Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

Henry

Active member
Bez reklam
Nowe Posty i Nowe subskrybowane tematy- po przeczytaniu, temat znika...
Błędne przekierowania- w dalszym ciągu....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja nie mogę narzekać, wszystko działało idealnie od bardzo dawna.
Teraz faktycznie jest problem, nie pokazuje wszystkich postów w których piszemy po kliknięciu na panel użytkownika/nowe posty.
Pytanie, czy też czekacie po 10s zanim otworzy się panel?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Może nie 10, ale też trzeba czekać....
do tego po przeczytaniu postu i próbie powrotu do poprzedniej strony często pojawia się info:
View attachment 10714
i jest to znacznie bardziej denerwujące niż odczekanie na załadowanie strony.
Mam wrażenie, że po "naprawach" jest znacznie gorzej niż przed...
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pomijam, że nie można dostać się do naszej ulubionej grupy :)
która - jak podaje komunikat - nie rozpoczęła jeszcze żadnej dyskusji. Czyżby wszystkie foty również wykasowano?
 

Henry

Active member
Bez reklam
1. Nowe subskrybowane tematy
Po otwarciu w Panelu użytkownika zakładki Nowe subskrybowane tematy widoczne są wszystkie wątki
View attachment 10715
po odczytaniu pierwszego wątku- w tym przypadku Nowości kinowe.... znika on z listy subskrybowanych tematów
View attachment 10716
aby pojawił się ponownie, konieczne jest przeładowanie przy wykorzystaniu polecenia pokaż wszystkie ( u dołu strony)
View attachment 10717
do tej pory wyglądało to w taki sposób, że przeczytany temat znajdował się cały czas na liście, odznaczony był jedynie jako przeczytany (bez pogrubienia) jak na screenie...

2. Nowe posty - sytuacja jak wyżej
na 1-szym screenie są wszystkie wątki
View attachment 10718
po odczytaniu pierwszego tematu, w tym przypadku Panasonic VT60
- temat znika
View attachment 10719
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
... liczniki postów zostały zaktualizowane do prawdziwych liczb z bazy danych (odjęto usunięte wpisy i wpisy z forum o wszystkim i o niczym)
Nic z tego. Dalej twierdzę (już raz zgłaszałem), że liczenie postów jest niewłaściwe. W panelu użytkownika w zakładce „Znajdź wszystkie posty, których autorem jest”, brak jest np. kilku moich pierwszych postów po moim meldunku na forum. I bynajmniej nie były to posty w temacie „O wszystkim i o niczym”, ale w temacie „Kalibracja kina domowego – dyskusja”, gdzie te posty widnieją, ale nie są liczone i nie ma ich w „Znajdź wszystkie posty…”.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jest coraz gorzej. W dalszym ciągu po kliknięciu na "Nowe posty" otwiera się z 10 stron, z tematami które już były odwiedzane. Przeważnie jak wieczorem klikałem, to bylo ich 3-5 stron. Nie wiem czy też tak macie?, ale u mnie część powiadomień na E-mail ma normalnie linki aktywne do postów, a część ma jakieś gwiazdki czy jedynie ścieżkę i nic nie moge kliknąć. np.

"Witaj krzysiek1980, eedviking odpowiedział właśnie w temacie Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;) - we forum Filmy na HDforum. Link do tematu: http://www.hdtv.com.pl/forum/filmy/95947-nowosci-kinowe-opisy-filmow-officebox-new-post.html Wiadomość, która właśnie została dodana: *************** Dojazd do punktu i powrót = to samo co przesyłka, ale pozornie taniej , bo już się tego nie liczy. :mrgreen: ;) Opłacalne jedynie , gdy punkt jest obok domu/pracy. ;) *************** Temat może zawierać więcej odpowiedzi, ale nie otrzymasz ponownie takiego powiadomienia jeśli nie odwiedzisz forum. Z pozdrowieniami, HDforum team ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Aby usunąć subskrypcję z tego tematu, odwiedź stronę: http://www.hdtv.com.pl/forum/subscription.php?do=usub&t=95947 Abu usunąć subskrypcję ze WSZYSTKICH tematów na forum, odwiedź stronę: http://www.hdtv.com.pl/forum/subscription.php?do=viewsubscription&folderid=all "

Tylko link, który tutaj jest aktywny u mnie nie jest. Z pocztą mam wszystko ok., bo inne meile mi się normalnie wyswietlają, a nawet te związane z innymi tematami na Naszym forum.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Jest coraz gorzej. W dalszym ciągu po kliknięciu na "Nowe posty" otwiera się z 10 stron, z tematami które już były odwiedzane. Przeważnie jak wieczorem klikałem, to bylo ich 3-5 stron.

U mnie jest podobnie
Po za tym po odpowiedzi na jakiś temat wracam do pierwszej strony tematu
Wejście bezpośrednie w nowy temat powoduje też przekierowanie do najstarszych postów
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Aktualny czas na forum jest o godzinę do przodu ;-)
Dopiero po zalogowaniu godzina jest normalna (Firefox i Chrome).
 

collider

New member
Bez reklam
Caly czas, niemal na kazdym linku, dostaje informacje, ze strona zawiera zbyt duzo przekierowan servera. Tak sie nie da przegladac tego forum :(. Musze po dwa, trzy razy wstrzeliwac sie w temat.
 

PLANETA

New member
Zas to samo nieprawidłowe przekierowania są ,i po 3 ,4 razy trza klikać aż łaskawie otworzy sie to co chcemy, porażka na całego nadal niemoc trwa na tym forum .
 

3echo

Member
Bez reklam
Nie wiem co zrobiliście,ale nareszcie jak otworzę panel użytkownika,to pojawiają się wszystkie tematy w których pisałem.Chociaż wcześniej było lepiej,bo pojawiały się tylko tematy,w których ktoś coś nowego napisał.
EDIT
Sorki dalej jest jak było.
 
Ostatnia edycja:
Do góry