LG BD 660 warto kupić czy nie

FeleK72

New member
Ale mnie bardziej chodzi o to czy takiego "Anglika" czy "Holendra" da się przeflashować naszym rodzimym firmware ze strony LG Polska. To by załatwiło problem napisów i serwisów internetowych. Tylko czy angielski sprzęt łyknie plik z polskim FW.
 

Tom0000

New member
Jesli 660 nie jest juz produkowany, to jaki nowy model zastepuje ten konkretny jako nowosc ?
Oczywiscie zakladam ze nastepca potrafi wszystko to samo, co model zastepowany.
 

Tom0000

New member
Pytanko do uzytkownikow 660.

To ze lista plikow po sambie jest nieposortowana w zaden sposob to juz wiem. Zakladam tez , ze LG nie ma najmniejszego zamiaru nic z tym zrobic.
Aby samemu rozwiazac ten problem nalezy pliki potraktowac komenda touch w odpowiadajacej kolejnosci. LG bedzie je potem pokazywal w tej samej kolejnosci. Ja zrobilem to w kolejnosci alfabetycznej w skali calego zbioru plikow.

Czy jest mozliwosc przegladania listy plikow w postaci listy ?
Udalo mi sie odkryc 3 postaci listy (kazda z masa brzydkich identycznych ikonek) , dwie to linia ikonek, lub caly ekran ikonek z podpisem 10 znakow. Trzecia postac to trzy kolumny ikonek i przy kazdej nazwa pliku , taka ze miesci sie nazwa wykonawcy i od 3 do 5ciu liter nazwy utworu (statystycznie) jakies 19 liter.
Czy mozna jakos to zmienic alby wyeliminowac brzydkie ikonki i miec tylko pelne nazwy plikow ? Na razie nie mam pomyslu n late tego problemu.

Czy jakies grupy tworza zmodyfikowane firmwares na ten odtwarzacz br?
 
Ostatnia edycja:

fazo

New member
W sambie wystarczy ustawić jedną zmienną i serwer będzie wysyłał posortowaną listę. Normalnie robi to klient.
[global]
vfs objects = dirsort
 
Ostatnia edycja:

leszel

New member
Może powtórzę pytanie, które tu już padło ale nie doczekało się odpowiedzi. Czy ten odtwarzacz obsługuje format AVCHD?
Pzdr.
 

darekp15

New member
jeśli chodzi ci o filmy z kamery to tak, kamera sony cx-130 i łyka bez problemu,w nie zmienionej postaci, z rozszerzeniem .ts(z każdego nośnika + dlna),działają też po zmianie nazwy w windows na .mkv(w takiej postaci działają też np na telewizorach np samsunga,bd yamaha i innych.
 

Anduraki

Banned
Mogę sprawdzić jak mi udostępnisz sampla.

Co do playera to miałem jeden przypadek filmu 1080p mkv w którym na samym początku było ostrzeżenie, że ten film może nie być poprawnie odtworzony- może chodziło o bitrate. Ale cały film obejrzałem bez najmniejszego problemu.
 

dzikiepola

New member
mam takie pytanie podczas przewijania ew. przejście do określonego czsu w filmie lg660 nie daje rady wszystko staje w miejscu albo powraca do menu dodam że to pliki .mkv ma ktoś na ten problem pomysł?
 

jaras111x

New member
czy dobrze rozumie ze...po podpięciu tego odtwarzacza do projektora(W1070) będę mógł puszczać filmy 3D z hdd/pendrive np. 3D mkv sbs???
 

adam6150

New member
mam takie pytanie podczas przewijania ew. przejście do określonego czsu w filmie lg660 nie daje rady wszystko staje w miejscu albo powraca do menu dodam że to pliki .mkv ma ktoś na ten problem pomysł?

To wina programu MKVMerge Gui -to taki programek do tworzenia plików mkv. Trzeba taki plik przepuścić przez mkv Merge gui starszej wersji czyli np. 3.3.0 i wszystko będzie ok.
 

lordostros

New member
Mam pytanie - czy to normalne, że podczas odtwarzania z płyt napisy mam w czarnych prostokątach (obramowanie), a podczas odtwarzania z USB jest już zupełnie normalnie?
 

TomekR

New member
Witajcie. Czy może ktoś walczył z 3DSubtitlerem (idx/sub) dla 3DSBS i udało się wyświetlić poprawnie napisy?
 
Do góry