Koncerty na BD.

gadzeciaz

Member
Bez reklam
STING-live in Berlin

Bluray Sting -Live in Berlin
DTS-HD MA -czysty i dynamiczny pozwalający nam wczuć się we wspaniałą atmosferę jaką daje nam muzyka tego wykonawcy w połączeniu z orkiestrą symfoniczną.
Bardzo nastrojowy koncert.
-a Desert Rose po prostu powala na kolana -prawie ,musiałem odsłuchać ten utwór kilkakrotnie.
Obraz zarejestrowany na płycie jest czysty i ostry.Nie uświadczymy obecności ziarna.
Kolory pełne i dynamiczne.
A jako bonus fajna kobita która może nie powala na kolana głosem ale za to fajnie się prezentuje jak to się mówi (fajna mamuśka) :-D
Koncert jak najbardziej godny polecenia.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Polecam Steve Wonder - Live At Last


1308719739_STEVIE%20WONDER%20LIVE%20AT%20LAST.jpg



Obraz:
Video codec: VC-1
Video resolution: 1080i
Aspect ratio: 1.78:1

Dźwięk:
English: DTS-HD Master Audio 5.1
English: LPCM 2.0
English: Dolby Digital 5.1

Dysk:
50GB Dual Layer


Moje oceny:
Obraz - 7/10, płynnie, gdy jasno super, gdy ciemno ziarno! Nie lubię ziarna, szczególnie gdy to nie ma nic wspólnego z wizją twórcy!

Dźwięk - 9/10, DTS HD MA 5.1, dla mnie bomba!

Sam koncert - dla mnie super! Steve pokazał ogromną klasę! Same przeboje z kilkoma nowinkami no i ekstra muzycy !
 
Ostatnia edycja:

Luvczenko

New member
URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3208ab22ffb20653.html]
3208ab22ffb20653m.jpg
[/URL]







[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Polecam ,,, The Prodigy - World's On Fire[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Obraz: 1080i 16:9[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Dźwięk: DTS HD MA 5.1 , PCM 2.0[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Czas trwania: 126 min[/FONT]
 

mataman

New member
Bez reklam
Płyta praktycznie idealnie oddaje wrażenia jakie się ma na koncercie Prodigy, czyli jest rewelacyjnie !!!!

Bardziej zrozumiale? :)
 

delfin2012

New member
Witam czy ktoś może zna gdzie można nabyć koncerty BD w DTS MA w muzyce : chillout, cafe del mar, ambient , asid jazz, snooth jazz.
Czy nowe wydania trance- Armin Van buren
pozdrawiam
 

Monkin

New member
Bez reklam
STING - Live in Berlin

Sting Live in Berlin.
Fanom byłego frontmena Policjantów i nie tylko polecam. Obraz i jakość dźwięku nawet w HD Master Audio na bardzo, bardzo dobrym poziomie, a muzyka, kto lubi temu nie trzeba tłumaczyć. Gwarantem jakości są spece z Deutsche Gramophone, którzy wiedzą jak zrealizować muzę z udziałem orkiestry symfonicznej. Dla mnie jedna z płyt BD, które można określić jako referencyjne w słuchaniu i oglądaniu koncertów.
 

pinky

New member
Dla mnie bomba

Polecam koncert MARSALIS CLAPTON z udzialej TEJ MAHAL
Muzyka jest niesamowita singujący blues a jakość rewelacyjna ,do tego dodają CD
 

Monkin

New member
Bez reklam
Adele - Live At The Royal Albert Hall
Obraz w porównaniu do produkcji koncertowych Stinga raczej na trochę niższym poziomie ( choć nie ma się czego w zasadzie czepiać), nie jest tak czysty i wyraźny (widać trochę ziarna) ale muzyka rekompensuje wszystko. Kto lubi ten gatunek, może śmiało kupować. Dodatkowo z płytką na bluryju dodają koncert nagrany na CD. Czyli 2w1. Jakość muzyki w DTS HD 5.1 moim zdaniem na wysokim poziomie technicznym. Obraz jest panoramiczny, koncert zrealizowany jak film 16:9 z pasami. Bez napisów.
Adele cały czas gada w przerwach między utworami o swoich piosenkach i przyjacielach, i na koncercie jest bardzo familijna atmosfera. 1,5 h ciekawej, nastrojowej muzyki w tym jej hiciory. Dobre na udobruchanie wściekłych kobit.;)
 
