LG 42LM660S - opinie, porady, testy

ali69

New member
Zawsze można iść w plazmę panasa
Panasonic TX-P42GT50B 42 Inch 2500hz 3D Plasma TV | eBay

NA takie czarne-czarne mnie nie stać :sad: a gdyby nawet to wolę czarne LGa + kino domowe+BR i jeszcze na piFko zostanie. :mrgreen:
A co mają powiedzieć ci co kupili tv-ki rok i wiecej lat temu? Wyrzucić na śmietnik?

Czarne-czarne i buczenie TV :p

NIE MA IDEALNYCH TELEWIZORÓW !!!!!!!!!

Dla niezdecydowanych rada: poczekajcie jeszcze roczek będą lepsze tv, albo najlepiej dwa - będą jeszcze lepsze :D:popcorn:
Wszyscy wiemy że nie ma złotego środka :sad:
Ja siedziałem na forum miesiąc czytałem czytałem wybrałem................. i ....................... kupiłem innego czyli LG LM660. Dzięki któremuś z kolegów forumowiczów ,bo rzucił niusa że na tego tv jest super promocja. Kupiłem prze internet i zawsze mogłem odesłać ( w sumie jeszcze mogę:mrgreen:)
ale naprawdę jestem zadowolony, i chyba o to w tym wszystkim chodzi :bober:
 

jachuwks

Klub HDTV.com.pl
vip
Zgadzam się z Alim - nie ma złotego środka. A porównując mój stary Lcd z 42lm660s to teraz moge powiedzieć, że mam czerń:eek:k:. Przedtem jak oglądałem to człowiek z przyzwyczajenia sie nawet nie przyglądał, ale jak zacząłem szukać telewizora nowego to dopiero zobaczyłem wszystkie minusy mojego starego LCDka. Wiem, że nowy nie jest ideałem, ale jak dla mnie wystarczy i znajomi co u mnie już byli też mówili, że jest Ok. A wspominając stare telewizory Czarno-białe (tak,tak też takie były) To tam czerni nie było na pewno więcej niż na moim starym LCDku:-D
 

l5s5d6

New member
Nie wiecie może kiedy model 32lm660s będzie dostępny? bo na razie nigdzie go nie ma. jedynie w eukasa.pl ale za 3,3k więc dziękuję tym bardziej, że 42lm660s można kupić już od 2800
 

duzy213

Member
przed chwilą złożyłem zamówienie... i wniosek kredytowy w sigmie...,chłopaki mam pytanie czy oby tam nie było jakiegoś haczyka błędu bo cena aż niemożliwa...i jeszcze jedno pytanie jak ta ,,sigma,, rozpatruje wnioski??? troszkę naciągnąłem zarobki i nie posiadam konta..., a szkoda żeby odrzucili bo niewątpliwie okazja...
 

szamotel

New member
Panowie jak wejdziecie do właściwego sklepu, który na Ceneo podaje cenę 2827 zl to cena się zmienia na 4488.98. :oops:
To taki chwyt marketingowy :hihi:
 

lm648

Banned
Powiem tak (jak mówi przysłowie):
"Pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł" :) a więc nie ma co się podniecać cenami, uważam, że należy przetrzymać tych "szybkich dorobkiewiczów" nie kupując przed Euro TV. Ceny wyraźnie spadną jak turniej rozpocznie się 8.06.2012 i wówczas ewentualnie można zaryzykować, pamiętając, że po jeszcze spadną. O to moja teoria :)
 

al-aksa

New member
JEST! przyjechał dziś z rana!
pierwsze wrażenia: pięknie się prezentuje! żona tez zachwycona, czego nawet się nie spodziewałem!
sygnał SD z naziemnej dobrze odbiera, wyłapałem kilkanaście stacji, ale tylko TVN jest HD..
jedyny ból , że nie mam neta z kabla..;(( a to multimedialny sprzęt.. musze spróbować jakiś router postawić..
 

ali69

New member
Czekał, czekał i się doczekał ;-)
Najważniejsze, że najważniejszej osobie w chacie się podoba Tv :mrgreen:
 

al-aksa

New member
no żebyś wiedział! jest zachwycona designem, odbiorem, możliwościami...
a najciekawsze, że sądziła,ze to będzie 40" tylko, więc jak zobaczyła ze to 42" to się zszkokowała, ale potem szok przeszedł w zachwyt :)))
 

al-aksa

New member
najbardziej mnie cieszy fakt, iż naziemna tak dobrze odbiera na SD!
co do odbić, to fakt...mat to nie jest :D, ale myslałem, że będzie gorzej.
Ogladając w dzień jeśli bedziesz wpatrywał się w ekran doszukując odbic to na pewno je znajdziesz, ale jesli nie będziesz sie na tym skupiał, w ogóle ich nie zobaczysz, także spoko!
 

farba

New member
najbardziej mnie cieszy fakt, iż naziemna tak dobrze odbiera na SD!
co do odbić, to fakt...mat to nie jest :D, ale myslałem, że będzie gorzej.
Ogladając w dzień jeśli bedziesz wpatrywał się w ekran doszukując odbic to na pewno je znajdziesz, ale jesli nie będziesz sie na tym skupiał, w ogóle ich nie zobaczysz, także spoko!
Nie narzekaj, bo właśnie dzięki szybie, czyli błyszczącej matrycy, obraz SD całkiem ładnie się prezentuje. Szyby trochę maskują wszelkie niedociągnięcia obrazu, natomiast na macie widać najdrobniejszą pikselozę. Wiem co mówię, bo poprzednio miałem z błyszczącą matrycą, a obecnie mat. Fajnie, że jesteś zadowolony.
 

al-aksa

New member
może i racja z tą szybą...
zaskoczony jestem też dzwiekiem, w porównaniu do starego crt jest bardzo głośny!
 

al-aksa

New member
z kolei minusem jest to, że nie da się go wyłaczyć przyciskiem z tyłu, bo i tak zostaje na czuwaniu... w tym akurat Panas jest lepszy.. ale cóż nie ma nic idealnego
 

ali69

New member

al-aksa

New member
nie..dioda mnie nie drazni, tylko mi odruch pozostał wyłaczania ze starego crt... w sumie tutaj tez myslalem, ze skoro z tylu sa przyciski to też bedzie sie wyłaczać, ale niestety wyłącza się tylko na czuwanie...
 
Do góry