Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

DeeBass

New member
Bez reklam
Wydaje mi się, że dramat z przekierowaniami co raz większy. Kiedyś jak wyczyściłem cisteczka i inne syfy to można było przez kilka tygodni nawet pośmigać po forum a teraz to od razu przekierowuje gdzie indziej. Właśnie wyczyściłem przeglądarkę i od razu po wejściu w kino domowe przekierowuje na philipsa a po wejściu w nasze zestawy na plazmę panasa, dramat
 

db86

New member
A ja wciąż nie mogę odczytać wiadomości dalej mnie przenosi do wątku jak pisałem wcześniej :( korzystam z przeglądarki Firefox
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Proszę o opisanie
Po wejściu w Szukaj/ zaawansowane wyszukiwanie (ze zwykłego nie korzystam, nie wiem czy jest taka sama sytuacja) i wpisaniu, np.
szukane hasło: Amplituner
użytkownika: krzysztofradio
wg: tematów
w dziale: stereo


Wyniki: "stereo czy kino wielki dylemat" - tylko jeden wynik
a powinno być np. "Amplituner jako Pre Out", przynajmniej zawsze tak wyskakiwało jako jeden z kilku wyników. To tylko przykład, inne hasła działa ją w ten sam chaotyczny, nieprzewidywalny sposób.


Zawsze działało bez zarzutu. Po ostatniej zabawie już nie ;)
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
LCD Philips , a otwiera ; jaki telewizor nie do telewizji? do PC i konsoli? , a w dziale Philipsa i LG zdarza się to dość często. Najpierw wyskakuje komunikat ; nie prawidłowe przekierowanie....; następie przeważnie chybił-trafił....
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Błędne przekierowania to masakra.Dzisiaj czyściłem już z 15 razy historię (Firefox).
Dokładnie mam taką wiadomość :

Nieprawidłowe przekierowanie
Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.
Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.
 

Rafal7

Banned
Błędne przekierowania to masakra.Dzisiaj czyściłem już z 15 razy historię (Firefox).
Dokładnie mam taką wiadomość :

Nieprawidłowe przekierowanie
Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.
Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.


Dokładnie to samo u mnie, na telefonie to samo.
 

kloss_ks

Klub HDTV.com.pl
vip
Czy długo jeszcze otwierając jakiś post wyskakuje informacja-ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań po czym jest otwierana u góry i trzeba przewijać np.na sam dół.Są strony otwierane normalnie i w miejscu ostatniego postu.
 

KubaArek

New member
Bez reklam
na forum zarejestrowanych jest 443,937 użytkowników ,może poprosić kogoś kto jest biegły w informatyce ?
trwa to już spoooooro czasu i zamiast lepiej to robi się coraz gorzej :(
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Po wejściu w Szukaj/ zaawansowane wyszukiwanie (ze zwykłego nie korzystam, nie wiem czy jest taka sama sytuacja) i wpisaniu, np.
szukane hasło: Amplituner
użytkownika: krzysztofradio
wg: tematów
w dziale: stereo


Wyniki: "stereo czy kino wielki dylemat" - tylko jeden wynik
a powinno być np. "Amplituner jako Pre Out", przynajmniej zawsze tak wyskakiwało jako jeden z kilku wyników. To tylko przykład, inne hasła działa ją w ten sam chaotyczny, nieprzewidywalny sposób.


Zawsze działało bez zarzutu. Po ostatniej zabawie już nie ;)

Proszę zweryfikować wyszukiwanie.
 

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na lisku przekierowania są gorsze niż były.Mimo usuwania historii i ciasteczek, są dni np. wczoraj,że nie można na forum nic poczytać, tak przekierowuje.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Przekierunkowania sa od kilku lat na forum,pomimo odswiezania i usuwania historii co pare minut praktycznie sie to pojawia i to w roznych miejscach.Nawet proba otwarcia prywatnych wiadomosci przekierunkowuje mnie np teraz do http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/59254-jakie-sa-objawy-uszkodzenia-matrycy-w-led.html#post576027

A administracja moglaby nie usuwac wiad jak sie o tym pisze bo moja poprzednia wiad sprzed kilku dni usunieto.
Szkoda ze tak sie dzieje bo forum jest ciekawym forum i mozna sporo sie dowiedziec ale w ten sposob sporo osob sie zraza do forum.
 
Do góry