Ostatnia edycja:

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Adele - Live At The Royal Albert Hall
Obraz w porównaniu do produkcji koncertowych Stinga raczej na trochę niższym poziomie ( choć nie ma się czego w zasadzie czepiać), nie jest tak czysty i wyraźny (widać trochę ziarna) ale muzyka rekompensuje wszystko. Kto lubi ten gatunek, może śmiało kupować. Dodatkowo z płytką na bluryju dodają koncert nagrany na CD. Czyli 2w1. Jakość muzyki w DTS HD 5.1 moim zdaniem na wysokim poziomie technicznym. Obraz jest panoramiczny, koncert zrealizowany jak film 16:9 z pasami. Bez napisów.
Adele cały czas gada w przerwach między utworami o swoich piosenkach i przyjacielach, i na koncercie jest bardzo familijna atmosfera. 1,5 h ciekawej, nastrojowej muzyki w tym jej hiciory. Dobre na udobruchanie wściekłych kobit.;)

Dzięki za reckę-dzięki temu też już mam tą płytę.
Fakt muzyka i jakość jej nagrania to po prostu miód dla uszu. Blu-ray dts-hd pełny soczysty dźwięk pełen różnych smaczków oraz ten cudowny wręcz tubalny głos ADELE -ku*wa zakochałem się w tym głosie :-D
Dodatkowa płyta CD również jest nagrana na wysokim poziomie-starannie i bardzo dobrze brzmi tu jakość dźwięku oraz głos wraz z muzyką-niby oczywiste ale w tym naszym kraju to jednak rzdkość-chyba :confused:
Obraz na płycie jakby mieszany-raz bardzo ostro bez żadnego ziarna,pełno widocznych drobnych szczegółów a za chwilę zmiana kadrowania i mamy wrażenie jak by ktoś nagrał obraz telefonem komórkowym kiepskiej jakość-ciemno-giga ziarnio-wyprane kolory-lub po prostu zamierzony efekt wizualny aby oczy się nie nudziły przed telewizorem :mrgreen:
Jest tak-również bardzo polecam tą płytę tym którzy lubią Adele-nie zawiedziecie się -Adele i jej płyta jest po prosu wspaniała !
Ps. przy piosence "Set fire to the rain " wbiło mnie w fotel i poryczałem się jak dzieciak -ja pie*dolę jakie to jest piękne! a na końcu po wykonaniu tej piosenki Adel rozsyła mega rozbrajające całusy publiczność
Druga piosenka to "rolling in the deep" a właściwie właśnie to zawarte na płycie koncertowe jej wykonanie które przy pomocy publiczności nie ma sobie równych!
 
Ostatnia edycja:

Wieslav

New member
Bruce Springsteen & The e Street Band i płyta London Calling Live in Hyde Park

Przyzwoity obraz i porządny dźwięk.
Koncert zrealizowany bardzo poprawnie technicznie,PCM stereo,DD5.1 i PCM 5.1

Posiadam również tę płytkę i nie jestem tak nią zachwycony ponieważ mam równiez płytę:
DVD - "Bruce Springsteen & E Street Band: Live in Barcelona" ( wydanie dwu płytowe z 2008 r.), którą uważam za dużo lepszą od tej na blu-ray.
Jesli macie okazję kupić to wydanie i lubicie Bruce Springsteen - to bardzo polecam!
 
Ostatnia edycja:

sapin

New member
THE PRODIGY - obojętnie jaki :)

A już w ogóle [polecam i to bardzo] wybrać się na jakiś ich koncert, nawet jak ktoś nie słucha takiej muzyki ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To moze ktos se wypowie o ostatnim koncercie Britney Spears, nie wiem czy mam uszkodzona plyte (co jest zartem oczywiscie - albo i nie) ale u mnie ten koncert nie gra tak jak powinien. Wszystkie inne wydania koncertow jakie mam to jest poezja dla uszu, a ten... szkoda slow.
 

lord_yabol

New member
Mili Państwo,

Potrzebuję do testów płytę z koncertem o maksymalnym możliwym bitrate DTS-HD MAster (~20 i więcej MB/sec). Czy znacie jakieś tytuły które mają w przybliżeniu takie parametry?
Może być również LPCM.

Pozdrawiam.
 
Do góry