Lg bd 560

mimuszek

New member
w pakiecie AVCHD jest duzo roznych rzeczy do wszelkich przerobek

masz tez :

DVD na .mkv - VideoAudio.pl

TOP DVD To MKV Converter- DVD Converter to convert DVD to MKV

http://**********.com/index.php?showtopic=9019

na hdtv forum jest wiecej tematow o tym



Wracajac do "resume"
wczoraj wlozylem do odtwarzacza plyte z "Alicja w krainie czarów"
film przegladalem w sobote.
o dziwo, po reklamach menu plyty "zapytalo" czy odtwarzac od miejsca w ktorym skonczylem w sobote..
tak wiec jak widac wszystko zalezy od samej plyty.


jeszcze jedna sprawa, czyta wam plyty BR wielokrotnego zapisu ?? ( BD-RE ) ??
wedlug specyfikacji ma czytac, mam maxella i nic, nie rusza (error) , a w BR komputerowym LG odtwarza bez problemu.
 
Ostatnia edycja:

Pakman

New member
Zewnetrzny Hard Drive z zasilaniem marki WD...Jezeli miales na mysli czy ja go wsadzilem do kieszeni z zasilaniem to nie jest to zadna samodzielka....Orginalny WD 1T...Sybmolu w tej chwili nie pamietam....
No właśnie - a ja mam na myśli dysk wyciągnięty z komputera i włożony do zewnętrznej kieszeni z zasilaniem. Dokładnie mam kieszeń Welland ME-740J USB 2.0 SATA 3,5. Czy ktoś podpinał w ten sposób? Przecież też powinno działać?
 

Pakman

New member
No właśnie - a ja mam na myśli dysk wyciągnięty z komputera i włożony do zewnętrznej kieszeni z zasilaniem. Dokładnie mam kieszeń Welland ME-740J USB 2.0 SATA 3,5. Czy ktoś podpinał w ten sposób? Przecież też powinno działać?
Nikt nie podpinał w ten sposób? Nie wierzę. Dajcie znać bo kieszeń już mam i chciałbym specjalnie kupić dysk ale boję się, że wyrzucę pieniądze w błoto.
 

mimuszek

New member
wyjmij sobie dysk z komputera, wsadz do obudowy i podepnij do odtwarzacza
zaraz bedziesz wiedzial czy dziala.


znajac rozne przypadki przy odtwarzaczach sieciowych , nic nie jest oczywiste. problemem moze byc nie sama kieszen z dyskiem jako taka, anp tylko Welland "gryzie" sie z LG
 

Pakman

New member
wyjmij sobie dysk z komputera, wsadz do obudowy i podepnij do odtwarzacza
zaraz bedziesz wiedzial czy dziala.
znajac rozne przypadki przy odtwarzaczach sieciowych , nic nie jest oczywiste. problemem moze byc nie sama kieszen z dyskiem jako taka, anp tylko Welland "gryzie" sie z LG
No właśnie nie działa ale może jakby była tylko jedna partycja to by zadziałał (ja mam 2 na tym dysku)... Chociaż w instrukcji do BD 560 piszą, że może być chyba do 4 partycji... Wkurzam się bo specjalnie w tym celu kieszeń kupiłem...
 

kuncy7

New member
Witam!
Pojawił się nowy firmware: LG_BD_5200B30[1].ROM_v831288_Aug.04.2010.zip
Ciekawe co zmienili/poprawili, bo napisy klatkowe, jak były "zepsute", tak są. :(
 

wasiek5

New member
Witam
Panowie mam takie pytanie.
ponieważ przymierzam sie do zakupu BD560 , czy wejście po sieci umożliwi przesył danych z komputera , przy połączeniu kablem z routera do odtwarzacza .
z góry dziękuje za odpowiedź
 

zbycho_s

New member
Witam
Panowie mam takie pytanie.
ponieważ przymierzam sie do zakupu BD560 , czy wejście po sieci umożliwi przesył danych z komputera , przy połączeniu kablem z routera do odtwarzacza .
z góry dziękuje za odpowiedź

Nie, ponieważ nie posiada DLNA, poza tym potrafi zawiesić się na niektórych filmach HD i trzeba odłączać zasilanie, bo innej rady nie ma. Osobiście mam LED TV 42le5500 i ten odtwarza zawieszające filmy HD z BD560, ale nie przesyła dźwięku w DTS. Ogólnie jestem zadowolony ze sprzętu. W modelu BD560 sieć jest do aktualizowania oprogramowania, BD-live, YOUTUBE.
 

sluuurp

New member
Nikt nie podpinał w ten sposób? Nie wierzę. Dajcie znać bo kieszeń już mam i chciałbym specjalnie kupić dysk ale boję się, że wyrzucę pieniądze w błoto.

