Lg bd 560

iscariota1

New member
Lg 560 to rewelacyjny sprzęt. Napisy do plików mkv najlepiej przerobić na srt. i wtedy działa bez zarzutu. Świetnie działa you tube, wystarczy tylko podłączyć internet. Sprzęt sam wyszukuje aktualizacji. Podpięty mam po kablu do bezprzewodowego routera. Wszystko wykrywa automatycznie. Odtwarzam duże pliki, powyżej 4 gb, z dysku usb i nic nie przycina. Obraz płynny, a dźwięk doskonały. To bezwzgkędnie jeden z najlepszych budżetowych odtwarzaczy. Odpala wszystko i oferuje rewelacyjne parametry. Ps. szykam zaproszeń na HDbits lub PT. Pozdrawiam
 

muzyk219

New member
Ponawiam pytanie dotyczące odtwarzania pliku z rozszerzeniem M2TS. Mam plik o pojemności 45 GB "Władcy Pierścieni" i mimo iż wcześniej internauci odpowiedzieli twierdząco na moje pytanie iż plik będzie odpalany(widziany) z HDD przez BD 560 jednak nie odpala go informując mnie o nieobsługiwanym formacie video. Dodam że aktualizacje mam przeprowadzona do najnowszej wersji. Co jest do diabła z tym plikiem?Czemu mi go nie chce odtworzyć?Ten sam plik odpalam na kompie za pomocą VLC czy to Bestplayera i idzie bez problemu informując o wszelkich napisach , rodzajach dzwięku itp. Prosze o pomoc, poradę.
 

mcmicron

New member
Witam,
czy w napisach macie polskie czcionki kupilem sprzet w niemczech
i mam krzaczki wgralem v831231 z 23 kwietnia i to samo.
Pozdrawiam
 

Zibi W

Member
W BD570 są polski napisy. Musisz je wybrać, naciskasz "info/display" na pilocie , wchodzisz w "napis" i wybierasz odpowiednie kodowanie napisów.
 
Ostatnia edycja:

mcmicron

New member
Witam,
wchodze w napisy i mam do wyboru view change,information,close
lecz gdy chce cos wybrac (wciskam ok) to nic sie nie dzieje.
Pozdrawiam
 

chriswielowski

New member
Witam
możecie powiedzieć czy chodzą na lg 560 :
1. avchd z audio DTS-HDMA i ac3. [mój samsung 1600a nie obsługuje już]
2. MKV z DTS-HDMA ???-bo ten kontener obsługuje od jakiegoś czasu DTS-HD,truehd
3.czy płynnie odtwarza SACD z DTS 5.1,2.0 [1600a dts 5.1 rwie co około 1 min,a 2.0 czasem .
4. czy ktoś sprawdzał dvd audio z mlp [to jest bezstratne audio,najlepsza łakość]
 

muzyk219

New member
Witam
możecie powiedzieć czy chodzą na lg 560 :
1. avchd z audio DTS-HDMA i ac3. [mój samsung 1600a nie obsługuje już]
2. MKV z DTS-HDMA ???-bo ten kontener obsługuje od jakiegoś czasu DTS-HD,truehd
3.czy płynnie odtwarza SACD z DTS 5.1,2.0 [1600a dts 5.1 rwie co około 1 min,a 2.0 czasem .
4. czy ktoś sprawdzał dvd audio z mlp [to jest bezstratne audio,najlepsza łakość]

SACD mch. nie jest widziany przez BD 560, właśnie wczoraj przetestowałęm go pod kątem różnych formatów. Dla upewnienia sie włożyłem po kilka płyt róznych wykonawców i za każdym razem BD widział tylko warstwę CD czyli klasyczne stereo. Dla DVD-Audio podobnie tzn. warstwę AR nie widzi, widzi tylko DD 5.1 o ile takowy jest zapisany poza warstwą AR. Płyty CD DTS 5.1 widzi i odtwarza bez problemu.Nic nie rwie w żadnym przypadku.Mam sporo płyt w tych formatach i sprawdziłem każdy z nich z różnych płyt więc o przypadku nie może być mowy. To odpowiedź na Twoje pytania z punktu 3 i 4. Pozostałe pytanie nie wiem bo nie mam takowych plików z DTS HD-MA. MKV z ac3 chodzą bez zająknięcia jak też i z klasycznym DTS-em.Pozdrawiam
 

muzyk219

New member
Czy ktos w końcu odkrył czy BD 560 potrafi odtwarzać filmy po sieci domowej, w specyfikacji jest DLNA ?
Powiem tak: Kupiłem swoją 560- tkę w MM w Olsztynie.Czyli legalne źródło,zapewne od dystrybutora. Nie ma w specyfikacji DLNA. Więc domowa sieć niedostępna,ale! Ale widziałem na Google zdjęcia tego samego modelu z logo na panelu DLNA!!! Nie wiem jak to możliwe. tych zdjęć widziałem kilka i to od różnych źródeł. Czyżby w innych krajach EU wyszedł "nasz" model 560 już z DLNA? Być może tak. Nie raz się zdażało się w sprzęcie audio-video że na różne kraje wychodziły modele oznaczone tym samym symbolem a w różnych wariantach.
 

walher

New member
Jeżeli chodzi o przerabianie napisów na SRT to najprostszym narzędziem jest odtwarzacz BestPlayer. W zakładce napisy na samym dole jest - konwertuj do formatu i tam znajduje się m.in. SRT.
 

danetix

New member
Witam, jest to mój pierwszy post na waszym forum.:smile:
Zarejestrowałem sie dla tego że mam pewnien problem z odtwarzaczem LG BD 560.
Problem polega na tym że odtwarzacz nie chce czytać polskiego lektora w plikach DVD jaki i MKV.
Napisy czyta świetnie, ale polskiego lektora już nie. Tak samo jak puszczam film dvd z dysku zewnetrznego "WD My Book Essential 1TB", nie ma nawet możliwości wyboru ścieżki dźwiękowej.
Do tego w plikach DVD nie ma aktywnego menu. To znaczy że nie można wchodzić w poszczególne kategorie.
Wiecie w czym może być problem?
 

JanusPL

New member
Jeśli kogoś interesuje to jest promocja internetowa w Mix Electronics - do wzięcia za 399 PLN.
Niestety dla mnie brak wyjścia optycznego (pomimo że wszędzie w opisach występuje) to porażka.
 

wasiek5

New member
panowie mam pytanie
czy ktos moglby mi lopatologicznie wytlumaczyc jak wgrac nowy soft z dysku ?
posiadam sprzet z anglowa
i nie ma polskiego jezyka , przy uaktualnieniach sciaga nowe oprogramowanie ale i tak na bazie starego znaczy bez polskiego, chcialem wgrac sobie polski soft , nie bardzo wiem jak do tego podejsc zeby czegos nie spieprzyc.
z gory dziekuje za odpowiedz
 
Do góry