LG 60PK950 vs 60PX950 czy czekać 60PZ950

andrzej_k2

New member
Czemu już nie dopłaciłeś do modelu D6900? Możesz być zawiedziony lustrem w D550.
Słyszałem o tym lustrze. Dla mnie to jedyna wada w tej plaźmie. Będzie się trzeba do tego przyzwyczaić. W pokoju mam rolety zewnętrzne, zawsze można zasłonić. A przeważnie i tak ogląda się wieczorem. A dlaczego nie dopłaciłem ok. 2 tys.? Bo trochę przejrzałem na oczy :roll: 5 tysięcy za telewizor w moim przypadku wystarczy. A tak dopłacając po trochę to można dojść do PS64D8000 lub P65VT30 czy nawet dalej.. Wcześniej złapałem się na niby okazję 7300 zł za LG 60pz950, ale dziś nie uważam już tamtego zakupu za okazję. "Nadmiar" pieniędzy można inaczej spożytkować.
Dla mnie telewizor ma być do oglądania, multimedia mam w dreamie i komputerach. Nie będę doszukiwał się jakiejś smolistej czerni i bielszej bieli. Ważna jest przede wszystkim wielkość :-D, bo w ciągu dwóch tygodni bardzo przyzwyczaiłem się do 60 cali i nie uważam, że jest za dużo. Trochę boję się tego lustra, ale z zagraniczych for doczytałem się, że da się z tym żyć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry