Lg bd 560

grzeskul

New member
witam
mam pytanie raczej problem z bd 570
poscilem toy story 3 w m2ts ale nie mozna przewijac?
wladca pierscieni tez w m2ts nie dziala ?komunikat typu nie mozna otwozyc pliku video
u kolegi na bd 550 wszystko dziala super !!!co jest grane jest jakies sprawdzone oprogramowanie?prosze o jakas odpowiedz
i z gory dzieki
 

walher

New member
Seagate free agent 1,5 T

Zakupiłem seagate free agent 1,5 T i co dziwne BD560 potrafi się wyłączyć po np. 30 minutach odtwarzania MKV, po restarcie i np. wejściu przed uruchomieniem filmu w ustawienia film idzie do kończ dobrze. Już jestem głupi z tego wszystkiego i nie wiem co o tym myśleć - taki sam dyst 1T idzie idealnie?
 

matt12345

New member
Zakupiłem seagate free agent 1,5 T i co dziwne BD560 potrafi się wyłączyć po np. 30 minutach odtwarzania MKV, po restarcie i np. wejściu przed uruchomieniem filmu w ustawienia film idzie do kończ dobrze. Już jestem głupi z tego wszystkiego i nie wiem co o tym myśleć - taki sam dyst 1T idzie idealnie?
Też mi się zdarzały zwiechy(WD 500GB 2.5cala). Zazwyczaj ok 10s po odpaleniu filmu. Używam softu 211.
 

BigMike

New member
Nioestety zauwazyłem że wiele plików nie jest odtwarzanych bądź nie działa przewijanie bądź nie da się dołączyć napisów w oddzielnym pliku przy odtwarzaniu po sieci.

Dodatkowo plik mkv z koncertem Queen z kodekiem video MPEG2 (PAL) i kodekiem audio DTS nie działa - komunikat: "nieobsługiwany firmat Video"

DLaczego - przeciez MPEG2 zazwyczaj spokojnie czyta!!!!!????
czasami tracę cierpliwość
 

filipdm

New member
Witam
Myślę o zakupie Lg BD560 do amplitunera stereo HK3490 . Czy mogę to tak połączyć
BD -TV (HDMI)obraz
BD - HK3490 (Koaksjalne) dźwięk?
Cz wtedy będzie możliwość odtwarzania płyt CD bez konieczności włączania TV?
Z góry dzięki
 

Rafal D.

New member
Witam,

Wczoraj kupiłem odtwarzacz LG BD560, mam problem z napisami txt, nie odtwarza.. po aktualizacji też nie pomogło.. Jak to zrobić? Pomoc!! :-?
 

jacek.ok66

New member
Witam,

Wczoraj kupiłem odtwarzacz LG BD560, mam problem z napisami txt, nie odtwarza.. po aktualizacji też nie pomogło.. Jak to zrobić? Pomoc!! :-?

I nic juz nie pomoze....Ten odtawrzacz nie czyta txt...Mam go od pol roku i od tego czasu zaluje tego zakupu nie tylko z powodu braku txt ale ogolnie ten model to jest totalna lipa....Drugi raz dalem sie wmanewrowac w LG i drugi raz popelnilem blad....Jak mozesz to oddaj do sklepu...
 

eiti

New member
napisy nie działają?

1. czy plik napisów ma format .srt np napis_do_filmu.srt
Odtwarzacz czyta tylko srt. Jak jest txt to nie będzie działać. Jak sa napisy w txt uzyj strony Konwerter online napisów filmowych txt-srt oraz plików tekstowych.

2. czy plik napisów nazywa się tak samo jak plik filmu np film.720p.ripdip.avi i film.720p.ripdip.srt
zmienia się najezdzajac na plik napisow w windows i jak sie podswietli to wciska sie F2 i edytuje

3. czy na odtwarzaczu jak gra film i widac napisy wcisniecie info/display (w miare w srodku pilota odtwarzacza) w 5 polu od gory pokazuje cp1250?
jeżeli nie to trzeba klikac strzalka w bok az sie cp1250 pojawi

4. czy plik filmu i napisow nazywa sie tak samo jak nazwa folderu np folder (w nawiasie pliki w folderze)

film789789 (film789789.avi, film789789.srt)

zmienic nazwe tego czego jest mniej czyli jak dwa elementy z trzech (folder, film, napisy) maja taka sama nazwe zmienic f2 nazwe trzeciego
 

dejave

New member
Witam,

Czy ktoś może mi polecić jakiś sprawdzony 1,5T dysk, który będzie podpięty do LG BD 560?

