LG 42LM660S - opinie, porady, testy

Speedstar

New member
Eurozłącze o ile się nie mylę to dodają przejściówkę na Euro szczerze coś mi takiego przeleciało przez ręce ale ja tego nie używam i nie przyjrzałem się dokładniej.
Input laga to najlepiej porównywać z monitorem CRT.
 

bugger

New member
Z tym eurozłączem to nie widziałem wcześniej tej przejściówki i spodziewałem się takiego dużego 21-pinowego złącza. Czy macie jakieś przykładowe ustawienia obrazu, współlokator mówi że jakość obrazu z analogowj zwykłej kablówki jest gorsza niż na starym 32-calowym Philipsie? I jeszcze jedno - w tej aplikacji 'Youtube on' ucinane są lewe krawędzie, np. na takim filmie https://www.youtube.com/watch?v=AOEM8QRugXU wyświetla się 'arszawski Biuro', 'łóczęgi'
 
Ostatnia edycja:

maxxl

New member
Pytanie do właścicieli lm660s: czy aktualizowaliście firmware do wersji 03.03.51, której nie ma na stronie LG przy tym modelu, natomiast widnieje np. dla lm670s? Próbował ktoś pobrać i instalować z pendrive? Niepokoi mnie fakt braku jakiejkolwiek aktualizacji na stronie dla tego modelu. Czyżby był doskonały? ;) Czy z poziomu menu TV jakieś aktualizacje były dostępne? Jaka jest najnowsza wersja firmware w lm660s?
 

l5s5d6

New member
U mnie w tv (kupiony przedwczoraj) była wersja 03.03.30 bodajże wgrana. Zaktualizowało do 03.03.50. Dzisiaj też nie ma innej dostępnej
 

bugger

New member
Ja też zaktualizowałem do 3.50, ale ten problemz youtubem pozostał :/ A w przegladarce nie reaguje przycisk maksymalizacji ekranu, a na wrzuta.pl jest komunikat o konieczności instalacji Flash Player.
 

champion

New member
Witam, Czy ta seria TV LM660S posiada automatyczną regulację głośności? (czy nie rozgłaśnia się na reklamach)Z tego co się już orientuję to nie wydaję i się żeby była ta funkcja? Gdzie jest produkowana wersja 47 cali?
 
Ostatnia edycja:

al-aksa

New member
jest coś takiego jak funkcja AVL, ktra niby ma odpowiadać za ta przciszanie reklam, ale mam to włączone i nie słyszę żadnego efektu.. :(
 

ali69

New member
@alik69:



Dlaczego nie poszły, coś z filmami czy z TV?



Szkoda, inni użytkomnicy mówili że wszystko OK, możesz powiedzieć coś więcej?

Nie mam pojęcia dlaczego nie poszły - chyba jednak pliki były uszkodzone ,bo tv resztę filmów 3D połyka bez problemów.

A z PVR to chciałem oszukać LG-ka, według instrukcji musi być HDD min.40GB ja mam HDD WD500GB 2,5" i śmiga na telewizorku bez problemu jako PVR, a ja chciałem podpiąć Memory Sticka żeby robił za nagrywarkę i poległem :cry::cry:
 

farba

New member
ja Ci powiem, ze gdybyś nie wiedział o tych pasach to pewnie byś nie zobaczył.. a tak masz w mózgu zakodowane doszukiwąc się tych pasów, więc na pewno je zobaczysz... ja niestety tez je zobaczyłem , ale staram się ich nie widziec, ne są aż tak znaczne... szkoda nerw ;)
W zasadzie, to w ten sposób wszystko sobie można wytłumaczyć. Sporo osób chyba tak do tego podchodzi, skoro piszą, że np w Samsungach clouding im nie przeszkadza, w Philipsach kiepska jakość SD itd. Potem, ludzie budzą się z ręką w nocniku, bo po przeczytaniu hurra optymistycznych postów, kupują dany sprzęt i lipa, a przecież o lipie nikt nie wspominał, albo twierdził, że nie przeszkadza...
 
