LG 42LM660S - opinie, porady, testy

picia11

New member
Dlaczego na stronie LG Polska nie można zasięgnąć żadnych informacji na temat nowej serii telewizorów na rok 2012 ? Albo ja nie mogę poszukać albo firma LG ma klientów gdzieś.
 

lordgary

New member
Dlaczego na stronie LG Polska nie można zasięgnąć żadnych informacji na temat nowej serii telewizorów na rok 2012 ? Albo ja nie mogę poszukać albo firma LG ma klientów gdzieś.
według mnie sprawa jest oczywista. Mają klientów w d...e i nie zależy im na sprzedaży nowych modeli 2012, kiedy mają zawalone magazyny modelami 2011. Najśmieszniejsze jest to, że ludzie w Polsce już kupują TV z 2012 a polska strona LG śpi - więcej dowiadujemy się z zagranicznych serwisów niż od nich za to później wszyscy są zdziwieni, że Samsung sprzedał w 2011 tyle procent a LG mniej o np 10% ciekawe czemu ?:fool:
 

picia11

New member
według mnie sprawa jest oczywista. Mają klientów w d...e i nie zależy im na sprzedaży nowych modeli 2012, kiedy mają zawalone magazyny modelami 2011. Najśmieszniejsze jest to, że ludzie w Polsce już kupują TV z 2012 a polska strona LG śpi - więcej dowiadujemy się z zagranicznych serwisów niż od nich za to później wszyscy są zdziwieni, że Samsung sprzedał w 2011 tyle procent a LG mniej o np 10% ciekawe czemu ?:fool:
Napisałem nawet maila do LG w tej sprawie i dostałem taką odpowiedź:
"Dziękujemy za sugestię dotyczącą działania strony internetowej LG. Przekazaliśmy ją do działu zajmującego tą kwestią. Postaramy się niezwłocznie usunąć tę nieprawidłowość"
He He poprostu mnie olali !
 

al-aksa

New member
ee tam jest.. a gdzie specyfikacje nowych modeli serii LM???? aaargghh musiałem na niemieckiej stronie się doszukiwac
 

al-aksa

New member
ale klamka zapadła po ponad 2miesiącach drązenia tego forum i innych zamówiłem tego 42LM660S za 3085zł! cena zatem niezła porównując do 42ET5E i 42LW570S... obym sie nie zawiódł na tej marce bo pierwszy raz chyba dokonałem tak smiałego zwrotu w stronę LG...
 

wbbmzg

New member
też "kupiłem" i co? anulacja zamówienia - sklep OLEOLE. Tłumaczą się brakiem towaru, ale wydaje mi się, że ktoś zrobił byka i dał cenę na 42LM660s z modelu 620s. Mam na wszystko print screeny...
ale dziadostwo!!!
 

micmus

Member
Bez reklam
też "kupiłem" i co? anulacja zamówienia - sklep OLEOLE. Tłumaczą się brakiem towaru, ale wydaje mi się, że ktoś zrobił byka i dał cenę na 42LM660s z modelu 620s. Mam na wszystko print screeny...
ale dziadostwo!!!


W takim razie nie daj się tak łatwo. Jeśli brak obecnie towaru napisz, że poczekasz aż będzie - nie odpuszczaj. Nie wiem jak to jest prawnie w sklepach online.
 

MxAron

New member
Jeżeli macie więcej informacji właśnie na ten temat (serwis oleole.pl) lub ktoś otrzymał tv (42LM660S) , proszę o kontakt w tym temacie.

I pytanie do użytkownika wbbmzg: "Zakup" był wczoraj czy dzisiaj ?
 
Ostatnia edycja:

al-aksa

New member
no jakas kicha w takim razie, ale mi potwierdzili niby zamówienie , ja już im kase nawet przelałem, czekam w takim razie w napieciu na rozwoj wypadków!
 

al-aksa

New member
też "kupiłem" i co? anulacja zamówienia - sklep OLEOLE. Tłumaczą się brakiem towaru, ale wydaje mi się, że ktoś zrobił byka i dał cenę na 42LM660s z modelu 620s. Mam na wszystko print screeny...
ale dziadostwo!!!

pierwszy post a tak brzmi jakbys tu siedzial od dawna...:eek:
kiedy zamawiales?
 

ali69

New member
na dodatek towar był dostępny jeszcze dzisiaj tylko, że za 3899zł...

Dzisiaj rano był na OleOle po 32?? - z małym hakiem nie zapamiętałem :-( a już po południu skoczył na 3899 a teraz znikł zupełnie. Trochę osób z forum kupiło (w tym ja) na tej promocji, zobaczymy kto dostanie. Mój na poniedziałek awizowany - oby:blagam:
Oczywiście mówimy o 42"LM660s :mrgreen:
 

jachuwks

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja zamówiłem telewizor w poniedziałek wieczorem (bo tak gdzieś się pojawiła promocja), i wziąłem zapłata przy odbiorze. Telewizor dostałem dzisiaj przywieziony przez panów z RtvEuroAgd:) Jak na razie to moge powiedzieć, że dodatkowo do 4 par okularów 3d, w kartonie z telewizorem były nakładki z klipsem na szkła korekcyjne (nigdzie o tym nie pisali - nawet na kartonie nie ma takiej informacji)
Czyli ja jestem pierwszy co dostał telewizor na forum :)
Jeszcze jedna rzecz którą zauważyłem, a nie byłem pewien. W smart tv nie ma ikony do przeglądarki, powinna być o nazwie Internet, ale ja przynajmniej jej nigdzie nie widzę. Więc czekam jak ktoś dostanie ten telewizor i się wypowie na ten temat:( - juz załatwione, trzeba było się zarejestrować:)
 
Ostatnia edycja:

MxAron

New member
Ja zamówiłem telewizor w poniedziałek wieczorem (bo tak gdzieś się pojawiła promocja), i wziąłem zapłata przy odbiorze. Telewizor dostałem dzisiaj przywieziony przez panów z RtvEuroAgd:) Jak na razie to moge powiedzieć, że dodatkowo do 4 par okularów 3d, w kartonie z telewizorem były nakładki z klipsem na szkła korekcyjne (nigdzie o tym nie pisali - nawet na kartonie nie ma takiej informacji)
Czyli ja jestem pierwszy co dostał telewizor na forum :)
Jeszcze jedna rzecz którą zauważyłem, a nie byłem pewien. W smart tv nie ma ikony do przeglądarki, powinna być o nazwie Internet, ale ja przynajmniej jej nigdzie nie widzę. Więc czekam jak ktoś dostanie ten telewizor i się wypowie na ten temat:(


Jak już posiadasz ten telewizor to mam pytanie o ten pilot Magic Remote czy jest w zestawie ? (na stronie pisało że jest)
 
Do góry