Obecnie działam na ADATA Nobility NH01 i wszystko działa wyśmienicie. Potrzebuję jednak czegoś większego.
 

lennox2

New member
Witam,

Czy ktoś może mi polecić jakiś sprawdzony 1,5T dysk, który będzie podpięty do LG BD 560?

Podepnę się pod pytanie. Sama mam wprawdzie BD 550, ale myślę, że jeżeli ktoś sprawdził dysk, który działa na 560-tce, to i na moim będzie działał?

Macie jakieś sprawdzone propozycje?
 

lennox2

New member
:-( Czyli jednak nie ma reguły. Sama mam WD 320 GB i Seagate 500 GB. Ten drugi jest natychmiast wykrywany przez odtwarzacz, natomiast kiedy podłączam WD, BD go nie widzi. Muszę wyłączyć urządzenie i dopiero po ponownym włączeniu dysk jest widziany przez BD.

Szkoda, bo miałam nadzieję, że jest jakaś prawidłowość i dzięki Wam dowiem się, jaki mogę w ciemno kupić dysk o poj. co najmniej 1 TB, który będzie na pewno bezproblemowo współpracował z odtwarzaczem... :-(
 

lennox2

New member
Zaryzykowałam i kupiłam dysk 1 tb Seagate free agent, zasilany oczywiście z USB (z możliwością USB 3,0... cokolwiek to znaczy). Póki co sprawuje się świetnie, no a największa frajda to to, że wszystko mam na jednym dysku i nie muszę żonglować dwoma dyskami. Nie wiem, ale może ta informacja będzie dla kogoś przydatna?
 

Taraskiewicz

New member
Witam.
Może ja też podzielę cię informacjami na temat tego odtwarzacza.
Zakupiłem go stosunkowo niedawno. Obraz jest świetny. Napisy w formacie txt nie zawsze działają jednak wystarczy zmienić na srt i jest ok.
Filmy mkv z dysków przenośnych i tutaj jest lekki problem.
Jak dotąd przetestowałem trzy dyski:

1.3,5" WD elements 1,5 TB i tutaj jest wszystko ok obejrzałem kilka filmów od początku do końca bez żadnych problemów.

2. 3,5" SAMSUNG G3 STATION 1 TB i tutaj jest lekki problem, podczas oglądania filmów mam zwiechę całego odtwarzacza, po prostu mi się wyłącza po jakiś 50 minutach, restart odtwarzacza i można dalej oglądać film. Na trzech filmach to samo tylko inny jest czas wyłączenia, raz miałem około 50-tej minuty a innym razem była t około 70 minuta. Nie wiem czym to jest spowodowane, mogę się tylko domyślać iż chodzi tutaj o opcję uśpienia tych dysków. Od czasu do czasu jak miałem podpięty pod komputer dysk mi się jakby włączał, słychać jakby się uruchamiał, na komputerze przez chwilę mam przestój natomiast jak dysk jest podpięty pod odtwarzacz pewnie wyłącza go. Trochę to dziwne bo przecież film jest odtwarzany i dysk pracuje.
Z tego powodu nie polecam tego dysku do tego odtwarzacza.
Mam również dysk 1,5 TB ten sam jednak jeszcze nie sprawdzałem ale pewnie efekt będzie podobny.

3.Dysk 2,5 cala z zasilaniem USB PQI na razie filmy odtwarza ale włączałem tylko divixy i działają.

Dodam może jeszcze jedną rzecz wcześniej ktoś już o tym pisał iż nie działają pliki mkv zrobione w MKVmerge w wyższych wersjach u mnie to wersja 4.4. Potwierdzam musiałem ponad połowę filmów przerabiać powtórnie i tutaj wystarczyło zaznaczyć w extra options: compression none i wszystko teraz śmiga aż miło.
 
Do góry