do filmów 3D będą ok?
 

hosemarian

New member
Witajcie. Wypatrzyłem bd660 do zakupu na swój użytek. Ale widzę, że ma on już trochę czasu (premiera 2011). Czy polecacie go do odtwarzania filmów divx, dvdrip etc. + napisy przez usb? Czy można na nim regulować wielkość napisów? Czy nie ma problemów z przewijaniem filmów z pendrive/dysku przenośnego?

czy znajdę w podobnej cenie coś lepszego?

Z góry dzięki za pomoc
 

erzlot

New member
Witajcie. Wypatrzyłem bd660 do zakupu na swój użytek. Ale widzę, że ma on już trochę czasu (premiera 2011). Czy polecacie go do odtwarzania filmów divx, dvdrip etc. + napisy przez usb? Czy można na nim regulować wielkość napisów? Czy nie ma problemów z przewijaniem filmów z pendrive/dysku przenośnego?

czy znajdę w podobnej cenie coś lepszego?

Z góry dzięki za pomoc

Poczytaj wyżej, prawie wszystkie głosy są na tak. Ja mam go juz prawie 2 lata i w sumie jestem zadowolony. Zawiesił się przez ten czas chyba 3 razy przy jakimś dziwnym formacie obrazu (podwójne HD), napisy chodzą b. dobrze z USB (mam HDD TRANSCEND 500GB) ale formatu nie można zmieniać. Jedynie źle chodza napisy w filmach 3D SBS albo ja nie potrafie je wmuksować właściwie. Przewijanie, puszczanie od okreslonego czasu, zmiana audio lub języka napisów bez zarzutu.
 
Ostatnia edycja:

Luken

New member
Audio CD a praca napędu

witam,

mam pytanko do użytkowników, mianowicie chodzi mi o pracę napędu podczas odsłuchu płyt audio.
Generalnie słucham cicho i w starym DVD Onkyo wkurzało mnie to strasznie.

pozdrawiam
 

basstec

New member
Użytkuję już prawie rok i nie narzekam nic na ten odtwarzacz, jednego filmu może nie odtworzył z tego co mu podałem z USB. Co do głośności wydaje mi się, że go nie słychać w ogóle przy odtwarzaniu muzyki, bynajmniej nie leżę z uszami przy odtwarzaczu ale z 2,5 metra jest bezgłośny. LG wypuszcza cały czas aktualizacje, ostatnio zdaje się w grudniu coś pobrał sobie z internetu.

Największą zaletą jest to, że widzi filmy z udostępnionych folderów z komputera, nie musi być DLNA wystarczy zwykła samba, odtwarza wtedy jak z pendrive'a.
 

klerim

New member
Witam, bardzo ainteresował mnie ten odtwarzacz LG BD660 i zacząłem poszukiwania za 399PLN. Niestety okazało się, że to nie takie proste. Właściwie tylko sprowadzane z zagranicy tyle kosztują, ale nie ma wtedy normalnej gwarancji. A spoglądając na ebay, czy amazon okazuje się, że za tyle chodzą tylko jakie odnawiane egzemplarze, a nowe są tam nawet 3 razy droższe. Czy ktoś zna sprawę bliżej i mógłby się podzielić informacjami.
I mam jeszcze drugą sprawę: porównanie BD 660 do BD 670 - tem mam sprzeczne dane, jedni twierdzą, że to to samo + WiFi, a inni, że 670 o wiele gorzej się sprawuje...
 
Do góry