Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Drogi użytkowniku, proszę mi wytłumaczyć co wnosi wpis o tym, że na forum występują problemy z przekierowaniami, w temacie, w którym proszę po raz kolejny o wpisywanie systemu i przeglądarki na jakiej się to zdarzyło? Czy gdzieś jest to ukrywane, że na forum są problemy z silnikiem? Czy może jest to ukryte właśnie w tym temacie w którym prosimy o takie raporty?

Tak niektórzy zgłaszali już z jakiego systemu korzystają i jakiej przeglądarki W sumie było to ok 40 osób. Kolejne kilkanaście wpisów zostało usuniętych, które mówiły o tym, że ktoś już zgłaszał i że na wszystkich systemach są problemy i jaka to administracja jest be i nic nie robi etc. a osoby, które pracują nad rozwiązaniem problemu zamiast sprawdzać raporty muszą przekopywać się przez właśnie takie wpisy o wszystkim jednie nie o raporcie który zawiera newralgiczne dane, które mogą pomóc. Myślisz, że nic to nie daje? To nie pisz nic, ponieważ potem jak próbuje się porównywać logi błędów, czas etc zamiast siedzieć i porównywać trzeba kopać się przez posty i sprawdzać czy pomiędzy 50 wierszami o tym, że forum nie działa poprawnie może będzie linijka, na którą się czeka a może jej nie będzie.

Ten post jak i ten powyżej zostaną w niedługim czasie także usunięte z tego tematu.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Firefox W7-Admuncher włączony czy wyłączony -teraz działa tak samo-jest tylko jedno przekierowanie gdy wcisnę ten odnośnik to od razu gdzieś mnie przenosi.
Słabo widać na obrazku -chodzi o "Hdforum"
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    15 KB · Wyś: 48
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
A czy ciastka były wyczyszczone po zainstalowaniu programu? Jakąś godzinę temu wprowadzone były kolejne zmiany, proszę o usunięcie ciastek i historii hdtv i sprawdzenie.
 

pawelll

Member
Drogi użytkowniku, proszę mi wytłumaczyć co wnosi wpis o tym, że na forum występują problemy z przekierowaniami, w temacie, w którym proszę po raz kolejny o wpisywanie systemu i przeglądarki na jakiej się to zdarzyło? ....
Tak, wnosi chyba trochę więcej niż kolejne prośby o zgłaszanie problemów, bo problemy sa zgłaszane od kilku lat i dotyczyły juz chyba wszystkich możliwych systemów i przeglądarek. A że nie są mi znane przypadki takich problemów na innych forach wniosek jak dla mnie jest prosty: rozwiązaniem problemu nie są jakieś drobne zmiany konfiguracji silnika, źródła problemu są fundamentalne i bez radylkalnych zmian (być może związanych z ilością i sposobem prezentacji reklam, a być może z samym silnikiem) się nie obejdzie. EOT.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Wg mnie co raz gorzej. IE i mozilla. Po wyczyszczeniu pamięci i ciasteczek po jednym wejściu w lcd/panasonic i temat o as640 wywala do innych tematów a to philips, teraz jakaś plazma lg. Zaglądam na różne fora ale tutaj to dramat aby coś przejrzeć w spokoju
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Osoby, które zainstalowały admunchera, proszę o kliknięcie prawym przyciskiem na ikonie i wyłączenie filtrowania (disable filtering), następnie sprawdzenie błędnych przekierowań.

Po kliknięciu disable filtering w "Admuncher" wszystko nadal działa prawidłowo (nie ma przekierowań).
Przeglądarka Firefox.
Gdy odinstaluję program - kilka kliknięć i błędne przekierowanie...
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jakoś usilnie nie testowałem, ale używam od paru dni i jak na razie brak u mnie jakichkolwiek błędnych przekierowań. Więc chyba spełnia swoją rolę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wszystko śmiga od rana z programem "Admuncher" z wyłączoną opcją "disable filtering" i ani jednego błędnego przekierowania ;-) ,więc myślcie,myślcie... :D
 

jumper.as

New member
Ja przegladajac forum uzywam telefony. W ostatnim czasie jest to dla mnie prawie nie mozliwe... bledne przekierowania sa tak dokuczliwe, ze chcac napisac to tutaj bylem przekierowywany ze 20 razy do stron ktorych nie ma. Sa dni ze nie jestem w stanie wejsc na glowna strone hdtv.com.pl a co do piero na interesujace mnie forum.nie uzywam tapa talk tylko zwykla przegladarke w telefonie
 

Rafal7

Banned
Ja przegladajac forum uzywam telefony. W ostatnim czasie jest to dla mnie prawie nie mozliwe... bledne przekierowania sa tak dokuczliwe, ze chcac napisac to tutaj bylem przekierowywany ze 20 razy do stron ktorych nie ma. Sa dni ze nie jestem w stanie wejsc na glowna strone hdtv.com.pl a co do piero na interesujace mnie forum.nie uzywam tapa talk tylko zwykla przegladarke w telefonie

U mnie jest identycznie jak u kolegi, i również korzystam z przeglądarki na telefonie.
Kiedys na komórce bylo lepiej ale teraz jest tragedia.
 

Bigbluee

New member
Chciałem wejśc do tego wątku i napisać, że przekierowań jest duzo mniej a czasem prawie wcale i włsśnie wchodząc do tego watku, wywaliło mi błąd w Firefoxie:

Kod:
Nieprawidłowe przekierowanie
          Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.

FF 17.0.9 ESR + adblock
 
Do góry