LG 60PK950 vs 60PX950 czy czekać 60PZ950

redlum

New member
Bez reklam
to jak już macie PZ950 - to załóżcie nowy topic - parę fotek i mini-recenzja; czekamy na pierwszego chętnego co by chciał się podzielić wrażeniami z nowego TV :)
 

Geezer

New member
Dziś RABEN wreszcie dowiózł mojego "przykurzonego" 60PZ950 :)

TV Made in Poland (marzec 2011) ale jego podróż do mnie wiodła przez Belgię lub Holandię i Niemcy (sądząc po różnych nalepkach na pudle).
Jak zwykle w tym kraju nic nie może być proste i oczywiste.

Sprzęt robi wrażenie + solidne pudło ze zdejmowanym wiekiem + wielka paleta na pamiątkę. Po zdjęciu pudła (do góry) TV sam stoi w styropianowej szynie.
Idę walczyć ze stojakiem...
 

krzych4212

New member
dostałem dzis Blue Raya LG BX580 3D - niskobudżetowy zakup na próbę jak to jest z tym 3D jest :) No i fajnie że od BR jest od LG tv od razu widzi że z BR wychodzi sygnał 3D proponuje włączenie tej opcji. Zapuściłem jakąś baję polarny express no i powiem że wrażenia mega. Wszytkim domownikom podobało sie bardo a dzieciaki stwierdziły że efekty lepsze niz w kinie. Ja trochę pobawię się jak już spokój będzie w chacie. mam w 3d jakieś morskie programy discovery więc jutro dam znać jak wrażenia. TV 60PZ950 naprawde warto było kilka tygodni poczekać.
 
Ostatnia edycja:

Junkers

New member
Gorzej obejrzałem matryce bardzo dokładnie i oto wyniki :

1 najgorszy - czerwony

nowe 2 - czarne (bardzo dziwne niepełne, chyba subpixele lub też błędy w filtrze)

oraz dodatkowo znalazłem :

- błąd w tym filtrze 3x3 pixele

- oraz w 1 miejscu porysowany filtr

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZGROZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzwoniłem na infolinie LG i w ciągu 3 dni ma podjechać serwis .







Plazma samsunga prawie 5 lat użytkowania i nic .

A tu :(

:cry::cry:
Ech cały weekend będę miał nerw .

Witam

Po wizycie serwisu - jeszcze lepszy nerw :(:(:(
Pixele mieszczą się w normie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jedynie te skazy na matrycy + pixele -- dużo zdjęć i decyzja w dniu dzisiejszym oby dobra.:hmm:

Jeżeli nie to walka z Euro i oddaje to coś.

Uwaga dla wszystkich co kupują ostatnie egzemplarze 60PK950 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!OBEJRZYĆ MATRYCE Z KAŻDEJ STRONY I WEJŚĆ W KAŻDĄ DZIURĘ !!!!!!!

LUB EURO SPRZEDAJE II GATUNEK TELEWIZORÓW
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Ja też kupowałem w Euro,więc raczej nie ma znaczenia gdzie.
Zamówiłem w ich sklepie internetowym z dostawą na sklep-sprawdziłem dokładnie i kupiłem.
 

Junkers

New member
Dodatkowo dodam, że doszedł jeszcze 1 błąd na matrycy
sumując:

1 - pixel na czerwono stały
3 - czarne punkty na matrycy -wady (tak stwierdził serwis)
1 - bład wypukły na matrycy - paskudny

to moja 2 plazma + 2 lcd firmy samsung do teraz było ok

ale teraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mam myśleć :(
 

Junkers

New member
dodatkowo dodam, że doszedł jeszcze 1 błąd na matrycy
sumując:

1 - pixel na czerwono stały
3 - czarne punkty na matrycy -wady (tak stwierdził serwis)
1 - bład wypukły na matrycy - paskudny

to moja 2 plazma + 2 lcd firmy lg do teraz było ok

ale teraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mam myśleć :(


lg oczywiście

ja zamówiłem w sklepie internetowym (cena niższa od sklepowej o 500 pln) mam numer plus dostawa do domu (w sklepie załatwiałem tylko raty) więc rozumiem że zakup przez internet i mam 10 dni na oddanie bubla
 

redlum

New member
Bez reklam
czytałem że parę lat temu - ktoś miał podobne problemy jak ty. Po kupnie TV wycofanego z produkcji po 3 miesiacach - zaczęły wychodzić pixele oraz zaczęły się jakieś przekłamania z kolorami. Po długiej batalii LG otrzymał nowy model - z nie gorszymi parametrami od tego jak ten co miał. Więc wyszło mu że dostał TV z nowej serii za połowę kasy. Więc radze ci uzbroić się w cierpliwość - nie żądać zwrotu kasy - tylko wymianę na model spełniający twoje wymagania. Tylko że jak pamiętam to było jakoś na jesień, więc pewnie tego starego modelu nie było już na rynku i nie mieli części zamiennych.
 
Do góry