Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Cd. poprzedniego postu.
Przeanalizowałem swoje dane odnośnie statystyk. I tak: meldunek 07.02.2014, pierwszy liczony post od 11.04.2014. Co stało się z postami między tymi datami? I żeby było ciekawiej, zadałem sobie trud ich odnalezienia. Okazało się, że są np. w wątku „Kalibracja kina domowego – dyskusja”. Jednak, nie są one liczone w „Znajdź wszystkie posty, których autorem jest firestorm7”. Tak więc, liczenie postów pozostawia wiele do życzenia.
 

tester100

Banned
Uważam że błędne przekierowanie na forum powoduje jedna z reklam na forum.
Dlaczego tak uważam? Po zainstalowaniu programu Ad Muncher nie ma już błędnego przekierowania.
Oczywiście nie reklamuje tego programu bo od pewnego czasu jest darmowy.Testowałem w wielu wątkach i zawsze wszystko działa prawidłowo.Brak przekierowań.Przeglądarka firefox. 100% gwarancji że nie będzie już błędnych przekierowań.

Ad Muncher będzie darmowy! - Artykuły - Chip.pl
 
Ostatnia edycja:

MARIO11

New member
Nie mogę wejść w niektóre działy: np. newsy. Kiedy klikam to zamiast działu newsy otwiera mi się temat kompletnie z innego działu zatytułowany " LG42 PQ6000,swiecenie matrycy ? "

Tak samo kiedy np. chcę wejść w podforum "panasonic" w LCD - otwiera mi się temat " Panasonic - jesteśmy w pełni gotowi na 4K . (CES 2014)"...
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Uważam że błędne przekierowanie na forum powoduje jedna z reklam na forum.
Dlaczego tak uważam? Po zainstalowaniu programu Ad Muncher nie ma już błędnego przekierowania.
]


Jest to błędna teza, ponieważ klubowicze nie mają tych reklam i raportują błędy. W ramach testu wyłączone zostały reklamy i niestety nie pomogło.

Dodatkowo, forum utrzymuje się z reklam...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem pod jaką przeglądarkę robicie te "zmiany na lepsze" ale od dłuższego czasu KAŻDE kliknięcie w odnośnik do ostatniego posta na Firefox kończy się błędnym przekierowaniem.Muszę wchodzić w dany temat i dopiero później w ostatni post,co i tak nie jest idealne bo dziennie mam i tak z 10 błędnych przekierowań...
Najlepiej było kiedyś,jak do ostatniego odnośnika miały dostęp tylko osoby zalogowane.Wtedy praktycznie nie było problemu.
 

eedviking

Banned
W tej chwili , po wciśnięciu PANEL UŻYTKOWNIKA, pojawia się cała lista zasubskrybowanych tematów, nawet tych starych , zamiast tylko nowych nie przeczytanych. ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
dokładnie, w dodatku nawet na ogólnym tematy przeczytane kilka dni temu widnieją jako nowe.
a przekierowania.... jak były, tak są.
 
Ostatnia edycja:

woytaski

New member
Bez reklam
Hm, temat "nasze zestawy", od zawsze u mnie fixował, a dziś każda strona otwiera się prawidłowo, nie ma problemów z odsyłaczami do nieistniejących stron.
Czyżby światełko w tunelu??
 

firekage

New member
Bez reklam
Nie działa panel "zaznacz forum jako przeczytane". Przekierowuje do zgłoszenia błędu administratorowi forum, a link do zgłoszenia błędu kieruje dalej...do pustej strony.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od kilku dni po kliknięciu na "Panel użytkownika" strona ładuje się 7-10s, natomiast po kliknięciu "nowe posty" działa błyskawicznie (tak jak zawsze).
Zniknęły też niektóre subskrybowane tematy, a te które są, sięgają roku 2013r. (podobnie jak u kolegów).
Pisząc też w jakimś wątku (np. tym, lub w "nowości filmowe"), nie pojawia wątek się w subskrybowanych jak wcześniej, mało tego, po kliknięciu w "nowe posty" nie widać ich na liście, dopiero po wejściu na głowne forum można się zorientować, że ktoś napisał.
Te same przypadłości na 2 PC w różnych miejscach. Przeglądarki Chrome, IE.
Błędnych przekierowań brak.
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Co się stało z licznikiem postów?
Dawno już raczej przekroczyłem 700 a widzę 545...
Wyszukiwarka wszystkich postów w panelu użytkownika pokazuje 250 postów tylko do czerwca tego roku... o co kaman?
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mi znudziło się już kilkuletnie czekanie, że może będzie lepiej. Przestaję wierzyć, że administracja w ogóle robi coś w tym kierunku czy tylko mydli oczy forumowiczom.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Już było to wczesniej zgłaszane ale:
1. Po kliknięciu na "Nowe posty" otwiera się lista tematów nawet sprzed kilku dni, już odwiedzanych.
2. Jak kliknę na link w powiadomieniu e-mail, to przekierowuje mnie do pierwszej strony w danym temacie, zamiast do wpisu którego dotyczy to powiadomienie.
 
Do góry