Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

db86

New member
Witam. Ja wiadomość wreszcie odczytałem ale dopiero wchodząc na PANEL UŻYTKOWNIKA a tak bezpośrednio to cały czas kieruje na inną stronę. To chyba największa zmora na tym forum na innym-konkurencyjnym forum to się tylko z tego wyśmiewają co tu się dzieje :(
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
No tak ale nie mam możliwości edycji własnego nicka.
Z resztą o ile pamiętam to AXEL było już zajęte przez kogoś kto od kilku lat nie pisał nic na forum, a było to 6 lat temu.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tego jest tak dużo i tak nie powtarzalne te są błędy że nic innego by się i nie robiło tylko trzeba by było wklejać linki. I co dziwne na różnych przeglądarkach inaczej te błędy wyskakują. Więc to tym bardziej powoduje duże zamieszanie. najgorzej jest chyba na IE. masakra jest teraz- wcześniej było lepiej.
Przykład przed chwileczką na IE jak chce się wejść na forum zamiast lista z tematami wchodzi to :)

http://www.hdtv.com.pl/forum/tunery-satelitarne/60312-dekoder-hd-do-multipakietu-c-i-tnk-hd.html

Gratulacje .....:) i tak jest co jakiś czas jak nie jedno to drugie i na dodatek przy tych samych rzeczach co się chce otworzyć potrafią wyskakiwać inne tematy. :) tak jak np przy otwarciu hdtv forum już inne strony również były jak się chciało otworzyć.
 
Ostatnia edycja:

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
@woytask zainstaluj do Firefoxa wtyczkę QuickJava i sprawdź czy pomoże.
U mnie coś pomogło i nie mogę dojść co. Możliwe że ta wtyczka.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę sprawdzić jak z przekierowaniami, liczniki postów zostały zaktualizowane do prawdziwych liczb z bazy danych (odjęto usunięte wpisy i wpisy z forum o wszystkim i o niczym)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tragedia, zdecydowanie gorzej niż było. Jedno kliknięcie i zonk, czyszczenie, jedno kliknięcie i znów zonk. I tak w kółko.
Niepotrzebnie zlikwidowano temat i inne wypowiedzi o błędnych przekierowaniach bez sprawdzenia czy działa. Chyba, żeby inni nie wiedzieli jak długo występuje problem ;)
 
Do góry