Mam co prawda BD570 i podłączałem na próbę dysk 3,5" z dwoma partycjami 40GB (stary) w obudowie na USB z zasilaniem. Dysk śmiga aż miło.
 

wasiek5

New member
Nie, ponieważ nie posiada DLNA, poza tym potrafi zawiesić się na niektórych filmach HD i trzeba odłączać zasilanie, bo innej rady nie ma. Osobiście mam LED TV 42le5500 i ten odtwarza zawieszające filmy HD z BD560, ale nie przesyła dźwięku w DTS. Ogólnie jestem zadowolony ze sprzętu. W modelu BD560 sieć jest do aktualizowania oprogramowania, BD-live, YOUTUBE.
zbycho dzięki wielkie za odpowiedx , ale jeśli sie nie myle to w opisie parametrów technicznych , to ten sprzet jest wyposażony w DLNA
"Odtwarzanie przez złącze USB Tak
Odtwarzanie z zewnętrznego dysku twardego Tak
Aktualizacja oprogramowania wewnętrznego przez sieć Tak
Simplink Tak
BD Live Tak
YouTube Tak
DLNA Tak"
no ale skoro posiadasz ten sprzęt to napewno próbowałeś coś przesłać " obejżec film z kompa po sieci "



 

zbycho_s

New member
zbycho dzięki wielkie za odpowiedx , ale jeśli sie nie myle to w opisie parametrów technicznych , to ten sprzet jest wyposażony w DLNA
"Odtwarzanie przez złącze USB Tak
Odtwarzanie z zewnętrznego dysku twardego Tak
Aktualizacja oprogramowania wewnętrznego przez sieć Tak
Simplink Tak
BD Live Tak
YouTube Tak
DLNA Tak"
no ale skoro posiadasz ten sprzęt to napewno próbowałeś coś przesłać " obejżec film z kompa po sieci "

Powiem tak, w TV mam wybór "moje media" czy cos w tym stylu i jak to wybiorę, a mam podłączony PC w sieci, to na liście w TV jest w wyborze ścieżka sieciowa do udostępnionego katalogu. Po za tym do TV dostałem w zestawie płytę z NeroMediaHome, który instaluje w PC serwer multimediów i udostepnia wybrany katalog PC. Z odtwarzaczem nic takiego nie było. Prawdopodobnie model BD570 ma juz te funkcje.
 

sluuurp

New member
Kupiłem dzisiaj dysk ADATA Superior SH-93 640GB. Dysk dobrze współpracuje z odtwarzaczem LG BD 570, więc również będzie działał z BD 560. Co ważne przechodzi w stan uśpienia po pewnym czasie bezczynności. Dysk bez zasilania zewnętrznego.
Piszę bo parę osób z tego wątku pytało o dyski.
 

Milo

New member
Problem

Witam mam co prawda 570 ale i tak problem pewnie podobny.Mianowicie ogladam ostatnio same filmy mkv i wszystkie jak na razie śmigały ładnie do dzisiaj.Mianowicie chodzi mi o Prince.of.Persia.The.Sands.of.Time.720p.BluRay.x264-HUBRIS nie chce wogole ruszyć tego pliku. Ktoś próbował może tez ??
 

SebeQto

New member
a więc jak to jest z tym odtwarzaniem multimediów po sieci? Czy tylko 570 to potrafi? I czy robi to tylko po wi-fi czy tez po Lan? Ktoś pisał wcześniej że różnica między modelem 560 i 570 jest tylko taka że 570 ma dodatkowo wi-lan więc byłem już prawie zdecydowany na 560 gdyż pod tv mam podciągnięty kabel ale jeżeli nie ma opcji odtwarzacza sieciowego (a nie tylko podpiętego HDD) to muszę zamówić 570...

Kolejne pytanie to czy któryś z tych modeli odtwarza radio internetowe oraz jakieś serwisy z vod a jeżeli tak to czy usługa ta jest dostępna w Polsce...

Z góry dzięki za odpowiedź
 

pawfazi

New member
Dołączam się do pytania SebeQto.

Czy ktoś z Was oglądał film w odtwarzaczu LG BD560 odtwarzany z dysku komputera po sieci (oczywiście odtwarzacz LG 560 powinien być podłączony kablem do routera wifi)?

Odpowiedź pomoże w wyborze między odtwarzaczami LG BD560 czy LG BD570 :)

Z góry dzięki za pomoc
 
Do góry