Ostatnia edycja:

pldas

New member
Powinno byc mozliwe zainstalowac wersje firmware 03.03.51 na LM660S.
Na holenderskiej stronie LG znalazlem ta informacie:
open

H T T P S //docs.google.com/open?id=0B9VSv2yP2HnGUGY2WVhxUWRPak0
Sorry for my bad polish... :roll:
 

picia11

New member
witam ,w końcu się doczekałem i we wtorek doszedł do mnie ,,42,, 660 , pierwsze wrażenie rewelacyjne, tv piękny, net pięknie chodzi bez problemu a z,,pena,, wszystko mi czyta, 3d ujdzie , ale mam małe ale...matryca niestety ,,lustro,, muszę zasuwać rolety, matryca u mnie na czarnym tle świeci we wszystkich rogach a w prawym górnym to porażka...mój stary lx70 lepiej wypadał..., druga sprawa to nie mogę ogarnąć ,,list,, zrobiłem skana kablówki astry plus hotbirda pozaznaczałem swoje programy wrzuciłem do swojej listy ,,FAV A ,,niby lista jest ,programy moje wybrane są ale jak przerzucam programy dochodzę do ostatniego i następny nie jest pierwszy z mojej listy tylko leci dalej jak z ,,ALL,,
Witam !

Czy ktoś doszedł do ładu z tymi "ulubionymi listami" ? Mam wybrane ulubione programy w liście "D" ale jak ustawić TV abym mógł korzystać tylko z tej listy ?, bo mój TV automatycznie wraca do listy "all".
 

adams_77

New member
Witam.

Jestem ciekaw jak wygląda u Was efekt smużenia obrazu bo to co jest u mnie to porażka.
Jak tryb w telewizorze bym nie ustawił to zawsze widać irytujące cienie nawet przy mało dynamicznej akcji.
Próbowałem wyłączać wszystkie polepszacze a i tak nie przynosi to żadnego efektu. 3 letni telewizor kolegi pomimo że ma gorsze parametry to obraz daje lepszy.
Sygnał mam z dekodera Vectry, port HDMI ustawiony jest na 1080i

Chciałbym dodać że telewizor ma jeszcze inną wadę, mianowicie na dole matrycy od prawej do lewej cięgnie się ciemny pasek o wysokości od 2 do 4 cm. LG ma się tym zając po Euro (na moją prośbę).
 

ali69

New member
Witam.

Jestem ciekaw jak wygląda u Was efekt smużenia obrazu bo to co jest u mnie to porażka.
Jak tryb w telewizorze bym nie ustawił to zawsze widać irytujące cienie nawet przy mało dynamicznej akcji.
Próbowałem wyłączać wszystkie polepszacze a i tak nie przynosi to żadnego efektu. 3 letni telewizor kolegi pomimo że ma gorsze parametry to obraz daje lepszy.
Sygnał mam z dekodera Vectry, port HDMI ustawiony jest na 1080i

Chciałbym dodać że telewizor ma jeszcze inną wadę, mianowicie na dole matrycy od prawej do lewej cięgnie się ciemny pasek o wysokości od 2 do 4 cm. LG ma się tym zając po Euro (na moją prośbę).

Odeślij jeśli jeszcze możesz, ja bym się nie męczył :wink:
 

alek37

New member
Czy ktos z forumowiczow spotkal sie z problemem warstwy kurzu w przestrzeni miedzy szyba a panelem LCD? Mial cos takiego moj znajomy w telewizorze LG (starszy model sprzed ok. 3 lat). Zglosil to na gwarancji i zostalo to wyczyszczone przez serwis. Kurz byl dosc wyraznie widoczny w postaci dwoch smug.
 

picia11

New member
Czy ktos z forumowiczow spotkal sie z problemem warstwy kurzu w przestrzeni miedzy szyba a panelem LCD? Mial cos takiego moj znajomy w telewizorze LG (starszy model sprzed ok. 3 lat). Zglosil to na gwarancji i zostalo to wyczyszczone przez serwis. Kurz byl dosc wyraznie widoczny w postaci dwoch smug.
Nic takiego nie zauważyłem albo nie zdążył się zakurzyć :)
 
Do góry