Lg bd 560

wofka

New member
Witam mam co prawda 570 ale i tak problem pewnie podobny.Mianowicie ogladam ostatnio same filmy mkv i wszystkie jak na razie śmigały ładnie do dzisiaj.Mianowicie chodzi mi o Prince.of.Persia.The.Sands.of.Time.720p.BluRay.x264-HUBRIS nie chce wogole ruszyć tego pliku. Ktoś próbował może tez ??

proponuję przepuścić przez uncrop'a
 

wasiek5

New member
odpowiedz masz we wcześniejszej korespondencji , w której brałem udział.
ale ,ja zakupiłem 560 i nie ma opcji aby obejrzeć film po sieci.
wejście LAN służy tylko i wyłącznie do upgrade sprzętu oraz do przeglądania(ograniczonego ) YouTube.
dyski zewnętrzne czyta dobrze .
 

jacek.ok66

New member
W dzisiejszej gazetce auchan 499zl plus 30zl na skarbonke, tak wiec ten model LG praktycznie do kupienia w tym hipermarkecie za 469zl....!!!
 

jacek.ok66

New member
Mam 560-ke od 2 miesiecy i pomimo, ze pobralo mi 3 razy upgrade firmware to napisy txt w divx jak nie dzialaly tak nie dzialaja....Natomiast napisy do mkv notorycznie sie nie zgadzaja ze sciezka filmu....Ten odtwarzacz tani bo taki ale wyjatkowo nie udany....
 

adam6150

New member
Mam 560-ke od 2 miesiecy i pomimo, ze pobralo mi 3 razy upgrade firmware to napisy txt w divx jak nie dzialaly tak nie dzialaja....Natomiast napisy do mkv notorycznie sie nie zgadzaja ze sciezka filmu....Ten odtwarzacz tani bo taki ale wyjatkowo nie udany....



Zgadzam się. Proponuje wszystkim którzy "czekają" na txt wymiane playerka na 370-tkę.
W Saturnie jeszcze są (widzialem w Katowicach).W promocji "bez vatu" to kwota ok.500 pln.
Wszystkie napisy są pokazywane prawidłowo (txt.mpl2.) tak w plikach dvix jak również mkv.
 

wofka

New member
Zgadzam się. Proponuje wszystkim którzy "czekają" na txt wymiane playerka na 370-tkę.
W Saturnie jeszcze są (widzialem w Katowicach).W promocji "bez vatu" to kwota ok.500 pln.
Wszystkie napisy są pokazywane prawidłowo (txt.mpl2.) tak w plikach dvix jak również mkv.

ale jaki to problem jest zamienić txt na srt?
 

t06l

New member
BD560 - zrywanie połączenia audio po HDMI przy odtwarzaniu CD

Witam,
Najpierw chciałem się przywitać oficjalnie na forum - mam zamiar tu często gościć i być może czasami coś mądrego napisać.

A teraz pytanie:

Przy odtwarzaniu CD z BD560 po HDMI, 1-2 razy na piosenkę mam zrywane połączenie. Po coaxialu wszystko jest ok.
Przy zmianie wejść z Xtreamer'em dalej to samo. Czy któryś z forumowiczów ma podobny problem?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

qset

New member
Witam
chcialem sie zapytac jaki jest aktualnie najnowszy soft do tegoz bd 560 bo zupelnie juz zglupialem szukajac na stronie lg ?
 

muzyk219

New member
Witam, mam pytanie. Posiadam plik o rozszerzeniu " M2TS " Czy ktoś moze powiedzieć czy BD 560 odczyta go?Czy może ogólnie ma ktoś jakieś wiadomości co to za rodzaj pliku i jakie urządzenie BD go zobaczy?
 

mimuszek

New member
Witam

Sciagnalem sobie iso 50GB Robin Hooda 2010 (nawet jest polski lektor do wyboru, ale nie o tym... )
film co jakis czas przeskakuje sobie, jest to prawie niezauwazalne ale jednak,
przykladowo w 4min przeskoczy do 6tej, po 10minutkach znowu ze 2 minuty do przodu, zawsze w tych samych miejscach i o tyle samo, nie sa to "chaptery"

ale !

te same plyty (wypalilem trzy razy, na roznych nosnikach, od taniej omegi, poprzez maxella az po verbatima) na nagrywarce komputerowej BR dzialaja bez najmniejszego problemu, zadnych skokow itd
oczywiscie film "odpalony" z lustra, bezposrednio z dysku tez dziala bez zajakniecia.
problem jest tylko na linii robin hood - lg560
soft mam najnowszy wgrany, z sierpnia 2010. w kolekcji ponad 100 BR i z zadnym nie ma problemu, tylko z nowym Robin Hoodem, Iron Man 2 np jest rownie nowy a nie ma problemu..

Jak myslicie czy pozostaje czekac na nowy firmware, moze pomoc ?

jutro bede mial sprawdzone te same plyty na PS3.
 
Do góry