LG 42LM660S - opinie, porady, testy

stalp

New member
i znów kolejny minus tego TV LG lm660s wers. oprog. 04.20.23 przestał czytać pliki z napisami txt oraz sub co z kolejni uniemożliwia oglądanie filmów 3d z napisami (STR są źle wyświetlane w filmie 3d tak jakby za obrazem). Macie na to rade w muxowywanie to nie rozwiązanie ktoś ma lepsze pomysły?? do 2d srt może być działa i jest ok. dzieki za ewentualne rady
 

stalp

New member
testował testował i wytestowałem aplikacje IPLA więc łączę 2 Mb/s jako minimalne do działania na TV 42lm660s to bardzo zaniżona wartość dopiero przy 4 mb/s materiały i kanały linarne działają bez problemowo bez zacięć. Więc wymagania IPLA do pc a do smart to niebo a ziemia. w tym TV bardzo fajną opcja do napisów jest ich przyspieszanie lub opóźnianie z menu odtwarzacza. Niestety nie udało mi się rozgryźć tematu czytania napisów przez tv jest on bardzo losowy raz czyta txt raz nie czemu nie wiem przeważnie z .srt nie ma problemów chodź czasem i one nie poszły ...
 

Krzysiek1024

New member
Tutaj na mój nos chodzi pewnie o kodowanie zapisywania, wiesz są różne: ANSI, Unicode, UTF-8. Najlepiej srt używać. Natomiast co do tego wymagania dla łącza, nie dzisiaj, kto by chciał oglądać materiały video w słabej jakości. Musi być dobry net :). To podstawa, nawet jak kablówki nie ma to na smarcie można sporo obejrzeć.
 

durius

New member
Lg 55lm960v

Mam wielka prośbę do znających się na rzeczy.
Jakieś dwa tygodnie temu kupiłem LG55LM960V.
Problem jest w tym że filmy z IPLA,do tej pory odbierałem z laptopa poprzez kabel HDMI na TV.
Od kiedy mam ten model ,można bezpośrednio odbierać na TV,poprzez Wii Fii.Tak tez zrobiłem.
Ale pojawił się problem że TV żąda programu Silverlight.Czego nie żądał laptop (mniejsza z tym-może nie potrzebował).Chciałem, ale nie można zainstalować tego pliku na tym TV.Czy coś robię żle .
Przy instalacji pyta mnie także jaki system posiadam(a ja nie mam pojęcia).
32-bit'y czy 64-bit'y.Proszę o szybką pomoc.
Co do LG to świetny sprzęt.Oprócz tego że czekałem rok czasu na spadek ceny.
 

stalp

New member
Mam wielka prośbę do znających się na rzeczy.
Jakieś dwa tygodnie temu kupiłem LG55LM960V.
Problem jest w tym że filmy z IPLA,do tej pory odbierałem z laptopa poprzez kabel HDMI na TV.
Od kiedy mam ten model ,można bezpośrednio odbierać na TV,poprzez Wii Fii.Tak tez zrobiłem.
Ale pojawił się problem że TV żąda programu Silverlight.Czego nie żądał laptop (mniejsza z tym-może nie potrzebował).Chciałem, ale nie można zainstalować tego pliku na tym TV.Czy coś robię żle .
Przy instalacji pyta mnie także jaki system posiadam(a ja nie mam pojęcia).
32-bit'y czy 64-bit'y.Proszę o szybką pomoc.
Co do LG to świetny sprzęt.Oprócz tego że czekałem rok czasu na spadek ceny.
tak robisz wszystko źle nie wł. ipli przez przeglądarkę wbudowana tylko jako premium usługę z smart tv (wiget). tam sie zaloguj łącze powyżej 2 mb najlepiej 4 mb i hula....
 

Krzysiek1024

New member
Ale się zdziwiłem jak czytałem wypowiedź. Ale wszystko jasne. W przeglądarce musi pobrać obie pewne paczki oprogramowania, ale tego nie zainstalujesz tak. Nie próbowałem tak tego otwierać, ale przez dedykowaną aplikację to pójdzie, przy założeniu że router wytrzyma obciążenie łącza. LM660 pokaże Ci świetnej jakości materiały, a przy okazji zapcha trochę łącze, to normalnie przy smart TV.
 

lukiwwo

New member
Brak pamięci, przegladarka internetowa została zamknieta

Jeszcze jedno, czy przy korzystaniu z przegladarki internetowej pojawił sie wam kiedyś taki komunikat: Brak pamięci, przegladarka internetowa została zamknieta?

Mi pojawia się to samo Mam ten tel ok rok I nigdy nie miałem z nim problemów do tej pory proszę o pomoc. Gdy uruchamiam przeglądarkę internetową Yotube przy niektórych filmikach wyskakuje mi ten komunikat ,,Brak pamięci, przeglądarka internetowa została zamknięta" (internet mam 20Mb ok 2500kb przy pobieraniu) proszę:cry: p Pomoc
 
Do góry